نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadtech نمایش پست ها
سلام به همگی. من به یکی از استادهای مواد لاوال ایمیل زدم و این جواب رو گرفتم:
your background is quite in line with what we're working on in my group. I will try to find some money to recruit you although times are tough here. Write me back in a few weeks if you don't hear from me until then. Your expertise would be a nice addition in my group.
حالا این یعنی چی؟ آیا من باید اپلای کنم، یا صبر کنم برای ایمیل استاد؟ آیا استاد خارج از چهارچوب ددلاین ها، میتونه باعث پذیرش من بشه؟ امروز 23 آپریله، آیا شانسی برای آغاز ترم در سپتامبر دارم؟
آیا به نظرتون، میشه از این استاد درخواست کرد که برای من شرط تافل رو تعلیق waive بکنه؟ من یه تافل 92 دارم که شرط دانشگاه رو ارضا میکنه، ولی چند ماه پیش منقضی شده....
خوب این استاد الان فاند نداره...به نظر من فکر دانشگاه های دیگه هم باشید...اگر خودش با شما تماس بگیره و فاند هم داشته باشه یعنی که در گروهش به شما نیاز داره و قطعاً شما میتونید پذیرش خارج از ددلاین هم بگیرید تا اونجایی که شنیدم..فقط میمونه ویزای شما که باید سریع مدارکتون رو حمع و جور کنید...چون پروسه ویزای گرفتن زمان بره...در مورد تافل هم اطلاعی ندارم چون آیلتس دو ماه منقضی شده من رو قبول نکردند...بازم اگه استاد اکی داد این موضوع را مطرح کنید..