صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 85

موضوع: بهداشت و درمان در آمریکا و هزینه های آن

Senior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های تقریبی پزشکی و دندانپزشکی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    من یه چیزی رو نمیفهمم...مگه مردم آمریکا چقدر درآمد دارن که ایـــــــــــــــــــــــ ـــن همه هزینه رو میدن؟ فرض کنین یکی یه رگش بسته باشه و سکته کنه...زنگ میزنن آمبولانس یعنی 1500$ تا اینجا...طرف رو میبرن بیمارستان...echo میگیرن و شایدم MRI...یه angiogram...بعدش عملش هم بکنن که 65000$ اینجا...خب دیگه این حرکت خدای هزینه اس...دور و ور100000$ باید در بیاد...طرف چطوری 100000$ رو میده؟!!! فرض یک کارگر باشه...
    من هم متعجبم. حالا کارگر هیچی. یک استاد دانشگاه را در نظر بگیر. مریض بشه کارتن خواب میشه. آیا بیمه تکمیلی در آمریکا وجود نداره که کل هزینه های بیمارستانی یک مریض را بتونه پوشش بده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lale666 نمایش پست ها
    در مقابل همين هزينه‌هاي بالا هزينه‌هاي بيمه هم جالبه! يكبار با استادم داشتم در اين مورد صحبت مي‌كردم كه اون هزينه‌هاي بيمه خودش و خانوادش رو رقمي در حدود ماهي ١٢٠٠٠$ اعلام كرد يعني رقمي در حدود ١٤٠٠٠٠ دلار در سال!
    نه دوست عزیز یقینا اشتباه شنیده اید. شاید سالی 12 هزار دلار بوده است. دوستان من که در امریکا زندگی میکنند هزینه بیمه خانوادگی شان در حد سالی 5-10 هزار دلار است (بسته به coverage و deductible)، و اگردر جای معتبری کار کنید معمولا بیمه پزشکی بعلاوه بیمه تکمیلی هم از طرف کارفرما تامین میشود. این استاد شما هم به احتمال زیاد هزینه بیمه اش را دانشگاه میدهد و خودش یکشاهی پرداخت نمیکند. روی سایت زیر میتونید هزینه بیمه پزشکی را تخمین بزنید:

http://www.ehealthinsurance.com

در ضمن برای خانواده های کم درآمد و افراد سالخورده هم سرویس Medicaid وجود دارد که هزینه های پزشکی آنها را پرداخت میکند:
    http://www.usa.gov/Citizen/Topics/He...nsurance.shtml

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Islamic Azad University

دوستان ای صحبتای ترسناک چیه میکین؟ یعنی هزنه های درمان برای دانشجوهای خارجی هم اینقدر بالاست؟ پس سالی 3000 دلار پول بیمه برا چی باید بدیم؟؟!!
    اینجوری که دوستان میگن پس نباید بیایم . چون اگه یه سرما بخوریم کلییمونو باید بذاریم برای فروش!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_o نمایش پست ها
    دوستان ای صحبتای ترسناک چیه میکین؟ یعنی هزنه های درمان برای دانشجوهای خارجی هم اینقدر بالاست؟ پس سالی 3000 دلار پول بیمه برا چی باید بدیم؟؟!!
    اینجوری که دوستان میگن پس نباید بیایم . چون اگه یه سرما بخوریم کلییمونو باید بذاریم برای فروش!!!
    این هزینه ها رو معمولا بیمه تون پرداخت میکنه. شرایط و کاوریج بیمه تون رو دقیق بخونید.

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_o نمایش پست ها
    نه شما کلیه ت رو نگه دار بعداً لازم می شه...
    هزینه ی درمانی اگه بیمه نداشته باشید وحشتناکه...البته بیمه هم داشته باشیدیه جور دیگست...بستگی به دیداکتبل تون داره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این هزینه ها رو معمولا بیمه تون پرداخت میکنه. شرایط و کاوریج بیمه تون رو دقیق بخونید.
    مال ما بلو کراس - بلو شیلد ه...یکی از بهترین بیمه هاست دیگه. ppoباشه بد نیست باز....
    hmo باشه ...اوه اوه.... سالی 5000$ که باید دیداکتبل بدیم....بعدشم 30 دلار متخصص...20دلار دکتر عمومی....
    حالا مصیبت می دونید کجاست؟ اون 5000$ دیداکتبل اول که تا تموم نشه انگار نه انگار بیمه بودید! فقط حق بیمه گرفتن :|

یه توصیه ی دوستانه....
    دندونتون رو ندید دست دکتر های امریکا....اگه ببینن بیمه دارید یهو ور می دارن 7 تا دندونتون رو پر می کنن بدون اینکه بفهمید چه خبره!
    یه کارایی می کنن عجیب...اینجا پزشکی و دندان پزشکی بیزینسه به خدا!
    منم یه دندون پر کردم 150 دلار با بیمه!
    یه دندون هم با بیمه 230 دلار دادم برای عصب کشی....
    رفتم ایران چند ماه پیش گفت: دستش درد نکنه خوب گند زده به دندونت...عصب رو خالی نکرده کامل...برداشته روش رو هم پر کرده!
    حالا تو ایران هم هر دکتری دست نمی زنه یه این دندون که.... گفت فعلاً اگه اذیتت نمی کنه باهاش مدارا کن!
    یعنی خدمات پزشکی و دندون پزشکی امریکا علاوه بر پر هزینه بودنش افتضاحه!
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

کسی که میدونه بدون بیمه پر کردن دندون چقدر میشه؟ کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط heisazadeh نمایش پست ها
    کسی که میدونه بدون بیمه پر کردن دندون چقدر میشه؟ کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟
    بستگی به انصاف دکترتون داره.770619_121fs725372.gif

بدون بیمه پر کردن از 150 دلار شروع می شه به بالا.

عصب کشی از 900 دلار به بالا....

البته یکی از دوستام دانشکده ی دندانپزشکی واشینگتن درس می خوند می گفت دانشکدمون کلینیک داره که ارزون تر از بیرون هست.

من خودم همیشه دندون پزشکی یا دکتر که می رم می پرسم بدون بیمه چقدر می شه هزینه ها.... 56719_128fs318181.gif

یه بار رفتم برای CT سینوس هام....پرسیدم ببخشید بدون بیمه چقدره اونوقت؟ خیلی مهربون و با لبخند ملیحی گفت: 900 دلار ( بحث 4-5 سال پیشه ) بعد گفتم MRI چقدر می شه اونوقت؟ گفت 4000$ و من دیگه سرم رو انداختم پایین و اومدم بیرون 859619_begging.gif
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!

من یه چیزی رو نمیفهمم...مگه مردم آمریکا چقدر درآمد دارن که ایـــــــــــــــــــــــ ـــن همه هزینه رو میدن؟ فرض کنین یکی یه رگش بسته باشه و سکته کنه...زنگ میزنن آمبولانس یعنی 1500$ تا اینجا...طرف رو میبرن بیمارستان...echo میگیرن و شایدم MRI...یه angiogram...بعدش عملش هم بکنن که 65000$ اینجا...خب دیگه این حرکت خدای هزینه اس...دور و ور100000$ باید در بیاد...طرف چطوری 100000$ رو میده؟!!! فرض یک کارگر باشه...
    هنوز برام این موضوع سواله ها...

هنوز برام این موضوع سواله ها...
    یه مقدار باید با بیمارستان صحبت کنه و بگه درآمدش کمه و اینا و امیدوار باشه که بخشیده می شه بخشی از هزینش.
    بقیش رو هم بیمارستان می گه توی چند ماه یا چند سال پرداخت کنن.
    ویرایش توسط mdemehri : February 17th, 2013 در ساعت 10:59 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهداشت و درمان در آمریکا و هزینه های آن

سلام دوستان کسی می دونه هزینه زایمان در امیکا حدودا چقدره؟ برای کسی که با ویزا دانشجویی می ره و گرین کارد نداره؟کسایی که تجربه دارن می شه راهنمایی کنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)