صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: پیشنهادها و راهکارها برای بهبود تاپیک های انجمن کبک

Banned

پیش فرض پیشنهادها و راهکارها برای بهبود تاپیک های انجمن کبک

دوستان گرامی

در این قسمت می توانید پیشنهادها و راهکارهای خود برای بهبود تاپیک های انجمن کبک را ارائه نمایید.

موفق باشید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها و راهکارها برای بهبود تاپیک های انجمن کبک

با سلام
    و تشكر بخاطر زحماتتان
    من يك پيشنهاد دارم آن هم اينكه به طور مثال من در بخش پركردن فرمهاي مهاجرتي كبك سوالي مطرح كردم و وقتي به اين سوال من پاسخ داده شد كه ايميلي حاوي لينك پاسخ براي من فرستاده شود خيلي عالي است به چند دليل
    ١- من مي فهمم كي به پستم پاسخ داده شده و دائما منتظر نيستم
    ٢- اگر براي جوابم عجله داشته باشم به محض پاسخ دادن سريعا متوجه مي شوم
    ٣-اين يك كاريست كه هيچ سايتي ندارد و اين موضوع سايت شما را ندارد و اين شما را متمايز خواهد كرد

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Banned

برای اینکه از تغییرات یک تاپیک آگاه شوید می بایست در تاپیک موردنظر مشترک شوید. برای این کار در بالای صفحه از "ابزارهای موضوع" گزینه "اشتراک در این موضوع" را انتخاب می کنید. سپس چهار نوع اشتراک وجود دارد:

1- اشتراک بدون خبرنامه بوسیله ایمیل
    2- خبرنامه فوری بوسیله ایمیل
    3- خبرنامه روزانه بوسیله ایمیل
    4- آپدیت هفتگی بوسیله ایمیل

اینکه همان لحظه که نوشته جدیدی در تاپیک آمد ایمیل فرستاده شود گزینه 2 است ولی توصیه نمی شود چون در مورد تاپیک های شلوغ باعث فرستادن ایمیل های زیاد به شما می شود و امکان اختصاصی سازی آن فقط برای پست خود کاربر وجود ندارد. بهترین حالت مشترک شدن همان گزینه 1 یعنی "اشتراک بدون خبرنامه بوسیله ایمیل" که باعث می شود هر گاه پست جديدي در تاپيك مشترك شده گذاشته شد عنوان آن در فهرست تاپيك هاي بخش تنظيمات پروفايل ظاهر شود.

مشترک شدن در تاپیک های مختلف را می شود هم به صورت دستی برای هر تاپیک انجام داد و هم می شود در بخش تنظیمات پروفایل حالت پیش فرض را روی حالتی گذاشت که با فرستادن نوشته در هر موضوع، به طور خودکار در آن مشترک شوید. برای این کار می بایست در بالای صفحه از بخش "تنظیمات" ---> "تنظیمات من" ---> "ویرایش تنظیمات" رفته و حالت پیش فرض برای اشتراک موضوعات انجمن ها را به "اشتراک بدون خبرنامه بوسیله ایمیل" تغییر داد.

جزئیات ابزارهای فروم را می توانید در اینجا مطالعه نمایید:

راهنمای استفاده
    ویرایش توسط M1KE : March 16th, 2013 در ساعت 05:25 PM

Member sasa_msh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer

Lightbulb پاسخ : پیشنهادها و راهکارها برای بهبود تاپیک های انجمن کبک

با سلام
    يك پيشنهاد براي فروم داشتم :

در صورت امكان براي هر موضوعي (تاپیکی) كه تعداد زيادي صفحه دارد و براي اطلاع همگان از آيتمها (پستهاي)مهم
    آنموضوع (تاپیک) بجاي خواندن تعداد صفحات بيشمار آن پيشنهاد ميكنم:

آيتمها (پستهاي) مهم كاربران توسط مدير آن بخش مشخص و براحتي در دسترس كاربران قرار گيرد تا كاربر جديد نياز به خواندن
    مثلا 100 صفحه كه فقط 10 آيتم مهم در آن موضوع (تاپيك) دارد، نداشته باشد.

مانند تويتر كه يك بخش top دارد كه فقط تويتهاي مهم آن شخص را نشان ميدهد نه همه تويتهايش را.

با تشكر فراوان
    همراهی، همفكري، همبستگي و اتحاد

Banned

با تشکر از شما بابت این پیشنهاد

امکانات نرم افزار فروم به شکلی است که امکان "مهم" کردن تاپیک (موضوع) ها وجود دارد که در چند ماه اخیر هم برخی از تاپیک هایی که از اهمیت بیشتری برای مهاجران برخوردار بود مهم شدند و به بالای فهرست تاپیک (موضوع) ها منتقل شده اند. با این حال متاسفانه امکان "مهم" کردن پست های یک تاپیک وجود ندارد. دو راهکار در این زمینه وجود دارد.

1- جدا کردن پست های مهم و انتقال آنها به یک تاپیک جدید.

برای نمونه این کار برای شرح مصاحبه هایی که در تاپیک اصول مصاحبه بود انجام شد و شرح مصاحبه های افراد مختلف از تاپیک موردنظر به تاپیک زیر منتقل می شوند:

شرح مصاحبه های کبک

این کار را برای موارد خاص مثل مورد بالا می توان انجام داد ولی نمی توان برای هر تاپیک یک تاپیک مستقل هم به موازات آن شکل بگیرد که پست های مهم تاپیک اولیه به آن منتقل شود. زیرا این کار باعث ایجاد تاپیک های زیاد و نیز نیازمند صرف انرژی و زمان زیاد برای جداسازی این پست ها از تاپیک اولیه می باشد. در حالت کلی بهتر است کاربران خودشان از تاپیک نگهداری کنند و از گذاشتن پست هایی که واقعا دارای اطلاعات خاصی نیستند خودداری نمایند.

2- تکمیل و به روز کردن اطلاعات ویکی سایت

یک راهکار دیگر هم برای جلوگیری از تکرار برخی مطالب در تاپیک ها و کمک به دیگر کاربران سایت، افزودن اطلاعات مهم در ویکی کبک می باشد که این کار نیازمند افراد فعال و آگاه در این زمینه هست. دوستانی که به فعالیت در این زمینه علاقه مند هستند می توانند در تاپیک زیر اعلام آمادگی نمایند.

اعلام امادگی برای همکاری جهت ارتقا ویکی

با سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

من برای خوندن تاپیکها با تعداد صفحات زیاد از حالت بایگانی استفاده میکردم ولی الان نمیتونم حالت بایگانی تاپیک ها رو پیدا کنم . سرچ هم میکنم پیدا نمیشه .یه توضیحی در مورد بایگانی تاپیکها میدید؟
    26-02-2014

Banned

در پایین صفحه یک نوار ابزار وجود دارد که با انتخاب گزینه "بایگانی" از آن می توانید تاپیک موردنظر را در حالت بایگانی شده مطالعه نمایید.

فایل پیوست 19737

برای نمونه برای مطالعه تاپیک "مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)" می بایست مسیر زیر را بروید:

بایگانی ---> کشورها ----> کانادا ----> مهاجرت به کانادا ----> کبک ----> مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

در این حالت تعداد صفحات تاپیک موردنظر از 1553 به 63 کاهش می یابد.

البته یک راه دیگر هم برای مطالعه آسان تر تاپیک های حجیم بدون آنکه شکل و شمایل سایت هم خیلی عوض شود آن است که از بخش "تنظیمات" در بالای صفحه به "ویرایش تنظیمات"رفته و سپس "تعداد نمایش پست ها در هر صفحه" را به جای 10 پست به 20، 30 یا 40 پست تغییر دهید که این روش هم باعث کمتر شدن تعداد صفحات شود.

Junior Member andin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

به مدیریت محترم پیشنهاد می دهم که با توجه به خیل عظیم کاربران

آسیب دیده از جانب وکلا و مشاوران ( آسیب مادی و معنوی )

وجهت تسکین وهمفکری افراد هم درد تاپیک جدیدی تحت عنوان اندرحکایت وکلا

ایجاد نماید باشدکه حداقل آنجا با گفتمان و بیان

مشکلات ناشی از عملکرد ضعیف ومخرب آن ها اندکی از دردهایمان کاسته شود .

به امید روزی که بتوانیم لطف بی پایان !!!!! این وکلا را درحق موکلان جبران کنیم واز خجالتشان به روش خودشان دربیاییم .
    فایل کبک:20 اکتبر 2010فایل فدرال:25 اکتبر 2012آپدیت:29 آپریل 2013دریافت آپدیت: 12جون2013 مدیکال: 14ژانویه2014,Process ارسال مدیکال: 18 فوریه 2014Medical Received : 23 Feb 2014VISA : 26 Feb 2014 Decision Made : 28 Feb 2014

Banned

با تشکر از پیشهاد شما

اگر منظورتان این باشد که در مورد شرکت ها یا موسسات مهاجرتی یا افراد خاصی صحبت شود که بیان این تجربه ها و آوردن نام این شرکت ها از یک سو خودش جنبه تبلیغاتی دارد و از سوی دیگر در مواردی مشاهده شده که نمایندگانی از شرکت های موردنظر شروع به دفاع از خدمات شرکت خود و زیر سوال بردن تجربیات منفی کاربران موردنظر می نماید که به بحث ها و گفتگوهای شخصی بین کاربران موردنظر و نمایندگان شرکت های موردنظر تبدیل می شود. به همین دلیل در انجمن های مهاجرتی به طور کلی امکان بیان تجربه یا نام آوردن از شرکت ها یا افرادی که خدمات مهاجرتی ارائه می کنند وجود ندارد.

اگر منظورتان این باشد که به طور کلی در مورد پدیده گرفتن وکیل و بدون اشاره به نام وکیلان یا شرکت مهاجرتی موردنظر نظر داده شود می توانید از تاپیک زیر استفاده نمایید.

آیا برای مهاجرت به کانادا نیازی به وکیل هست؟ (فدرال و کبک)

موفق باشید

Member amour42 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمي زبان انگليسي

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام
    من یک سوال دارم --- می خوام بدونم این قسمت هایی رو که موضوعات مختلف رو بررسی می کنه و برای هر کدام باید به تاپیک مخصوص مراجعه کنیم از کجا باید پیداش کنیم؟
    مثلا همین آزمایش های مدیکال و تاثیر احتمالی بیماری در روند ..................
    الان که شما نوشتید می تونیم روش کلیک کنیم و مطالب رو مطالعه کنیم و لی اگر خودم بخوام بهش مراجعه کنم بلد نیستم
    ممنون می شم اگر راهنمایی بفرمایید
    ویرایش توسط M1KE : July 9th, 2013 در ساعت 11:21 PM
    رشته تحصيلي: مترجمي زبان انگليسي فايل كبك و سي اس كيو: Sep.23-2010
    فايل فدرال : Jan.12- 2011 آپديت: 23 -May-2013
    مديكال 20 اگوست 2013 مصاحبه دوم 19 اگوست 2014'

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)