صفحه 15 از 36 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 355

موضوع: Louisiana State University

پیش فرض پاسخ : Louisiana State University

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_bozorgi نمایش پست ها
    شما فاندتون چه نوعی هست؟ من RA/TA گرفتم و همچین فشاری برای من هم استادم آورد منتها یک هفته وقت داد. علتشم این هست که می خواد وضعیتش طرف مشخص کنه. من آفر قبول کردم و فرستادم، منتهی هنوز بعد یک هفته خبری از ایمیل I-20 نیست!

منم آفر رو خیلی وقته قبول کردم اما خبری از I-20 نیست. چرا انقدر طول میدن اینها؟ چه کار میکنن پس؟ واقعا کندن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexanderEE نمایش پست ها
    طبق CGS اگر دانشگاهی شما را مجبور کند که تا قبل از 15 آپریل پذیرش را قبول یا رد کنید در این صورت شما می توانید تا ددلاین اعمال شده توسط دانشگاه پذیرش قبول کنید و در صورتی که از جای بهتر پذیرش گرفتید تا 15 آپریل آفر قبلی رد کنید و مشکلی هم پیش نخواهد آمد. اصلا هم غیراخلاقی نیست، استادا بهتر است قبل از آوردن فشار ددلاین قوانین مربوطه را مطلالعه کنند.

سلام

مرسی از راهنماییتون. لازمه این رو به دانشکده تذکر بدم؟

Junior Member

شما فاندتون چه نوعی هست؟ من RA/TA گرفتم و همچین فشاری برای من هم استادم آورد منتها یک هفته وقت داد. علتشم این هست که می خواد وضعیتش طرف مشخص کنه. من آفر قبول کردم و فرستادم، منتهی هنوز بعد یک هفته خبری از ایمیل I-20 نیست!

منم فاندم مثل شماست. من هنوز آفر رو نپذیرفتم ولی ایمیل I20 رو برام فرستادن. دقیقا بعد از این که ریز نمرات و مدارک رسمی رو براشون فرستادم.

Member amir_bozorgi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط sf1033 نمایش پست ها
    منم فاندم مثل شماست. من هنوز آفر رو نپذیرفتم ولی ایمیل I20 رو برام فرستادن. دقیقا بعد از این که ریز نمرات و مدارک رسمی رو براشون فرستادم.
    من مدارک رسمی از ابتدا فرستاده بودم براشون. بعید می دونم مشکل از اون باشه. شاید سرشون شلوغ خیلی.

Junior Member

من مدارک رسمی از ابتدا فرستاده بودم براشون. بعید می دونم مشکل از اون باشه. شاید سرشون شلوغ خیلی.
    مشکل من سریع بودنشونه نه آروم بودن!!!

سلام دوستان

میخواستم ببینم این دانشگاه و دانشکده مکانیکش ریز نمرات غیر رسمی رو برای review قبول داره یه نه؟

من از graduate school اون موقعی که میخواستم اپلای کنم پرسیدم گفت قبول داریم ولی بعد اینکه اپلای کردم دانشکده مکانیک میگه هنوز ریزنمرات رسمی رو آپلود نکردی!

من بالاخره نفهمیدم اینا قبول دارن یا نه

لطفا یکی راهنمایی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط mhadijalali نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخواستم ببینم این دانشگاه و دانشکده مکانیکش ریز نمرات غیر رسمی رو برای review قبول داره یه نه؟

من از graduate school اون موقعی که میخواستم اپلای کنم پرسیدم گفت قبول داریم ولی بعد اینکه اپلای کردم دانشکده مکانیک میگه هنوز ریزنمرات رسمی رو آپلود نکردی!

من بالاخره نفهمیدم اینا قبول دارن یا نه

لطفا یکی راهنمایی کنه
    ببینید من هم وضعیتم مشابه شما بود. من از Graduate school پرسیدم که من ریزنمرات لیسانسم رو رسمی براتون نفرستادم. فقط عکسشو براتون آپلود کردم. آیا لازمه که رسمیشو براتون بفرستم اونها هم گفتن نیازی نیست با همون غیر رسمی که آپلود کردی ادامه میدیم. پروندم رفت دست دانشکده و این بار اونها پرسیدن که ریزنمرات لیسانست رو چرا رسمی نفرستادی؟ من هم گفتم که قبلا از Graduate school دانشگاه خودتون پرسیدم و اونها به من گفتن غیر رسمی کافیه. ایمیل مربوطه رو هم با توضیح براشون فوروارد کردم. بعد از اون دانشکده پذیرفت و کارهام انجام شد و الان بی صبرانه منتظر I-20 هستم که خیلی طول کشیده. شما لطفا به دانشکده توضیح بده که Graduate school غیر رسمی قبول داره شمام گیر ندین. ایمیل مربوطه رو هم براشون بفرست که باورشون بشه. البته من تمام مدارک دیگم رو مثل فوق لیسانس و نمرات زبان رو از ابتدا رسمی فرستاده بودم فقط لیسانس مونده بود که اینطوری حل شد. در ضمن من با استاد در ارتباط بودم و تمام کارامو اون هل میداد.
    موفق باشین

Junior Member

سلام
    آقا برای من هنوز زده که تافل و جی آر ای نیومده... فکر کنم از سیستمشون مشکل باشه. چند تا سوال داشتم

1) راستی جواب های دپارتمان برق اومده... کسی از دپارتمان برق جواب گرفته؟

2) من هنوز جوابی نگرفتم !!! به نظرتون هنوز امیدی هست یا الان دیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hajirkhan نمایش پست ها
    سلام
    آقا برای من هنوز زده که تافل و جی آر ای نیومده... فکر کنم از سیستمشون مشکل باشه. چند تا سوال داشتم

1) راستی جواب های دپارتمان برق اومده... کسی از دپارتمان برق جواب گرفته؟

2) من هنوز جوابی نگرفتم !!! به نظرتون هنوز امیدی هست یا الان دیره؟
    سلام منم برقم ولی هنوز که خبری نشده
    از کجا میدونین جواب دپارتمان برق اومده؟
    کسی تونسته پذیرش بگیره؟
    میگن کسایی که دیرتر اعلام میکنن از بس کارشون درسته استادا سره شون دعوا میکنن بخاطر همین پذیرششونو دیرتر اعلام میکنن و فاند بیشتری هم میدن

Member amir_bozorgi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام منم برقم ولی هنوز که خبری نشده
    از کجا میدونین جواب دپارتمان برق اومده؟
    کسی تونسته پذیرش بگیره؟
    میگن کسایی که دیرتر اعلام میکنن از بس کارشون درسته استادا سره شون دعوا میکنن بخاطر همین پذیرششونو دیرتر اعلام میکنن و فاند بیشتری هم میدن
    سلام، من از دپارتمان برق پذیرش با فاند گرفتم، جوابش 17 فوریه اومد. پذیرش از graduate school هم اومده. ولی فکر می کنم مورد من خیلی زود هست. اطلاعاتم در سایت دانشگاه هنوز ناقص.