صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 85

موضوع: اقدام هم زمان از چند سفارت

Junior Member

پیش فرض اقدام هم زمان از چند سفارت

من به یه آژانس مسافرتی گفتم که برایم وقت سفارت ترکیه بگیرن. یک هفته امروز و فردا می کنند برام. حالا هم میگن که گرفتیم ولی 1 یا 2 روز طول می کشه تا confirm شه. از طرفی می گن که برای 2 ماه دیگه وقت گرفتن!

من خیلی عجله دارم و این دو روز برایم ارزشمندند. می خوام بدونیم که آیا میشه خودم الان برم سایت سفارت دبی وقت بگیرم؟ آژانسه میگفت که اگر این کارو بکنی دچار اشکال میشه و باید اول وقت ترکیه را cancel کنی. راست میگن یا نه؟

ویرایش: این مطلب را هم اضافه می کنم که البته اون appointment که دیرتر باشه را حتما cancel می کنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا گرفتن وقت سفارت در دو جای متفاوت مشکلی ایجاد می کنه؟

سلام
    حتما یکی از وقت ها را کنسل کن.
    یکی از همراهان ما به همین دلیل reject شد.
    بهتر است پاسخی هم برای این که چرا در سفارت در کشور دیگری وقت گرفتی و سپس نرفتی داشته باشی. این دوست ما نتوانست پاسخ خوبی بدهد.
    موفق باشی
    Hamid

من وقتی قیرس رفتم برای انکارا وقت داشتم 15 روز بعدش .یعنی شانس اوردم نفهمیدن ;D
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

پس اگر دو تا را بگیرم و بعدا یکی را cancel کنم مشکلی نداره؟

منم همین سوال رو دارم. برا 16 march از دوبی وقت گرفتم ولی حالا میخوام کنسل کنم و برم قبرس. توی وب سایت دوبی لینک برا کنسل کردن هست اما فعال نیست.
    اما یه سوال دیگه برام پیش اومد: پس چطوری افراد وقتشون رو واگذار می کنن در حالی که ممکنه برا خودشون مشکل ساز بشه؟
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

پیش فرض امکان درخواست زمان مصاحبه برای 2 جا

آیا میشه مثلا هم از قبرس و هم از ترکیه وقت گرفت؟
    ببخشید من جستجو کردم موضوعی پیدا نکردم........
    در ضمن الان که وقت های قبرس و ترکیه پر شده، از کشور های دیگر کجا را پیشنهاد می کنید. اصلا من یک سوال فلسفی دارم ،می شه از ارمنستان، ترکمنستان یا جاهای عجیب و غریب از این دست اقدام کرد؟
    In GOD We Trust, All Others Pay Cash

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : امکان درخواست زمان مصاحبه برای 2 جا

من خودم به سفارت تاجیکستان ایمیل زدم و اونا گفتن شما باید به یکی از این چندتا سفارت مراجعه کنید و ما نمی تونیم با شما مصاحبه کنیم و جوابش این بود:

We regret to inform you that The U.S. Embassy Consular Section in Dushanbe does not normally process Iranian citizens. All Iranian citizens are recommended to apply either in Abu Dhabi (United Arab Emirates), Ankara (Turkey), Frankfurt (Germany), Naples (Italy) or Vienna (Austria). For more information please visit www.travel.state.gov. We strongly discourage you to apply for a non-immigrant visa in the countries other than listed above.

تازه اسم قبرس رو نبرده بود. ولی تا اون جایی که من متوجه شدم اینا سفارت خونه هایی هستن که مصاحبه کننده فارسی زبان دارن ولی در کل رفتن به جاهای دیگه اگه دلیل روشنی که چرا اونجا رو انتخاب کردید نداشته باشید خطرناکه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan85
    در ضمن الان که وقت های قبرس و ترکیه پر شده.
    مطمئنی پر شده؟یکی از دوستای من دیروز برای ماه june از ترکیه وقت گرفته.

Junior Member

Call Turkey again next week ,call them 3 to 4 times each day ,don’t listen if they say it’s full ,keep calling each 1 hour
    and say please please please ,they will give you time (enshala

الان
    نقل قول نوشته اصلی توسط zohre
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan85
    در ضمن الان که وقت های قبرس و ترکیه پر شده.
    مطمئنی پر شده؟یکی از دوستای من دیروز برای ماه june وقت گرفته.
    سایت سفارت جلوی چشممه! برای ماه june کاملا پر شده، مطمئنی دوستت اشتباه نکرده و روز مخصوص شهروندان قبرس رو انتخاب نکرده؟ ایرانی ها فقط سه شنبه ها می تونن برنا!
    در ضمن :
    نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    من خودم به سفارت تاجیکستان ایمیل زدم و اونا گفتن شما باید به یکی از این چندتا سفارت مراجعه کنید و ما نمی تونیم با شما مصاحبه کنیم و جوابش این بود:

We regret to inform you that The U.S. Embassy Consular Section in Dushanbe does not normally process Iranian citizens. All Iranian citizens are recommended to apply either in Abu Dhabi (United Arab Emirates), Ankara (Turkey), Frankfurt (Germany), Naples (Italy) or Vienna (Austria). For more information please visit www.travel.state.gov. We strongly discourage you to apply for a non-immigrant visa in the countries other than listed above.

تازه اسم قبرس رو نبرده بود. ولی تا اون جایی که من متوجه شدم اینا سفارت خونه هایی هستن که مصاحبه کننده فارسی زبان دارن ولی در کل رفتن به جاهای دیگه اگه دلیل روشنی که چرا اونجا رو انتخاب کردید نداشته باشید خطرناکه.
    آقا شما دلیلت واسه رفتن به جایی غیر از اون سه تا روشن نیست؟
    من فکر کنم یه کم با اعتماد به نفس بریم بگیم آقا جاهای دیگه وقتشون پره، منم نمی تونم صبر کنم به همین خاطر اومدم سوریه(به عنوان مثال)
    اصلا به کسی که تو سوریه هست می گیم به خاطر مشکل سربازی نمی گذارند بریم جای دیگر. اینم دلیل روشن.
    البته اینها پیشنهادات منه ها! اگه کسی تجربه مستقیم داره بگه.
    In GOD We Trust, All Others Pay Cash

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)