نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: کردیت کارت با واحد پول متفاوت

Junior Member

پیش فرض کردیت کارت با واحد پول متفاوت

سلام به همه

با توجه به اینکه من هم برا انگلستان و هم برا کانادا می خوام اقدام کنم برای پرداخت هزینه ثبت نام application fee باید دو تا کردیت کارت با واحد پول پوند و دلار کانادا جور کنم؟ اگه اینجوری باشه که خیلی بده

پیش فرض پاسخ : کردیت کارت با واحد پول متفاوت

فکر می کنم از همون کارت با واحد دلار می شه پرداخت کرد و مقداری دلار معادل پوند از حساب شما کم می شه.... البته این تجربه را ندارم ولی فکر می کنم اصولا همین طوره... مثلا وقتی کارت به دلار آمریکا داریم و برای کانادا اپلای می کنیم معادل دلار کانادا از حساب کم می شه و یا برای استرالیا.... در واقع change می شه.
    Life salutes you when you make others happy

نقل قول نوشته اصلی توسط oftomate
    سلام به همه

با توجه به اینکه من هم برا انگلستان و هم برا کانادا می خوام اقدام کنم برای پرداخت هزینه ثبت نام application fee باید دو تا کردیت کارت با واحد پول پوند و دلار کانادا جور کنم؟ اگه اینجوری باشه که خیلی بده
    در credit card چيزي بنام واحد پول وجود ندارد و شما قادريد از تمام پولهاي رايج جهان استفاده كنيد. فقط تبديل اين مقادير به يكديگر بر عهده خودتان است. مثلا اگر براي يك دانشگاه اپلاي ميكنيد كه 60 دلار هزينه application fee دارد و دانشگاه ديگري 35 پوند (تقريبا 50 دلار) شما به يك كرديت كارت 110 دلاري احتياج خواهيد داشت.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

Junior Member

همونطور که دوستان گفتن میتونید بر اساس هر واحد پولی پرداخت کنید، برای تبدیل ارزها به هم بر اساس نرخ بین المللی هم میتونید از http://www.xe.com استفاده کنید

بله. همین طوره که دوستان گفتن. البته معمولا درصد کمی از مبلغ پرداختی رو به عنوان هزینه تبدیل واحد پول برمیدارن.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

بله اگر به ارزی غیر از ارز اصلی کارت پرداخت کنید درصدی هم بعنوان نرخ تبدیل کسر میشه
    در بعضی از سایت های مربوط به کارت gift مثله gift2go میتونید موجودی کارت رو پس از تبدیل به ارزی دیگه هم ببینید (با احتساب نرخ تبدیل)
    كاش دنيا جور ديگر بود ...

Junior Member

باز هم تشکر از شما
    یک سوال دیگه اینکه من اگه از دبی کارت اعتباری بخرم تو ایران کار می کنه؟
    شرکت های مختلف مثل ame rican exp ress یاvis a و... کدومشون رو بخرم بهتره؟
    باز هم تشکر از همه شما که راهنمایی کردین

سلام.
    American Express رو به هیچوجه توصیه نمیکنم چون این کارت رو تو بیشتر خود دانشگاه های آمریکایی هم قبول نمیکنن چه برسه برای جاهای دیگه. (این تجربه خودم هستش- پس اصلا ریسک نکنید).
    Visa و Master هر دو خوبن اما فکر میکنم VISA بهتر باشه. علتش هم اینه که کارت های هدیه Master هر ماه 7-15 دلار هزینه نگهداری ازش کم میشه اما تا جایی که شنیدم در مورد VISA بعد از گذشت یک مدت طولانی این طور میشه.
    بله، این کارت ها در ایران هم قابل استفاده هستند.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kubrick
    سلام.
    American Express رو به هیچوجه توصیه نمیکنم چون این کارت رو تو بیشتر خود دانشگاه های آمریکایی هم قبول نمیکنن چه برسه برای جاهای دیگه. (این تجربه خودم هستش- پس اصلا ریسک نکنید).
    Visa و Master هر دو خوبن اما فکر میکنم VISA بهتر باشه. علتش هم اینه که کارت های هدیه Master هر ماه 7-15 دلار هزینه نگهداری ازش کم میشه اما تا جایی که شنیدم در مورد VISA بعد از گذشت یک مدت طولانی این طور میشه.
    بله، این کارت ها در ایران هم قابل استفاده هستند.
    ممنون از راهنمایی تون
    من از دبی کارت می گیرم و شنیدم فرق نداره و تو ایران هم کار می کنه
    اگه کسی خواست هم می تونم کمکش کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)