صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 102

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Laval

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Laval

آقا من از لاوال پذیرش گرفتم، اما می خواستم بدونم چجوری میشه با دانشجوهای ایرانی اونجا آشنا شد که واسه رفتن به کبک و کارای اقامت و ... باهاشون هماهنگ کرد؟

Junior Member

با سلام
    دوستان راهنمایی کنید : آیا میشه از لول برای فوق لیسانس پذیرش گرفت .
    لطفا مراحل پذیرش گرفتن رو اعلام کنید
    با تشکر
    رشته : مترجمی فرانسه 6 امتیازی - متاهل - یک فرزند فایل فدرال : 24 نوامبر 2010 آپدیت : 27 می 2013 مدیکال : بار اول 22 آگوست که به دست ما نرسید و بار دوم 4 اکتبر ویزا : 24-1-2014

دوستان برای اپلای لاوال در مقطع مستر باید قبلش استاد پیدا کنیم و پروپوزال بدیم؟؟؟

سلام به همه دوستان. من برای این دانشگاه اقدام کردم و سوالاتی در پست های قبلی پرسیدم ولی خودم به جواب هاش رسیدم و براتون مینویسم که شاید مفید باشه. این مطالب در مورد دوره دکتری هست و من از دوره ارشد خیلی اطلاعات ندارم ولی احتمالا روالش خیلی تفاوتی نداشته باشه.
    اپلای بصورت آنلاین بوده، و مدارک معمول مثل ریزنمرات و رزومه، فرم آنلاین، SOP رو بصورت آنلاین پر میکنید، ریزنمرات بصورت هاردکپی به آدرس دانشگاه پست شده و توصیه نامه به مسول بخش خودتون ایمیل میشه(مستقیما از ایمیل دانشگاهی خود استاد)، ضمننا همه مدارک رو علاوه بر ثبت و پرداخت فی آنلاین بایستی به ایمیلی که مربوط به مسول بخش خودتون هست ایمیل میشه، همون ایمیلی که دپارتمان میده و میگه که برای تسریع در روند پذیرش علاوه بر ارسال پستی به این آدرس هم ایمیل بشه،
    حالا بعضی از دوستان اصلا اصل مدرک رو پست نمیکنند و به ارسال بصورت آنلاین و پیوست ایمیل بسنده میکنند،
    ضمن اینکه این دانشگاه مدرک زبان انگلیسی اجباری نیست ولی بهتره که باشه و بستگی به توافق با استاد برای گذروندن اون دوره شما داره.
    امیدوارم بهتون کمک کرده باشه.

Junior Member

من یه چیزی رو متوجه نشدم ، اینکه برای توصیه نامه آیا فقط باید ایمیل و تلفن و نام اساتید رو تو فرم ادمیشن پر کنیم و بعد دیگه ما کاری نداریم ؟ خود استادا رو نمی خواد بگیم ایمیل بزنن به دانشگاه یا فرمی رو پر کنن ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC Industrial engineering

سلام به دوستان
    کسی اینجا هست که دانشجوی مهندسی صنایع لاوال باشه ؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

دوستان میشه منو راهنمایی کنید؟
    زبان تحصیل دانشگاه لاوال به فرانسویه؟اگه بله، ایا مدرک زبان می خواد؟ خود دانشگاه کورس زبان داره؟
    هزینه های تحصیل در دانشگاه لاوال در مستر برای یه شخص کبکی حدودا چقدره؟
    ددلاینش برای ترم سپتامبر2014 کی هست؟

ممنون
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام دوستان
    می خواستم بدونم دانشگاه لاوال برای مستر مهندسی شیمی یا مواد داره ؟

سلام دوستان
    متشکر می شم راهنمایی بفرمایید...
    من برای یکی از دانشگاه های ایتالیا برای یک پوزیشن دکتری که البته مشترک بود با لاوال اقدام کردم .
    بعد به دلایلی من رو انتخاب نکردن گفتن واسه پوزیشن های بعدی ...
    اخیرا خود استاده ییک پوزیشن جدیدی رو برام فرستاده که اپلای کنم ، دانشگاه اصلی هم لاوال هست این دفعه ...
    استاده دانشگاه لاوال رو جرات نکردم باهاش در تماس باشم ... چون خیلی خیلی سطح کارها و مقالاتش بالا است و یکم خفنه ...
    تازگی ها خود استاده دانشگاه لاول بهم ایمیل زده که دکتر فلانی گفته به کار ما علاقه مندی ... بهم نظرت رو بگو ...
    با این اوصاف اگه اونا من رو برای اون پوزیشن انتخاب کنند آیا این موضوع که بنده علی رقم آشنایی با زبان فرانسه و تسلط بر زبان انگلیسی هیچ مدرک زبانی ندارم ... مشکلی برای مراحل بعدی و یا کارای ویزا و سفارت ایجاد می کنه؟
    رزومه من :
    لیسانس و فوق معدل بالای 17
    المپیادی
    3 تا مقاله ISI چاپ شده و 2 تا در دست چاپ و 3 تا سمینار بین الملی که تو ایران البته برگزار شده و
    تجربه کار صنعتی مرتبط
    با احترام و تشکر

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط healthy2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متشکر می شم راهنمایی بفرمایید...
    من برای یکی از دانشگاه های ایتالیا برای یک پوزیشن دکتری که البته مشترک بود با لاوال اقدام کردم .
    بعد به دلایلی من رو انتخاب نکردن گفتن واسه پوزیشن های بعدی ...
    اخیرا خود استاده ییک پوزیشن جدیدی رو برام فرستاده که اپلای کنم ، دانشگاه اصلی هم لاوال هست این دفعه ...
    استاده دانشگاه لاوال رو جرات نکردم باهاش در تماس باشم ... چون خیلی خیلی سطح کارها و مقالاتش بالا است و یکم خفنه ...
    تازگی ها خود استاده دانشگاه لاول بهم ایمیل زده که دکتر فلانی گفته به کار ما علاقه مندی ... بهم نظرت رو بگو ...
    با این اوصاف اگه اونا من رو برای اون پوزیشن انتخاب کنند آیا این موضوع که بنده علی رقم آشنایی با زبان فرانسه و تسلط بر زبان انگلیسی هیچ مدرک زبانی ندارم ... مشکلی برای مراحل بعدی و یا کارای ویزا و سفارت ایجاد می کنه؟
    رزومه من :
    لیسانس و فوق معدل بالای 17
    المپیادی
    3 تا مقاله ISI چاپ شده و 2 تا در دست چاپ و 3 تا سمینار بین الملی که تو ایران البته برگزار شده و
    تجربه کار صنعتی مرتبط
    با احترام و تشکر
    اگه كارتون كلا باي ريسرچه، فكر نكنم مشكلي داشته باشيد، چون حتي در محيط هاي تحقيقاتي در صنعت اينجا هم كارها بيشتر انگليسي انجام ميشود.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)