صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: لطفا به خصوص علم و صنعتی ها بخوانند-آزاد سازی مدرک و ارسال ریزنمره (کنکوردیا)

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : لطفا به خصوص علم و صنعتی ها بخوانند- فرمت ارسال ریزنمره برای کنکوردیا

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    عجب! این دیگه نوبره. من که تاحالا هیچ جا بهم همچین ایمیلی نزده. اما اگه بزنه سقف آموزشو میارم رو سر خسروی
    در ضمن، بیسکویت پلو جان! روشنک میگه که گیر دادن چرا دانشگاه ریزنمراتو نمیفرسه. من نشنیدم هیچ جا تو ایران این کارو بکنه. برای این قضیه هیچ راهی وجود نداره. اینا یه نامه A5 رو هم به زور مهر و امضا میکنند چه برسه به اینکه ریزنمرات بفرستن به ینگه دنیا

من هم ندیدم جایی تو ایران این کار رو بکنه... البته، از اون طرف هم ندیدم دانشگاهی گیر بده که حتماً نمرات رو باید خود دانشگاه بفرسته، معمولاً همه جا میگن از طرف دانشگاه (مهر و موم شده)، نه اینکه خود دانشگاه بفرسته... ممکنه روشنک هم توی مفهوم نامه ارسالی یه خورده اشتباه کرده باشه وگرنه این مدلیشو من ندیده بودم تا به حال
    Winners are simply willing to do what losers won't

Sama
    Guest

پیش فرض پاسخ : لطفا به خصوص علم و صنعتی ها بخوانند- فرمت ارسال ریزنمره برای کنکوردیا

من دانشکده مواد بودم همین مشکلو دارم رفتم بگم فارغ اتحصیلم امضا.... گفت ما هیچی برای فارغ اتحصیل امضا نمی کنیم... کی ارسلان رفته با معاونت جدید آموزش نمیشه صحبت کرد مثلا هممون با هم بریم بگیم مشکل داریم؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط Sama
    من دانشکده مواد بودم همین مشکلو دارم رفتم بگم فارغ اتحصیلم امضا.... گفت ما هیچی برای فارغ اتحصیل امضا نمی کنیم... کی ارسلان رفته با معاونت جدید آموزش نمیشه صحبت کرد مثلا هممون با هم بریم بگیم مشکل داریم؟
    به اعتقاد من بهتره این موضوع رو با دفتر همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه در میون بزاریم... الان رئیس دفتر آقای دکتر گلستانی فرد هستن که آدم روشن و معقولی به نظر میرسه که باشن... فکر کنم اگر با ایشون بشه این مطلب رو در میون گذاشت ممکنه که اتفاقی بیفته
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

سلام دوستان
    ظاهرا دانشگاههای سراسری اگر مدارک فاقد مهردادگستری و وزارت امورخارجه باشه داخل پاکت قرار نمیده و سیل نمی کنه آیا علم وصنعت بدون این مهرها مدارک رو داخل پاکت قرار میده؟(ريزنمرات ارشد و دانشنامه)
    لطفا دوستاني كه اخير رفتن اطلاع بدن

پیش فرض پاسخ : لطفا به خصوص علم و صنعتی ها بخوانند-آزاد سازی مدرک و ارسال ریزنمره (کنکوردیا)

سلام دوستان.
    من هم یه همچین مشکلی دارم. من رشتم خودرو هست و دانشگاه همونطور که می دونید تا پول ترم هایی که ثبت نام نکردی رو ندی بهت ریز نمرات رسمی نمی ده. می خواستم ببینم با ریز نمرات غیر رسمی که بردم دارالترجمه و ترجمه کردن و مهر اون دارالترجمه هم روش خورده، دانشگاه تو پاکت مهروموم می زاره یا نه؟
    خواهشاً کمکم کنید. Deadline ها نزدیکه و من فقط گیره این ریز نمراتم. بگید چبکار می شه کرد که دانشگاه مقصد قبول کنه؟

ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

پیش فرض پاسخ : لطفا به خصوص علم و صنعتی ها بخوانند-آزاد سازی مدرک و ارسال ریزنمره (کنکوردیا)

نقل قول نوشته اصلی توسط raspian300 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من هم یه همچین مشکلی دارم. من رشتم خودرو هست و دانشگاه همونطور که می دونید تا پول ترم هایی که ثبت نام نکردی رو ندی بهت ریز نمرات رسمی نمی ده. می خواستم ببینم با ریز نمرات غیر رسمی که بردم دارالترجمه و ترجمه کردن و مهر اون دارالترجمه هم روش خورده، دانشگاه تو پاکت مهروموم می زاره یا نه؟
    خواهشاً کمکم کنید. Deadline ها نزدیکه و من فقط گیره این ریز نمراتم. بگید چبکار می شه کرد که دانشگاه مقصد قبول کنه؟

ممنون
    تا ريزنمرات رو ازاد نكني و مهر دادگستري رو ترجمه نخوره دانشگاه تو پاكت نميزاره.
    منظورت از ريز نمات غير رسمي چيه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics - IUST

سلام
    من لیسانس و فوقم در علم و صنعت بودم. اول مهر هم می تونم از عدم کاریابی برای ازاد کردن مدرکم استفاده کنم (یعنی اول مهر که بشه، هم یکسال از سربازیم گذشته و هم 6 ماه از حضور پروندم در کاریابی و میتونم مدرکم رو آزاد کنم). حالا می خوام بدونم اگه من اول مهر بردم دانشگاه علم و صنعت برای گرفتن ریز نمرات و آزاد کردن دانشنامه، چقدر طول میکشه که آماده بشه؟ ددلاین اکثر جاهایی که می خوام اقدام کنم اوایل دیماه هستش.
    با تشکر
    توی پادگانی که خدمت میکردم، این رو پرینت گرفتم و گذاشتم روی تابلو اعلانات: پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند:بدترین مردم در روز قیامت کسانی هستند که (در این دنیا) از ترس شرّشان مورد اکرام و احترام واقع میشوند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    تا ريزنمرات رو ازاد نكني و مهر دادگستري رو ترجمه نخوره دانشگاه تو پاكت نميزاره.
    منظورت از ريز نمات غير رسمي چيه؟
    من از این پاکت های علم و صنعت دارم غیر رسمیو ترجمه کنم بزارم تو این پاکتا اصرار کنم یه مهرش بکنن میشه ؟ اصن به درد می خوره ؟میشه موقت استفاده کرد تا رسمیش حاضر شه؟ چه کار باید بکنبم با این قانون مسخره دانشگاه ....!!!!!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)