صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 102

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Laval

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Laval

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    اگه كارتون كلا باي ريسرچه، فكر نكنم مشكلي داشته باشيد، چون حتي در محيط هاي تحقيقاتي در صنعت اينجا هم كارها بيشتر انگليسي انجام ميشود.

موفق باشيد.
    با تشکر از پاسختون
    توی اطلاعیش که هر دو استاد برام فرستادند نوشتند که دانشجو باید بعد از اینکه پذیرش گرفت در هر دو دانشگاه ثبت نام کنه و کورس های هر دو دانشگاه رو بگذرونه (یکم کاراشون خفنه!!!)
    استاد ایتالیا چند بار بهم گفته که من حتما برای یکی از پوزشن های فعلی یا اینده ازت دعوت میکنم ... تا این حد فقط به ما ارادت دارن

حالا می خام بدونم در صورت پذیرش در چنین پوزیشن هایی باز هم نیاز به مدرک زبان هست؟ یا اینکه هنوز سیستم پذیرش کاندیشنال هست ؟

اگه آره من باید برنامه این ماه هم رو تغییر بدم و بشینم آماده امتحان شم ... چون من با سیستم آیلتس بیشتر آشنایم باید حواسم به رزرو کردن آزمون و اینا باشه ...و اگه نه همون تحقیقاتم رو ادامه بدم در مورد اون پروژه ها

با احترام و تشکر

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط healthy2013 نمایش پست ها
    با تشکر از پاسختون
    توی اطلاعیش که هر دو استاد برام فرستادند نوشتند که دانشجو باید بعد از اینکه پذیرش گرفت در هر دو دانشگاه ثبت نام کنه و کورس های هر دو دانشگاه رو بگذرونه (یکم کاراشون خفنه!!!)
    استاد ایتالیا چند بار بهم گفته که من حتما برای یکی از پوزشن های فعلی یا اینده ازت دعوت میکنم ... تا این حد فقط به ما ارادت دارن

حالا می خام بدونم در صورت پذیرش در چنین پوزیشن هایی باز هم نیاز به مدرک زبان هست؟ یا اینکه هنوز سیستم پذیرش کاندیشنال هست ؟

اگه آره من باید برنامه این ماه هم رو تغییر بدم و بشینم آماده امتحان شم ... چون من با سیستم آیلتس بیشتر آشنایم باید حواسم به رزرو کردن آزمون و اینا باشه ...و اگه نه همون تحقیقاتم رو ادامه بدم در مورد اون پروژه ها

با احترام و تشکر
    معمولا پست داك مدرك زبان نمي خواد اما دكترا به پايين ميخاد، ببخشيد حرا از ادميشن خود دانشگاه نميپرسيد كه مطمئن بشيد؟
    کربلایم آرزوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    معمولا پست داك مدرك زبان نمي خواد اما دكترا به پايين ميخاد، ببخشيد حرا از ادميشن خود دانشگاه نميپرسيد كه مطمئن بشيد؟
    باز هم متشکر

خوب حق با شماست!
    یکی از دلایلش اینه که با روند این مدل پذیرش گرفتنی زیاد آشنایی ندارم... در کالی هم که فرستادند نگفتند مدرک زبان ... راستش الان هم بیشتر تو جو کارهای علمی ام و مسائل کاری ام در اینجا هستم نه کارای اداری پذیرش

دانشگاه لاوال رو می دونم که تا چند سال پیش بدون مدرک زبان اپلای کرده بودند ... و الان هم گویا مدرک زبان فرانسه می خاد ... باز شما بهتر می دونید ...
    اون دانشگاه ایتالیا که من مدارکم رو براشون پست کردم مدرک زبان ازم نخواستند ... اما دانشگاه فعلی که توی این اطلاعیه گفتند یکی دیگه از دانشگاه های ایتالیاست، دانشگاه پلی تکنیک میلان، که قطعا اگه می خاستم مستقیم برای اون دانشگاه اپلای کنم مدرک زبان می خاست!

از راهنمایی مفیدتون متشکرم،
    موفق و شاد و سلامت باشید

Junior Member aaref آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    criminal law

سلام دوستان من برای پاییز 2015 دکترای حقوق لاوال اپلای کردم ، نمره زبان هم TCF TP -B1 دارم به نظر شما با توجه به این که B1 برای این مقطع کفایت نمی کنه و این که ذکر نکردند که مدرک زبان رو باید بفرستیم چقدر شانس برای پدیرش دارم ؟

Junior Member

سلام دوستان. من لیسانس مترجمی فرانسه با معدل 16/97 دارم و در حال حاضر با ورک پرمیت ساکن یکی از شهرهای کانادا هستم، 1.میخواستم بدونم میتونم الان برای دانشگاه Laval اقدام به گرفتن پذیرش کنم،2. علاوه بر دانشنامه و ریز نمرات و توصیه نامه اساتید و اون نوشته ای که میگن با 500 کلمه باشه چیز دیگه ای هم لازمه؟ 3.و در آخر اینکه من ضرورتی برای رفتن به این دانشگاه ندارم بیشتر این برای مهمه که با همین مدرکم بتونم پذیرش بگیرم یعنی دیگه نیاری به ielts و مدرک دیگه ای نباشه منظورم اینه که اگه دانشگاه دیگه ای رو هم می دونید که شرایط بهتری داره ممنون میشم راهنماییم کنید. البته مسئله Found هم برام مهمه. پیشاپیش ممنون

دوستان نظرتون رو اعلام بفرمایید لطفا:

"You will receive 18 500$ (Canadian dollars)/year"

این مقدار مناسب هستش برای هزینه مجردی و برای مقطع PhD ؟
    ممنون
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

Junior Member

سلام دوستان
    .من برای PhDd of Education می تونم از این دانشگاه اپلای کنم بنظرتون. من لیسانس و فوقم زبان و ادبیات فرانسه هستش. معدلم بالای 17 است. از منم مدرک زبان فرانسه م خوان؟ تافل هم دارم یخونم. مرسی از راهنماییون اساتید گرامی

سلام من لیسانس مهندسی شهرسازی از دانشگاه غیرانتفاعی خاوران مشهد دارم.معدلم 15 و 14 صدم شد. نمره دروس اختصاصیم خوب بوده. دارم واسه ایلتس میخونم. میخوام واسه پاییز 1395 پذیرش بگیرم. همزمان با ایلتس دارم فرانسه هم میخونم. یه مقاله هم دارم که توی همایش های داخلی پذیرفته شده. یک سالی هم توی یه شرکت معماری کار کردم البته متاسفانه بیمه نبودم ولی نمونه کار دارم واسه رزومه. یه نکته دیگه هم اینکه زیاد واسه من فاند مهم نیست با هزینه خودم میخوام برم و اینکه دوتا برادرام الان توی کانادا مشغول به کار و تحصیل هستند. میخواستم بدونم با این شرایط شانس پذیرش دارم؟؟

سلام ,آیا با معدله 12.50 تو رشته ی مهندسیه برق-مخابرات میشه ارشد پذیرش گرفت از دانشگاه های کانادا تو یه رشته ی دیگه؟مثلا کامپیوتر؟فقط قبولی حتی از یه دانشگاهه معمولیش...

با داشتن کارشناسی ارشد در یکی از گرایشهای هنر،میتوان پذیرش کارشناسی ارشد در یکی از رشته های علوم انسانی گرفت،مثل تاریخ،جامعه شناسی و...، کلا دانشگاه لاوال راحت پذیرش میده نسبت به یونی مونترال؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)