صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 85

موضوع: اقدام هم زمان از چند سفارت

پیش فرض پاسخ : امکان درخواست زمان مصاحبه برای 2 جا

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan85
    آیا میشه مثلا هم از قبرس و هم از ترکیه وقت گرفت؟
    ببخشید من جستجو کردم موضوعی پیدا نکردم........
    کسی هنوز جواب سوال اول من رو نداده!
    In GOD We Trust, All Others Pay Cash

بله میشه. ولی بعد اینکه مطمئن شدی که کجا برات بهتره و .. اون یکی رو کنسل کن چون ممکنه بچه ها بهش نیاز داشته باشن.

Junior Member

بله، مشکلی نداره. سفارتها به هم ربط ندارن.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

آقا شما دلیلت واسه رفتن به جایی غیر از اون سه تا روشن نیست؟
    من فکر کنم یه کم با اعتماد به نفس بریم بگیم آقا جاهای دیگه وقتشون پره، منم نمی تونم صبر کنم به همین خاطر اومدم سوریه(به عنوان مثال)
    اصلا به کسی که تو سوریه هست می گیم به خاطر مشکل سربازی نمی گذارند بریم جای دیگر. اینم دلیل روشن.
    البته اینها پیشنهادات منه ها! اگه کسی تجربه مستقیم داره بگه.
    ریسک این کار یکم بالاست. بوده مواردی که بدون مصاحبه شخص رو reject کردن والبته مواردی که به راحتی ویزا دادن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    آقا شما دلیلت واسه رفتن به جایی غیر از اون سه تا روشن نیست؟
    من فکر کنم یه کم با اعتماد به نفس بریم بگیم آقا جاهای دیگه وقتشون پره، منم نمی تونم صبر کنم به همین خاطر اومدم سوریه(به عنوان مثال)
    اصلا به کسی که تو سوریه هست می گیم به خاطر مشکل سربازی نمی گذارند بریم جای دیگر. اینم دلیل روشن.
    البته اینها پیشنهادات منه ها! اگه کسی تجربه مستقیم داره بگه.
    ریسک این کار یکم بالاست. بوده مواردی که بدون مصاحبه شخص رو reject کردن والبته مواردی که به راحتی ویزا دادن.
    آقا حرفتو قبول دارم. شما خودت می خوای چه کنی؟ اگه از کشوری غیر از اونا گرفتی به ما هم خبر بده! اصلا اطلاعات کلی از این دست داری؟ غیر از تاجیکستان؟ به جاهای دیگه میل زدی؟
    In GOD We Trust, All Others Pay Cash

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط robosha
    بله، مشکلی نداره. سفارتها به هم ربط ندارن.
    من خواهش مي‌كنم دوستاني كه اطلاع كافي ندارن لطفا نظر ندن. اين كار مي‌تونه تبعات خيلي بدي داشته باشه. من يك مثال براتون ميارم از اتفاقي كه پارسال براي همكلاسي خود من افتاد. ايشون هم وقت از دوبي هم از آنكارا گرفته بود براي يك هفته. خب حتما مي‌خواسته مطمئن بشه! رفت دوبي نشست جلوي آفيسر. مي‌دونين بهش چي گفتن؟ گفتن شما پرونده‌تون يه جاي ديگه هم بازه. تا اون بسته نشه ما هيچ كاري نمي‌تونيم بكنيم. البته من هم نمي‌خوام بر اساس اين مثال مثل اون دوستمون حكم كلي بدم ولي فقط بگم كه اين اتفاق هم افتاده. مواظب باشيد چون اين دوست ما مجبور شد از دوبي برگرده و امثال داره مي‌ره كانادا!

reza2002
    Guest

سلام. آيا کسی ميدونه که سفارت امريکا تو فرانکفورت چطوريه؟ کسی تا حالا اونجا رفته و ويزا گرفته؟؟ اصلا ايرانيا ها رو قبول می کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2002
    سلام. آيا کسی ميدونه که سفارت امريکا تو فرانکفورت چطوريه؟ کسی تا حالا اونجا رفته و ويزا گرفته؟؟ اصلا ايرانيا ها رو قبول می کنن
    سلام،
    من خودم قبل از اينكه از آنكارا وقت بگيرم از اونجا وقت داشتم كه البته بعدش كنسل كردم. اونجا به ايرانيا ويزا مي‌ده. معمولا هم خوبه ولي امسال من يك ريجكتي رو مي‌شناسم. ولي كلاً سالهاي قبل خوب بوده. تو اينتاليا شهر ناپل هم مي‌توني بري. يادت نره كه بايد دليل موجه داشته باشي كه چرا رفتي اونجا. مثلا مي‌توني بگي كه براي كار اومدي و مي‌خواستي كار ويزا رو هم همونجا انجام بدي.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2002
    اگه کمي توي فروم Search کنين، جواب خيلي از سوالاتون رو پيدا ميکنين.
    قبلا راجع به فرانکفورت بحث شده: http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,6211.0.html

سلام دوستان
    من هم به سفارت امریکا در تاجیکستان و ارمنستان ایمیل زدم. تاجیکستان دقیقاً همون جوابی رو داد که به Ehsan85 هم داده بود. ولی ارمنستان توضیح داد که ما از نظر قانونی هرجایی میتونیم درخواست ویزا بدیم. (البته همیشه داشتن توجیه مناسب لازمه.) ارمنستان گفت که چون در آنکارا و دوبی با شرایط محلی ما آشنا تر هستند بهتره اونجا بریم چون راحت تر میتونن وابستگی ما به ایران رو بررسی کنن. ولی بازهم تاکید کرد که اگه مجبور بودید بیاید ایروان ما سعی میکنیم پروندتون رو به بهترین نحو قضاوت کنیم.
    با توجه به این من الان برای ایروان وقت گرفتم. دلیلی که به اونا میخوام بگم اینه که فعلا در ترکیه برای این روزها وقت نمیشه پیدا کرد و من هم نمی خوام خیلی دیر درخواست ویزا بدم. و از طرفی به جز دوبی و ترکیه، ارمنستان نزدیک ترین و ارزان ترین کشور برای ما است.
    وقتی رفتم حتماً تجربه های اونجا رو به بقیه میگم.
    اگه به سایت NIV ارمنستان برید می بینید که همه ی وقت ها خالیه و تقریباً برای هر روزی که بخواهید می تونید وقت بگیرید. حتی 2 روز دیگه. بلیط و هتل هم راحت گیر می یاد و مثلاً تور های آخر همین هفته هنوز جای خالی دارن.
    فقط یک مشکل داره: حتماً باید 131 دلار را در بانک Armeconombank واریز کرده باشید تا بتونید وقت بگیرید. من از یک دوست خواستم که برام واریز کنه و فقط کپی پاسپورت از من خواست و با موفقیت واریز کرد.
    البته اگر هم در ارمنستان دوستی ندارید من می تونم آژانسی را به شما معرفی کنم که در ارمنستان دفتر داره و 1 روزه می تونه براتون پول رو واریز کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)