صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 85

موضوع: اقدام هم زمان از چند سفارت

پیش فرض پاسخ : امکان درخواست زمان مصاحبه برای 2 جا

با توجه به اینک وقتای ارمنستان بازه نمیشه رفت پول رو همونجا ریخت و و اسه فرداش همونجا وقت گرفت؟

مشخصات این آژانس که می گید چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman Banaei
    سلام دوستان
    من هم به سفارت امریکا در تاجیکستان و ارمنستان ایمیل زدم. تاجیکستان دقیقاً همون جوابی رو داد که به Ehsan85 هم داده بود. ولی ارمنستان توضیح داد که ما از نظر قانونی هرجایی میتونیم درخواست ویزا بدیم. (البته همیشه داشتن توجیه مناسب لازمه.) ارمنستان گفت که چون در آنکارا و دوبی با شرایط محلی ما آشنا تر هستند بهتره اونجا بریم چون راحت تر میتونن وابستگی ما به ایران رو بررسی کنن. ولی بازهم تاکید کرد که اگه مجبور بودید بیاید ایروان ما سعی میکنیم پروندتون رو به بهترین نحو قضاوت کنیم.
    با توجه به این من الان برای ایروان وقت گرفتم. دلیلی که به اونا میخوام بگم اینه که فعلا در ترکیه برای این روزها وقت نمیشه پیدا کرد و من هم نمی خوام خیلی دیر درخواست ویزا بدم. و از طرفی به جز دوبی و ترکیه، ارمنستان نزدیک ترین و ارزان ترین کشور برای ما است.
    وقتی رفتم حتماً تجربه های اونجا رو به بقیه میگم.
    اگه به سایت NIV ارمنستان برید می بینید که همه ی وقت ها خالیه و تقریباً برای هر روزی که بخواهید می تونید وقت بگیرید. حتی 2 روز دیگه. بلیط و هتل هم راحت گیر می یاد و مثلاً تور های آخر همین هفته هنوز جای خالی دارن.
    فقط یک مشکل داره: حتماً باید 131 دلار را در بانک Armeconombank واریز کرده باشید تا بتونید وقت بگیرید. من از یک دوست خواستم که برام واریز کنه و فقط کپی پاسپورت از من خواست و با موفقیت واریز کرد.
    البته اگر هم در ارمنستان دوستی ندارید من می تونم آژانسی را به شما معرفی کنم که در ارمنستان دفتر داره و 1 روزه می تونه براتون پول رو واریز کنه.
    سلام، شما کی وقت دارید ارمنستان؟ کس دیگه ای رو میشناسید که از اونجا تونسته باشه ویزا بگیره؟ اگر ممکنه اون آژانس رو هم معرفی کنید.

من 21 می وقت دارم - این هم فکر خوبیست که بریم همون جا پول رو واریز کنیم و برای فرداش وقت بگیریم. اما به هر حال اگه کسی بخواد مطمئن تر بره اونجا میشه از طریق آژانس پول واریز کرد. من کس دیگری را نمی شناسم که ارمنستان رفته باشه - به خاطر همین خودم هم کمی نگرانم ولی حالا که هیچ جای دیگری وقت گیر نمیاد فکر میکنم از بیکار نشستن تو ایران بهتره و ریسکش رو پذیرفتم که سنت شکنی کنم. البته خودشون نگفتن که نمی تونید بیاید. فقط می گن ممکنه مصاحبه کمی سخت تر باشه.
    آژانسی که من ازش تور گرفتم: آرین سیر - 88765641 - 88737739 - البته خیلی از آژانس ها تور ارمنستان دارن و ممکنه برای واریز پول هم بتونن کمک کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman Banaei
    من 21 می وقت دارم - این هم فکر خوبیست که بریم همون جا پول رو واریز کنیم و برای فرداش وقت بگیریم. اما به هر حال اگه کسی بخواد مطمئن تر بره اونجا میشه از طریق آژانس پول واریز کرد. من کس دیگری را نمی شناسم که ارمنستان رفته باشه - به خاطر همین خودم هم کمی نگرانم ولی حالا که هیچ جای دیگری وقت گیر نمیاد فکر میکنم از بیکار نشستن تو ایران بهتره و ریسکش رو پذیرفتم که سنت شکنی کنم. البته خودشون نگفتن که نمی تونید بیاید. فقط می گن ممکنه مصاحبه کمی سخت تر باشه.
    آژانسی که من ازش تور گرفتم: آرین سیر - 88765641 - 88737739 - البته خیلی از آژانس ها تور ارمنستان دارن و ممکنه برای واریز پول هم بتونن کمک کنن.
    امیدوارم موفق باشید. ما رو هم بی خبر نذارید، نتیجه هر چی بود ممنون میشم اگه یه خبری بدید.

Junior Member

سلام
    منم به ارمنستان میل زدم و براشون توضیح دادم مشکل رو بنظر ارزش ریسک برای کسایی که عجله دارن مثل من رو داره
    میشه پول رو رفت اونجا ریخت چون جاهاش همه خالیه

Dear Friends,
    I've posted a new topic explaining my experience of interview at the U.S. embassy in Yerevan, Armania

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,7214.0.html

Junior Member

پیش فرض آيا ممكنه كه همزمان تو چند سفارت وقت مصاحبه داشته باشيد؟

سلام دوستان
    آيا ممكنه كه وقتي ميريد مصاحبه تو يه سفارت، تو يه سفارت ديگه هم وقت براي آينده رزرو داشته باشيد؟
    من قبرس وقت دارم ميخوام يه سر هم برم آنكارا
    به نظر شما ممكنه برم آنكارا اونجا بگن كه چرا قبرس هم الان وقت داري؟
    اگه ممكنه توضيح كامل بدين
    ‪Dream as if you&#39;ll live forever, live as if you&#39;ll die today.<br />‪(James Dean)

پیش فرض پاسخ : آيا ممكنه كه همزمان تو چند سفارت وقت مصاحبه داشته باشيد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Taheri
    سلام دوستان
    آيا ممكنه كه وقتي ميريد مصاحبه تو يه سفارت، تو يه سفارت ديگه هم وقت براي آينده رزرو داشته باشيد؟
    من قبرس وقت دارم ميخوام يه سر هم برم آنكارا
    به نظر شما ممكنه برم آنكارا اونجا بگن كه چرا قبرس هم الان وقت داري؟
    اگه ممكنه توضيح كامل بدين

This issue has been explained sufficiently enough before and you might even find its back up evidences on the Forum,
    Never, Never, Never do that. If you make two appointments at two embassies you would definitely be turned down
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

this might be helpful

quote author=ars link=topic=6705.msg47072#msg47072 date=1211876065]
    امروز 22-23 نفر براي مصاحبه قبرس بودن.
    به غير از سه نفر همه ويزا گرفتن.
    يكي از كسايي كه ويزا نگرفته علتش اين بوده كه قبلاً يك وقت سفارت گرفته بوده ولي cancel نكرده و بهش گفتن چون شما وقتت رو cancel نكردي باهات مصاحبه نمي كنيم.
    يك زن و شوهر هم بودن كه reject شدن ولي هيچ اطلاعاتي در اختيار بقيه نذاشتن و كسي نمي دونه كه آيا F-1 و F-2 بودن يا براي ويزاي كار اقدام كردن.
    يك نفر بدون fund بوده كه ويزا گرفته.
    يك زوج F-1 F-1 هم داشتيم (ordibehesht و همسرش) كه اونا هم با موفقيت ويزا گرفتن

از ordibehesht براي اطلاعات تشكر مي كنم.
    [/quote]

http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,6706.75.html
    (page 6)

http://www.applyabroad.org/forum/ind...,6705.195.html
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

saeede83
    Guest

شما همونی نیستید که به خاطر چند بار وقت گرفتن از قبرس ریجکت شدین؟ همین موضوعی که سارا اشاره کرده؟
    اونوقت می خواین دوباره همچین ریسکی بکنید؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)