صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 102

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Laval

Member mahsa.mim آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر. دانشگاه آزاد تهران

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Laval

سلام دوستان عزیز یک سوال داشتم.
    اگه با csq و به عنوان پرمننت رزیدنت (کارگر ماهر) برم مونترال و بخوام دکترا رو در این دانشگاه بگیرم آیا منعی برای من هست که باید کار کنم و نتونم تحصیل کنم؟ و شهریه دانشگاه برای من ممکنه شامل تخفیف بشه چون اقامت اونجا رو دارم؟ یعنی اگه بتونم از دانشگاه فاند بگیرم باید برای شهریه خرجش کنم یا برای زندگی خودم اونجا حین تحصیل هم میتونم روش حساب باز کنم؟
    پیشاپیش تشکر می کنم.
    ارسال مدارك: 21 سپتامبر 2010 (آرامكس) /// دريافت مدارك توسط سفارت: 23 سپتامبر 2010 /// صدور فايل نامبر: 4 نوامبر 2010 (ماني اردر) /// دريافت فايل نامبر توسط پست: 28 نوامبر 2010 /// ایمیل انتظار مصاحبه: 16 جولای 2012/// تاریخ مصاحبه و دریافت سی اس کیو : 19 اپریل 2013 /// فایل نامبر فدرال 27 اوت 2013

Member Hedwood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Universite Laval

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.mim نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز یک سوال داشتم.
    اگه با csq و به عنوان پرمننت رزیدنت (کارگر ماهر) برم مونترال و بخوام دکترا رو در این دانشگاه بگیرم آیا منعی برای من هست که باید کار کنم و نتونم تحصیل کنم؟ و شهریه دانشگاه برای من ممکنه شامل تخفیف بشه چون اقامت اونجا رو دارم؟ یعنی اگه بتونم از دانشگاه فاند بگیرم باید برای شهریه خرجش کنم یا برای زندگی خودم اونجا حین تحصیل هم میتونم روش حساب باز کنم؟
    پیشاپیش تشکر می کنم.
    دوست عزیز شما که سی اس کیو دارید شهریه تون مثل یه شهروند کبکی حساب میشه نه دانشجوی بین المللی. شما باید استادی پرمیت بگیرید و بعد درستون رو شروع کنید فکر نمیکنم خیلی کار سختی باشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hedwood نمایش پست ها
    دوست عزیز شما که سی اس کیو دارید شهریه تون مثل یه شهروند کبکی حساب میشه نه دانشجوی بین المللی. شما باید استادی پرمیت بگیرید و بعد درستون رو شروع کنید فکر نمیکنم خیلی کار سختی باشه
    اگر بعنوان PR بروندبه study permit احتیاجی ندارند و هر وقت بخوان میتونند درس روشروع کنند.

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

من برا پزشکی اپلای کردم ولی چون معدل لیسانسم کم بود ریجکت شدم .
    اینو راهنماییم کردند کسی میدونه یعنی چی؟
    If you wish to upgrade your average score (GPA) in order to reapply in medicine in the future, you can start an undergraduate program ( Bachelor) that presents the same admission requirements that those in the Doctorate in medicine but that doesn't present a limited capacity. When you will have completed 50 credits (about 17 courses), 100 % of your academic file will be based on the latest program you have achieved.
    یعنی دوباره باید یه لیسانس بگیریم یهنی 4 سال بخونم یا فقط باید 50 واحد پاس کنم ؟ چه رشته ای برا لیسانس ؟ ایا پرستاری هم میشه ؟
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

سلام
    کسی میدونه چقدر احتمالش هست که لاوال برای مستر فاند بده؟
    و اینکه من ازشون برای ادمیشن سوال کرده بودم در بخشی از جواب نوشته بودند که اگر برای فهمیدن فرانسه مشکل دارید کلاس های آموزش فرانسه اینجا موجود هست.
    من فرانسه میدونم تا سطح تقریبا خوبی، اما هیچ امتحانی ندادم. این هم هیچ اشاره ای نکرده به این که دقیق چجوریه. کسی از دوستان اطلاعات دقیق تری داره راجع به requirement ها برای زبان؟

منم برای پاییز 2013 پذیرش گرفتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrashtchi نمایش پست ها
    1-برای ترجمه سایت دانشگاه از گوگل کروم استفاده کنید خودش اتوماتیک ترجمه میکنه. البته همیشه جواب نمیده .نمیدونم موقعی که سرعت بهتره که جواب میده
    2- برای دکتری که ددلاین مشخصی نداره اگه استادی بهتون اوکی داده راحت میتونید اپلای کنید. لینک اپلای اینه:
    http://www.capsule.ulaval.ca/cms/site/capsule

3- استاد من که اصلا در مورد زبان حرفی نزد گرچه من یه ایلتس 6 داشتم و اونو فرستادم و ویزا رو هم که با همون گرفتم

سلام
    بچه ها واقعا برای دکترا ددلاین نداره؟ کسی هست کمک کنه کدوم دانشگاههای کانادا برای دکتری ددلاین ندارن؟! من تا حالا فکرمیکردم همه باید ژانویه اپلای کنند!!!
    ممنون میشم کسی میدونه کمک کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_ees نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها واقعا برای دکترا ددلاین نداره؟ کسی هست کمک کنه کدوم دانشگاههای کانادا برای دکتری ددلاین ندارن؟! من تا حالا فکرمیکردم همه باید ژانویه اپلای کنند!!!
    ممنون میشم کسی میدونه کمک کنه
    من هم برای دکترا میخوام اقدام کنم. همه بهم میگن واسه دکترا به ددلاین زیاد توجه نکن با استاد ها هماهنگ کن. خودشون هم تو قسمت اپلای همین لاوال نوشتن:
    but some places may still be available in some programs. Communicate directly with the faculty to confirm if the admission is always possible
    کلا تو مقطع دکترا اوکیِ استاد مهمه... استاد اگه شما رو خواست بعد با منشی دپارتمان هماهنگ میکنین و برای اپلای راهنماییتون میکنه ... اگه باز هم شک داشتین اول از دپارتمان رشته خودتون راجه به تایم ادمیشن بپرسین...

دوستانی که از لاوال پذیرش گرفتن اگه شرایطشونو شرح بدن (در صورت تمایل معدل/ رشتشون/ وضعیت زبان انگلیسی یا فرانسه و اینکه تونستن فاند بگیرن یا نه سپاسگزار میشم... اگه تجربیاتتونم در زمینه پروسه اپلای و ... بگید که دیگه خیلی کمک کنندست.
    پیشاپیش ممنون.

سلام به دوستان. من برای مقطع دکتری رشته برق برای دانشگاه Laval میخواستم اپلای کنم، بخاطر سایتتش که به زبان فرانسه هست و اینکه بخش انگلیسی زبان این سایت، اطلاعاتش منسجمی و مشخصی نداره، با اینکه سایتش رو خوب گشتم نتونستم اطلاعاتی که برای فرستادن مدارک هست رو پیدا کنم بخاطر همین مزاحم شما شدم.
    سوالاتی که من دارم این هست که:
    1. دقیقا چه مدارکی غیر از:
    Transcripts، Statement of Purpose(letter of Interest), Application for Admission Form، Résumé، Recommendations(Report on Candidate PhD)، Birth certificate، بایستی به دانشگاه پست بشه؟
    2. من اصلا شرایط مدارک زبان انگلیسی برای PhD رو ندیدم. مدارک زبان انگلیسی که من دارم، مثل IELTS و GRE رو شما فرستادید، لازم هست که فرستاده بشه و اگه بهتر هست که فرستاده بشه، کد دپارتمان برق مربوط به دانشگاه lava دقیقا چند هست؟
    3. فرم توصیه نامه اساتید بایستی اینجا پر بشه و خود شخص استاد پر کنه و بفرسته یا نه ایشون پر میکنند و من همراه مدارک میذارم، و اگه لازم هست که همراه بقیه مدارک بفرستم بایستی تو یک پا کت مهر و موم جدا از طرف استاد باشه؟

ممنون از لطف و وقتی که میذارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)