صفحه 35 از 36 نخستنخست ... 252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 355

موضوع: Louisiana State University

پیش فرض پاسخ : Louisiana State University

نقل قول نوشته اصلی توسط pimpim نمایش پست ها
    من الان لیست رو دیدم و همچنین بحثی که توی فروم شده بود. به نظرم حتما اشتباه از وزارت علوم هست چون رنک مهندسی اینجا 100 هست و احتمالا منظورشون همون دانشگاه 38 ام هست توی لیست.
    فقط اینکه شما i20 گرفتید؟ نمیدونید چقدر طول میکشه برسه؟
    همین اشتباه میتونه حسابی دردسر ساز بشه! باید هر چه سریعتر پیگیری کرد! من I20 کپی شو دارم ولی خودش هنوز نه! از طریق DHL فرستادن الان حدود 10 روز میگذره فکر کنم همین روزا برسه به دستم

من الان لیست رو دیدم و همچنین بحثی که توی فروم شده بود. به نظرم حتما اشتباه از وزارت علوم هست چون رنک مهندسی اینجا 100 هست و احتمالا منظورشون همون دانشگاه 38 ام هست توی لیست.
    فقط اینکه شما i20 گرفتید؟ نمیدونید چقدر طول میکشه برسه؟
    دوست عزیز همین امروز I20 من رسید دستم بعد از گذشت دقیقا ده روز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط vhd69 نمایش پست ها
    همین اشتباه میتونه حسابی دردسر ساز بشه! باید هر چه سریعتر پیگیری کرد! من I20 کپی شو دارم ولی خودش هنوز نه! از طریق DHL فرستادن الان حدود 10 روز میگذره فکر کنم همین روزا برسه به دستم
    بله دقیقاً، چون ممکنه نتونیم بمونیم و اگه برگردیم مشکل ساز میشه. منم پیگیری میکنم حتما.
    فقط اینکه شما 100 دلار هزینه دادید واسه پست آی 20؟ چون یه ایمیل زدن به من که اگه میخای اکسپرس بفرستیم باید 100 دلار شارژ کنی که نمیدونم کل هزینه همین قدر هست یا نه.

بله دقیقاً، چون ممکنه نتونیم بمونیم و اگه برگردیم مشکل ساز میشه. منم پیگیری میکنم حتما.
    فقط اینکه شما 100 دلار هزینه دادید واسه پست آی 20؟ چون یه ایمیل زدن به من که اگه میخای اکسپرس بفرستیم باید 100 دلار شارژ کنی که نمیدونم کل هزینه همین قدر هست یا نه.
    نه من رفتم سایت UEMS همونطور که خودشون گفته بودن در نهایت هزینه شد 165$ متاسفانه زیاد بود اما چاره نبود میخواستم زودتر دستم باشه

بیمه رو از اینجا بگیرید. اگه زیر 30 سال باسید ترمی 250 دلار میشه:
    https://www.isoa.org/

نوع بیمه: COMPASS Silver

کسی از دوستان در مورد تایید یا عدم تایید LSU در دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم خبری داره؟

کسی از دوستان در مورد تایید یا عدم تایید LSU در دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم خبری داره؟
    دوستان بنده پیگیری کردم. یه اشتباهی بوده که حل شده فقط چون این سایتشونو هر چند ماه آپدیت میکنند هنوز تو سایتشون نیومده. در حال حاضر این دانشگاه تو گروه خوب قرار داره. دیگه بابا این بحثو کشش ندیدنو خیالتون راحت باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط slayeragent نمایش پست ها
    دوستان بنده پیگیری کردم. یه اشتباهی بوده که حل شده فقط چون این سایتشونو هر چند ماه آپدیت میکنند هنوز تو سایتشون نیومده. در حال حاضر این دانشگاه تو گروه خوب قرار داره. دیگه بابا این بحثو کشش ندیدنو خیالتون راحت باشه.
    دوست عزیز من دیروز رفتم وزارت علوم و اونجا بهم گفتن این دانشگاه مورد تایید نیست و بهم معافیت تحصیلی ندادن!!!! هر چی هم اصرار کردم و مدرک رو کردم اصلا توجهی نکردن!!! واقعا طرز رفتارشون خجالت آوره

Junior Member

دوست عزیز من دیروز رفتم وزارت علوم و اونجا بهم گفتن این دانشگاه مورد تایید نیست و بهم معافیت تحصیلی ندادن!!!! هر چی هم اصرار کردم و مدرک رو کردم اصلا توجهی نکردن!!! واقعا طرز رفتارشون خجالت آوره
    سلام، منم مشکلم مثل شماست و معافیت تحصیلی بسیار واسم مهمه. تا حالا سه بار هم به خانم نجفی نامه فرستادم که هیچ جوابی ندادن متاسفانه. چند بار هم تلفن زدم که بعد از حرف زدن با افراد بسیاری، به خانم نجفی وصل نشدم. کلاً مثل اینکه ایشون یا خیلی سرشون شلوغه یا علاقه ای به پاسخگویی ندارن. نظر بنده اینه که چند نفری که مشکل داریم یه هماهنگی کنیم و از کانال مدیرای بالاتر تو وزارت خونه پیگیری کنیم.

بعد از چند روز و با کمک چند تن از دوستان موفق شدیم مشکل دانشگاه LSU رو حل کنیم. کسایی هم که دانشگاهشون تو لیست نیست و البته مطمئن هستند که دانشگاه معتبری هست و مدرک هم براش دارن روند کار رو توضیح میدم:
    وزارت علوم اونجور که من دیدم کارمندای غیرمنطقی داره و به حرفت گوش نمیدن اصلا، اینطوری میکنن که پیگیر نشی ولی اصلا نباید ناامید بشین.
    حقیقتش اینه که این کار زمانبر هست و کسایی که تازه متوجه شدن تو لیست نیست دانشگاهشون کمی کارشون سخت هست.
    ولی کسایی که هنوز وقت دارن باید تقاضا بدن، اول یه ایمیل بفرستید و حسابی توضیح بدید و مدارکتون رو هم پیوست کنید بعد یه هفته مراجعه کنید و سفت و سخت پیگیری کنید ببینید چی میشه.
    برای کسایی که امسال از LSU پذیرش دارن اگه مراجعه کردید و کارتون راه نینداختن به شماره نامه 42/2/13924 ارجاع بدین و بگین قبلا این مشکل بوده و طبق این نامه این دانشگاه تایید شده. امیدوارم این پیگیری که یه هفته زحمت داشت گیر بقیه کسایی که اینجا پذیرش دارن رو حل کنه.