صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: گزارش به مدیر انجمن

ApplyAbroad Champion

پیش فرض گزارش به مدیر انجمن

همون طور که احتمالا همه‌ی شما دیده‌اید در گوشه‌ی پایین سمت چپ هر ارسال یک لینک وجود داره با عنوان «گزارش به مدیر انجمن». از همه‌ی شما دوستان عزیز خواهش می‌کنم که در صورتی که موضوعی با مقررات فروم تناقض داره یا احساس می‌کنید که به هر دلیلی نباید روی فروم مطرح می‌شد، اون لینک رو کلیک کنید و توضیح مختصری بدهید که چرا فکر می‌کنید اون موضوع مشکل داره. یا حتی می‌تونید هیچ توضیحی هم ندید و فقط اون موضوع رو به اطلاع مدیران برسونید تا بررسی بشه. با انجام این کار تک تک شما عزیزان می‌تونید در مدیریت فروم سهم داشته باشید و به بهتر شدن مطالب فروم کمک کنید.

پیشاپیش از همکاری همه ممنونم

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گزارش به مدیر انجمن

سلام
    بله درسته، فقط اگه بچه ها یه توضیح خیلی مختصر هم بذارن خیلی خوب میشه (حتی پینگلیش)، چونکه ممکنه توسط یکی از مدیران محترم رسیدگی انجام بشه، با وجود توضیح مدیران بعدی راحت تر متوجه میشن که به امور رسیدگی شده و در وقت صرفه جویی میشه و ساماندهی هم سریعتر انجام میشه.
    با تشکر از همه بچه ها

خانم مریم گلی خواهش می کنم حتی تو گزارشات هم اجازه پینگلیش صادر نکنید.که کمکم تو فروم هم باب میشه.
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadfallahi
    خانم مریم گلی خواهش می کنم حتی تو گزارشات هم اجازه پینگلیش صادر نکنید.که کمکم تو فروم هم باب میشه.
    گزارشات روی صفحات فروم نمیاد و در نتیجه مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
    ارسالهای پینگلیش فروم هم مشمول قوانین فروم میشوند و هیچ گاه باب نخواهند شد.

Junior Member sikma آواتار ها

پیش فرض گزارش به مدیر انجمن

به به کجا اومدم من همه مدیرا اینجان تکون بخورم پر ر ر ر ر ت ت ت ت شدم بیرون ;D

من خودم یه سوالی برام پیش اومده اگه کسی در حین یه تاپیک یه موضوع غیر مرتبط اونجا مطرح کنه باز هم تخلفه
    پرستویی که به فکر مهاجرت هست، از ویرانی آشیانه نمی هراسد

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadfallahi
    سلام
    همونطور که آسمان اشاره کردند، چون گزارشات روی صفحه فروم نمی ایند، مشکلی پیش نمیاد، برای بچه ها راحت تر هست که توضیحاتشون رو پینگلیش صادر کنن تا اینکه با نگارش انگلیسی بنویسن و یا گاها فونت رو رو فارسی برگردونن. ولی همچنان ارسال پست پینگلیش رو فروم مطلقا ممنوع هست و ممنوعیت ارسال رو به دنبال خواهد داشت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sikma
    به به کجا اومدم من همه مدیرا اینجان تکون بخورم پر ر ر ر ر ت ت ت ت شدم بیرون ;D

من خودم یه سوالی برام پیش اومده اگه کسی در حین یه تاپیک یه موضوع غیر مرتبط اونجا مطرح کنه باز هم تخلفه
    ارسال پست غیر مرتبط با موضوع تخلف محسوب میشه، همانند همین پست شما! (ولی چون یادآوری به دوستان هست، موقتا پست شما همین جا پاسخ داده میشه)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام
    بله درسته، فقط اگه بچه ها یه توضیح خیلی مختصر هم بذارن خیلی خوب میشه (حتی پینگلیش)، چونکه ممکنه توسط یکی از مدیران محترم رسیدگی انجام بشه، با وجود توضیح مدیران بعدی راحت تر متوجه میشن که به امور رسیدگی شده و در وقت صرفه جویی میشه و ساماندهی هم سریعتر انجام میشه.
    با تشکر از همه بچه ها
    این نکته که maryamgoli عزیز اشاره کردن خیلی مهم بود. لطفا حتما در گزارش هاتون توضیح هم بدید من خیلی وقت ها با توجه به این گزارش ها وقتی پست ها را بررسی می کنم می بینم هیچ مشکلی ندارند و این باعث میشه که مدتی بخوام فکر کنم که آیا برای چی این گزارش داده شده و آیا چیزی هست که من متوجه نمی شم. البته من از پست هایی که بی دلیل براشون گزارش میاد و مشکلی با قوانین فروم ندارن فورا می گذرم. ولی احساس مسئولیت باعث میشه که آدم مدتی به فکر بره. اگر دلیل مشکلی که پست ها دارن را کاربر ها در گزارششون بگن همه زود متوجه میشن دلیل ارسال گزارش چی بوده و گزارش هایی که اشتباها ارسال میشن دیگه کسی روشون وقت نمی ذاره.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    از همه دوستانی که با فرستادن گزارش یا پیغام خصوصی در مدیریت فروم کمک میکنن ممنون هستم. تنها قدردانی هم در حال حاضر کلیک بر دکمه تشکر کنار نام کاربری شما عزیزان می تونه باشه. امیدوارم با همکاری هم فروم رو مرتب نگه داریم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    همون طور که احتمالا همه‌ی شما دیده‌اید در گوشه‌ی پایین سمت چپ هر ارسال یک لینک وجود داره با عنوان «گزارش به مدیر انجمن». از همه‌ی شما دوستان عزیز خواهش می‌کنم که در صورتی که موضوعی با مقررات فروم تناقض داره یا احساس می‌کنید که به هر دلیلی نباید روی فروم مطرح می‌شد، اون لینک رو کلیک کنید و توضیح مختصری بدهید که چرا فکر می‌کنید اون موضوع مشکل داره. یا حتی می‌تونید هیچ توضیحی هم ندید و فقط اون موضوع رو به اطلاع مدیران برسونید تا بررسی بشه. با انجام این کار تک تک شما عزیزان می‌تونید در مدیریت فروم سهم داشته باشید و به بهتر شدن مطالب فروم کمک کنید.

پیشاپیش از همکاری همه ممنونم
    بابک جان من نمیتونم پیام خصوصی به کسی ارسال کنم. برای اینکه این موضوع را به شما یا سارا گزارش بدم، خواستم مثلاً این پستم http://www.applyabroad.org/forum/ind...5397#msg155397 را بهتون گزارش بدم تا توش بگم که نمیتونم پیام بدهم و لطفاً مشکل را برطرف کنید. اما جالبه که بازهم یک پیغام خطای عجیب به این شکل بهم میده:
    "خطا!
    شما نميتوانيد ارسال خود را به مديرها گزارش کنيد! "
    به نظرت مشکل از کجاست و باید چه کرد؟ ضمناً ممنون میشم جواب سوالم را در لینکی که در بالا دادم، بدهی!

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط he
    بابک جان من نمیتونم پیام خصوصی به کسی ارسال کنم. برای اینکه این موضوع را به شما یا سارا گزارش بدم، خواستم مثلاً این پستم http://www.applyabroad.org/forum/ind...5397#msg155397 را بهتون گزارش بدم تا توش بگم که نمیتونم پیام بدهم و لطفاً مشکل را برطرف کنید. اما جالبه که بازهم یک پیغام خطای عجیب به این شکل بهم میده:
    "خطا!
    شما نميتوانيد ارسال خود را به مديرها گزارش کنيد! "
    به نظرت مشکل از کجاست و باید چه کرد؟ ضمناً ممنون میشم جواب سوالم را در لینکی که در بالا دادم، بدهی!
    سلام
    همانطور که می دانید شما نمیتوانید ارسال خودتان را به مدیران گزارش کنید.این امکان برای هیچ کدام از کاربران فراهم نیست.
    What Goes Around...Comes Around

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)