صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: Is it Okay to Scan Rec. Letter and Attach it to email Sending to Prof.'s

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Is it Okay to Scan Rec. Letter and Attach it to email Sending to Prof.'s

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    خوب پس تو از کجا فهمیدی کلشو خونده بوده؟ )
    راست میگیا شاید فقط خط آخرشو خونده باشه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض پاسخ : Is it Okay to Scan Rec. Letter and Attach it to email Sending to Prof.'s

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    خوب پس تو از کجا فهمیدی کلشو خونده بوده؟ )
    راست میگیا شاید فقط خط آخرشو خونده باشه
    حالا گیر بدینا ! وحید جان پست قبلی من رو که حال دادی برو بخون ! بعضی ها میشینن میخونن بعضی هم FORWARD میکنن به ...

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

آقا دوباره این تاپیک که فرستادم پیش نکشید که شاید به خاطر یک سوال که می خواستم صادقانه جوابش رو بدونم و بعضیا فکر کردند که به نوعی مطرح کردنش تقلب در فروم هست دوباره ده، یازده تا امتیاز منفی بگیرم.

البته از دوستانی که بدون هیچگونه سوء برداشتی به سوالات بچه ها پاسخ می دهند تشکر می کنم.

Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

Senior Member

این امتیاز منفی اینجا زیاده، مثل نقل و نبات بین دوستان پخش میشه، شما زیاد بهش اهمیت نده
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

دوست من
    فکر نکنم به خاطر این تاپیک امتیاز منفی گرفته باشی.
    حداقل من که چیز خلاف قانونی تو این تاپیک ندیدم.
    در ضمن نگران منفی نباش بعضی ها در هر صورت و هرچی که بنویسی دوست دارن منفی رو بدن. حالا چراش رو دیگه باید از خودشون بپرسی
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

دقیقا همینطوره، برای من هم امتیاز اصلا اهمیتی نداره فقط اینکه بچه ها با نگاه درست و مثبت به سوالها جواب بدن، چون هدف راهنمایی اونایی هست که نمیدونن و رد و بدل کردن تجربیاته.
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

بله من هم کاملا موافقم. ;D .من مدتی هم که هیچ پستی هم نمی نوشتم امتیاز منفی می گرفتم که حتی به مدیران فروم هم این موصوع رو در میان گذاشتم!!! ولیکن در این زمینه من هم فکر می کنم باید رکامندیشن محرمانه باشه . در این زمینه یه سوال هم داشتم و اون هم اینکه من با یکی از استادهام خیلی صمیمی هستم .او حتی فایل رکامندیشنش رو داد به خودم که پرینت رنگی کنم!!! از استاد دیگه ام هم که رکامندیشن خواستم اونم گفت که خودت یه متن پیشنهاد بده منم دیدم این استاد قبلیم خوب نوشته یه پرینت از اونو دادم بهش که به اصطلاح دوستان جو بدم!!! ;D اونم برام یکی متفاوتشو نوشت ولیکن روم نشد اون پرینت رو ازش بگیرم خودشم بهم نداد! به نظر شما save هست؟ که اون برگه استاد اولی مونده پیش این استاد دومی؟!!!!

Junior Member

دادن ریکام تو mail کار جالبی نیست. اما می تونی تو resume به عنوانreferee اسم استادتون و email اونو بنویسید. در ضمن برای معدل هم کافیه تو resume کنار معدلت میانگین lعدل دانشجوهای دانشگاه رو بنویسی یا اینکه کنارش اشاره کنی در 15% هستی.

با سلام

اگه دوستان بيشتري لطف كنن در اين موضوع، يعني "ارسال توصيه نامه‌ها همراه اولين ايميل به اساتيد"، نظر بدن براي من و مسلما سايرين مفيد خواهد بود.

من دوتا توصيه نامه قوي (با اجازه اساتيدم و با شناختي كه از من داشتن خودم نوشتم و اونا امضا كردن!)‌ دارم. الان دارم براي دكتري تو اروپا اقدام ميكنم. اساتيد اروپايي يا خودشون با استادهاي توصيه كننده تماس ميگيرن، يا ميخوان كه ما اسكن توصيه نامه رو براشون بفريستيم. پس قضيه مهر و موم نبودن نامه ها تا حدودي مشكلي نيست.

حالا سوال من اينه كه اين توصيه نامه هاي قويم رو به همراه رزومم به ايميلي كه برا اساتيد ميزنم پيوست بكنم يا نه؟‌ ضررش چيه؟‌ اگه از ايميلم و شرايطم خوشش اومد كه احتمالا توصيه نامه ها رو هم ميخونه و بيشتر خوشش مياد يا ...!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)