صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 102

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Laval

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Laval

نقل قول نوشته اصلی توسط samirast نمایش پست ها
    مدارک رو اسکن کنید و ایمیل کنید به آدرسdocumentsadmission@reg.ulaval.ca
    بعد تمام مدارک رو پست کنید من 31 ژانویه پست کردم اینطور که پیداست تا دوشنبه میرسه شما هم سریعتر پست کنید
    مرسی از جواب راستش من استادام یه شهر دیگن براشون اینترنتی فرستادم احتمالا الکترونیکی امضا کنن یعنی عکس امضاشون رو بزنن پای برگه. خود فرم قابلیت امضای دیجیتال نداره باید بعد از پر کردن فرم یه بار یه پرینت ازش گرفت بعد روی اون )پی دی اف جدید( امضای دیجیتالی رو چسبوند. من که این کار رو میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط samirast نمایش پست ها
    مدارک رو اسکن کنید و ایمیل کنید به آدرسdocumentsadmission@reg.ulaval.ca
    بعد تمام مدارک رو پست کنید من 31 ژانویه پست کردم اینطور که پیداست تا دوشنبه میرسه شما هم سریعتر پست کنید
    میشه بگین دقیقا چه مدارکی رو فرستادین؟ چه مدارکی رو ترجمه رسمی کردین؟ چیا رو پرینت گرفتین؟
    این برث سرتیفیکیت باید برم شناسنامم رو ترجمه رسمی کنم یا همون پاسپورت کفیه؟
    ممنون

Member samirast آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    agricultural economics

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodkardor نمایش پست ها
    مرسی از جواب راستش من استادام یه شهر دیگن براشون اینترنتی فرستادم احتمالا الکترونیکی امضا کنن یعنی عکس امضاشون رو بزنن پای برگه. خود فرم قابلیت امضای دیجیتال نداره باید بعد از پر کردن فرم یه بار یه پرینت ازش گرفت بعد روی اون )پی دی اف جدید( امضای دیجیتالی رو چسبوند. من که این کار رو میکنم.
    من پرینت گرفتم و به صورت دستی پر کردن و امضا کردن و توی پاکت گذاشتن.

سلام دوستان
    من برا دانشگاه لاوال اقدام كردمو ايميل زير رو بعد از 30 دقيقه از ارسال از يمي از اساتيد دريافت كردم

Thank you for making contact with me. I have been impressed with students from good Iranian schools. You are right, we are an experimental group, but I have some need for a student with modeling background, though it may be a little different than the work you have done in the past, though I think no more difficult.

I will contact your references and get back to you afterwards and perhaps set up a Skype interview. In the meantime you can do your own research into my interests that I list in my webpage.

Best regards,

ميخواستم نظرتونو بدونم. من فقط يك سي وي دادم و يك كاور لتر از كارهايي كه تا حالا انجام دادم اما هيچ اطلاعاتي درباره معدل ليسانسم و مدرك زبانم و اينكه زبانم 6 هست و فرانسم بلد نيستم ندادم.

الان نگرانم. به يكي از اساتيدم ايميل زدن برا ريكامنديشن . 2 روز ميشه. استادم هم جواب دادن. اما از اين استاد لاوال هيچ خبري نيست.
    نميدونم به اين استاد ايميل بزنم و از پروسه كارم سوال بكنم يا نه؟
    از طرفي مبخوام به بقيه اساتيد همون دپارتمان ايميل بزنم ميترسم چون هنوز اين استاد چواب قطعي نداده برام بد بشه
    دوستان چيكار كنم.
    از دوستاني كه تجربه مشابه دارن و ايميلي مشابه دريافت كردن ممنون ميشم راهنمايي كنن. ازبين 100 استاد يكي جواب داده. فك كنم نگرانيم معقول و منطقي باشه

سلام دوستان،

آیا برای مدارک ویزای پذیرش از این دانشگاه، لازمه نامه از استاد داشته باشیم با این مضمون که دروس یا پایان نامه به زبان انگلیسی هست تا نمره ی آیلتس را به سفارت ارائه کنیم؟ استاد من ازم قول گرفته که فرانسه را یاد بگیرم (در حال حاضر کمی بلد هستم) ولی فکر نمی کنم بتونم به مصاحبه ی سفارت برسم.

ممنون

Banned

سلام به همگی. من به یکی از استادهای مواد لاوال ایمیل زدم و این جواب رو گرفتم:
    your background is quite in line with what we're working on in my group. I will try to find some money to recruit you although times are tough here. Write me back in a few weeks if you don't hear from me until then. Your expertise would be a nice addition in my group.
    حالا این یعنی چی؟ آیا من باید اپلای کنم، یا صبر کنم برای ایمیل استاد؟ آیا استاد خارج از چهارچوب ددلاین ها، میتونه باعث پذیرش من بشه؟ امروز 23 آپریله، آیا شانسی برای آغاز ترم در سپتامبر دارم؟
    آیا به نظرتون، میشه از این استاد درخواست کرد که برای من شرط تافل رو تعلیق waive بکنه؟ من یه تافل 92 دارم که شرط دانشگاه رو ارضا میکنه، ولی چند ماه پیش منقضی شده....

Member Hedwood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Universite Laval

نقل قول نوشته اصلی توسط Somaiieh نمایش پست ها
    سلام دوستان،

آیا برای مدارک ویزای پذیرش از این دانشگاه، لازمه نامه از استاد داشته باشیم با این مضمون که دروس یا پایان نامه به زبان انگلیسی هست تا نمره ی آیلتس را به سفارت ارائه کنیم؟ استاد من ازم قول گرفته که فرانسه را یاد بگیرم (در حال حاضر کمی بلد هستم) ولی فکر نمی کنم بتونم به مصاحبه ی سفارت برسم.

ممنون
    اولاً سفارت مصاحبه نمیذاره با شما...فقط از شما میخواد مدرکی ارائه بدید که تضمین کنه میتونید به فرانسوی اونجا درس بخونید..اگه آموزشگاهی میرفتید میتونید از اونا نامه بگیرید و یا اینکه از استادتون بخواید که توی یه نامه توضیح بده که از سطح زبان شما راضی هست..در هر صورت سعی کنید حتماً این مدرک زبان فرانسه رو به سفارت ارائه بدید..من یه نامه از قطب گذاشتم..البته کارنامه آیلتسم رو هم دادم بهشون

Member Hedwood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Universite Laval

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadtech نمایش پست ها
    سلام به همگی. من به یکی از استادهای مواد لاوال ایمیل زدم و این جواب رو گرفتم:
    your background is quite in line with what we're working on in my group. I will try to find some money to recruit you although times are tough here. Write me back in a few weeks if you don't hear from me until then. Your expertise would be a nice addition in my group.
    حالا این یعنی چی؟ آیا من باید اپلای کنم، یا صبر کنم برای ایمیل استاد؟ آیا استاد خارج از چهارچوب ددلاین ها، میتونه باعث پذیرش من بشه؟ امروز 23 آپریله، آیا شانسی برای آغاز ترم در سپتامبر دارم؟
    آیا به نظرتون، میشه از این استاد درخواست کرد که برای من شرط تافل رو تعلیق waive بکنه؟ من یه تافل 92 دارم که شرط دانشگاه رو ارضا میکنه، ولی چند ماه پیش منقضی شده....
    خوب این استاد الان فاند نداره...به نظر من فکر دانشگاه های دیگه هم باشید...اگر خودش با شما تماس بگیره و فاند هم داشته باشه یعنی که در گروهش به شما نیاز داره و قطعاً شما میتونید پذیرش خارج از ددلاین هم بگیرید تا اونجایی که شنیدم..فقط میمونه ویزای شما که باید سریع مدارکتون رو حمع و جور کنید...چون پروسه ویزای گرفتن زمان بره...در مورد تافل هم اطلاعی ندارم چون آیلتس دو ماه منقضی شده من رو قبول نکردند...بازم اگه استاد اکی داد این موضوع را مطرح کنید..

سلام دوستان، اگر کسی از دانشگاه لاوال پذیرش گرفته لطفا به من خبر بده، ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط northstar_2200 نمایش پست ها
    سلام دوستان، اگر کسی از دانشگاه لاوال پذیرش گرفته لطفا به من خبر بده، ممنونم
    سلام من واسه پاییز 2013 پذیرش گرفتم، شما چطور؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)