صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

موضوع: اپلای کردن برای فوق بهتر جواب می ده یا دکترا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اپلای کردن برای فوق بهتر جواب می ده یا دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط yasir نمایش پست ها
    باسلام به دوستان من ترم 6 لیسانس صنایع از دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 18(تا الان) هستم که می خوام اپلای کنم ولی هنوز تافل و جی ار ای ندارم( اما تا سال دیگه تافل رو می گیرم ولی gre رو نمی دونم میتونم برسم یا نه؟) در ضمن فاند واسم خیلی مهمه.سوالی که دارم اینه من به خاطر اینکه هنوز نمره تافل و جی ار ایم مشخص نیست دانشگاهی رو انتخاب نکردم به نظر شما این کار درستیه؟ اما سوال اصلی من اینه که به خاطر اینکه فاند رو 100% بگیرم می خوام واسه دکترا از یکی از از دانشگاههای خوب آمریکا اپلای کنم امکانش هست که بتونم موفق بشم یا نه؟ خیلی ممنون از راهنماییتون
    اگر بتونی معدل بالای خودتو تا انتها حفظ کنی و روی زبان و GRE بالا خوب کار کنی شانس داری چرا که نه. ضمن اینکه هم میتونی برای Phd Direct و هم Master اقدام کنی در هر دو مقطع با رزومه خوب در امریکا فرصت گرفتن فاند وجود داره. حالا همیشه در رومند اپلای کمی شانس و کم شانسی وجود داره و کسی دقیق نمیتونه بگه 100% فاند بهت تعلق میگیره ولی با این رزومه احتمالش (احتمال)!! وجود داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    اگر بتونی معدل بالای خودتو تا انتها حفظ کنی و روی زبان و GRE بالا خوب کار کنی شانس داری چرا که نه. ضمن اینکه هم میتونی برای Phd Direct و هم Master اقدام کنی در هر دو مقطع با رزومه خوب در امریکا فرصت گرفتن فاند وجود داره. حالا همیشه در رومند اپلای کمی شانس و کم شانسی وجود داره و کسی دقیق نمیتونه بگه 100% فاند بهت تعلق میگیره ولی با این رزومه احتمالش (احتمال)!! وجود داره.
    با سلام
    ببخسید یک سوال دیگه هم داشتم ممنون میشم اگه بهش جواب بدین اونم اینه که منظورتون از تافل و gre بالا تقریبا چنده؟ (البته من میتونم تا موقع فرستادن درخواست مقاله هم حاضر کنم ولی نه حتما ISI) در ضمن اگه میشه نظرتون رو در مورد انتخاب نکردن دانشگاه مورد نظر که در پست قبلی هم گفته بودم بگید؟ بازهم ممنون بخاطر راهنمایی که کردین

ApplyAbroad Superstar

با سلام
    ببخسید یک سوال دیگه هم داشتم ممنون میشم اگه بهش جواب بدین اونم اینه که منظورتون از تافل و gre بالا تقریبا چنده؟ (البته من میتونم تا موقع فرستادن درخواست مقاله هم حاضر کنم ولی نه حتما ISI) در ضمن اگه میشه نظرتون رو در مورد انتخاب نکردن دانشگاه مورد نظر که در پست قبلی هم گفته بودم بگید؟ بازهم ممنون بخاطر راهنمایی که کردین
    با این رزومه اگر بتونی روی نمره GRE بالای 310 و تافل بالای 95-100 فکر کنی مطمئناً تلاشت بدون نتیجه و فاند نخواهد ماند. در خصوص دانشگاه انتخاب نکذدن نفهمیدم منظورت چیه؟ عرض کردم اگر این موارد رو داشتی اقدام کن. قبلش که نمیشه بدون این 2 فاکتور اقدام کرد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    با این رزومه اگر بتونی روی نمره GRE بالای 310 و تافل بالای 95-100 فکر کنی مطمئناً تلاشت بدون نتیجه و فاند نخواهد ماند. در خصوص دانشگاه انتخاب نکذدن نفهمیدم منظورت چیه؟ عرض کردم اگر این موارد رو داشتی اقدام کن. قبلش که نمیشه بدون این 2 فاکتور اقدام کرد!
    باسلام
    منظورم از انتخاب نکردن دانشگاه اینکه چون هنوز نمره تافل و greم مشخص نشده من هیج دانشگاهی رو انتخاب نکردم (یعنی به طور ذهنی هم در نظر نگرفتم فلان دانشگاه ). در ضمن ببخشید منظورتون از بالای310 در نمره دهی ورژن جدید gre است که نمره هر بخش از 170(مجموعا 340) یا همون سیستم قبلی رو مد نظر قرار دادین؟

ApplyAbroad Superstar

باسلام
    منظورم از انتخاب نکردن دانشگاه اینکه چون هنوز نمره تافل و greم مشخص نشده من هیج دانشگاهی رو انتخاب نکردم (یعنی به طور ذهنی هم در نظر نگرفتم فلان دانشگاه ). در ضمن ببخشید منظورتون از بالای310 در نمره دهی ورژن جدید gre است که نمره هر بخش از 170(مجموعا 340) یا همون سیستم قبلی رو مد نظر قرار دادین؟
    بله منظورم همون اسکیل و فرمت جدیده که ریوایز شده است. ضمناً من جایی ندیدم که در بدون داشتن نمره زبان و جی ار ایی بتونی کاندیشنال پذیرش بگیری!! پس بهتره اول لیست دانشگاهات رو اماده کنی و بعد با داشتن نمرات این 2 ازمون اقدام کنی

Junior Member

سلام دوستان.من دانشجوی صنایع دانشگاه غیرانتفاعی هستم..
    سوالم اینه "غیرانتفاعی " بودن دانشگاه در مقایسه با دانشگاههای دولتی ،آیا تاثیری در گرفتن پذیرش و فول فاند برا مستری داره یا نه؟میتونم امیدوار باشم با ی معدل خوب از غیرانتفاعی فول فاند بگیرم؟البته با داشتن نمره بالای آیلس و مقاله

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط aline نمایش پست ها
    سلام دوستان.من دانشجوی صنایع دانشگاه غیرانتفاعی هستم..
    سوالم اینه "غیرانتفاعی " بودن دانشگاه در مقایسه با دانشگاههای دولتی ،آیا تاثیری در گرفتن پذیرش و فول فاند برا مستری داره یا نه؟میتونم امیدوار باشم با ی معدل خوب از غیرانتفاعی فول فاند بگیرم؟البته با داشتن نمره بالای آیلس و مقاله
    حداقل اینو میدونم که در شرایط مساوی تنها در امریکا و کانادا ممکنه کمی تاثیر داشته باشه. اما باز هم این تنها درصد بسیار پایینی است که استادی بخواهد این مورد رو در نظر بگیره که البته در مقطع دکتری بیشتر ملاحظه میشه. اما در فوق چون بیشتر امورد در اختیار تیم بررسی دانشگاه است بنابراین مهم اینه که شما حداقل ها رو داشته باشی. نگران نباش و اقدام کن.

Junior Member

سلام
    من لیسانس صنایع از دانشگاه خواجه نصیر با معدل 15.42 و فوق لیسانس صنایع از دانشگاه تهران با معدل 17.65 هستم . نمره تافل 91 و سه مقاله کنفرانسی و دو مقاله ژورنالی سابمیت شده (هنوز جوابی واسه مقاله ژورنالیا نیومده). برای کدوم دانشگاه ها اپلای کنم برای پذیرش پی اچ دی شانس بیشتری دارم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط setr نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس صنایع از دانشگاه خواجه نصیر با معدل 15.42 و فوق لیسانس صنایع از دانشگاه تهران با معدل 17.65 هستم . نمره تافل 91 و سه مقاله کنفرانسی و دو مقاله ژورنالی سابمیت شده (هنوز جوابی واسه مقاله ژورنالیا نیومده). برای کدوم دانشگاه ها اپلای کنم برای پذیرش پی اچ دی شانس بیشتری دارم؟
    شما شانست خوبه! اگر بتونی برای نمره جی ار ای وقت بذاری بهترین جا برای صنایع امریکاست!

Junior Member

من یه موضوع رو هنوز درست متوجه نشدم،
    من سال آخر کارشناسی کامپیوتر از دانشگاه تهران هستم ولی معدل خوبی ندارم (14.5) ، البته CV خوبی دارم.
    میخواستم ببینم تو دانشگاه هایی که امکان اپلای برای مستر و دکترا هر دو وجود داره و برای هر دو هم فاند در نظر گرفته میشه، با توجه به اینکه معدل خوبی ندارم و نمره تافل و GRE هم در حد requirement هاست، اپلای در کدام مقطع شانس رو برای پذیرش/فاند افزایش میده؟

و اینکه دیدم بعضی ها میگن من اپلای Phd کردم ولی پذیرش مستر گرفتم، این موضوع اتفاق رایجیه؟ اگر این طور باشه به نظر نمیرسه که اپلای برای PHD منطقی تر باشه؟

لطفا زودتر به من پاسخ بدید، متاسفانه فرصت بسیار اندکی دارم.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)