صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 85

موضوع: اقدام هم زمان از چند سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا ممكنه كه همزمان تو چند سفارت وقت مصاحبه داشته باشيد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behroz
    خواهش مي کنم اطلاعات اشتباه نديد!!!
    دوست من همين امروز با داشتن دو وقت يکي تو آنکارا امروز يکي قبرس 8july ويزا گرفت هيچ مشکلي هم براش پيش نيومد!
    من نمي گم اين کار خوبيه مخصوصا الان که خيلي ها دنباله وقت ميگردن اما بعيده کسي رو به اين دليل reject کنن من مورد هايه زيادي اين طوري ديدم، اگه کسي رو بخوان reject کنن اين رو بهانه مي يارن

hey, it is better to investigate sufficiently rather than persuading one sided claims and avoid hasty generalization. The fact the one of your friends did not face any problems does not justify this hazardous action. Never draw a conclusion based on inadequate evidence,
    Plus, try to treat others with respects especially when you are wrong and your ideas are not backed up

با احترام هدف تشويق کسي به اين کار نبوده اما چون خودم مي خواستم اين کار رو بکنم خيلي دنبال اين شرايط بودم. البته خوشبختانه وقت مناسبي گرفتم و کار به آين جا نرسيد!
    اما در باره اين که تجربه يکي ديگه رو گفتن مطمئنن بد نيست چون همه مشکلات رو يک نفر تجربه نمي کنه به هر حال اين دوست من امشب وارد ايران ميشه و دقيقتر ازش مي پرسم!
    متاسفانه تو اين form فقط چند مورد در اين باره بحث شده که اون هم تجربه ديگران گفته شده نه کسي شخصا تجربه خودش رو گفته باشه (يعني من نديدم اگر کسي ديده بگه لطفا)!
    به هر حال اينجا هر کس نظر خودش رو مي ده و دليل نمي شه که حتما درست باشه اما من هم چنان مطمئن هست کسي رو فقط به اين دليل reject نمي کنن.
    لطفا اگر شما و يا هر کسي که تجربه مشابه داشته يا کسي رو با اين شرايط ميشناسه بگه تا به يه نتيجه قابل اعتماد تر برسيم

با احترام هدف تشويق کسي به اين کار نبوده اما چون خودم مي خواستم اين کار رو بکنم خيلي دنبال اين شرايط بودم. البته خوشبختانه وقت مناسبي گرفتم و کار به آين جا نرسيد!
    اما در باره اين که تجربه يکي ديگه رو گفتن مطمئنن بد نيست چون همه مشکلات رو يک نفر تجربه نمي کنه به هر حال اين دوست من امشب وارد ايران ميشه و دقيقتر ازش مي پرسم!
    متاسفانه تو اين form فقط چند مورد در اين باره بحث شده که اون هم تجربه ديگران گفته شده نه کسي شخصا تجربه خودش رو گفته باشه (يعني من نديدم اگر کسي ديده بگه لطفا)!
    به هر حال اينجا هر کس نظر خودش رو مي ده و دليل نمي شه که حتما درست باشه اما من هم چنان مطمئن هست کسي رو فقط به اين دليل reject نمي کنن.
    لطفا اگر شما و يا هر کسي که تجربه مشابه داشته يا کسي رو با اين شرايط ميشناسه بگه تا به يه نتيجه قابل اعتماد تر برسيم
    [/quote]

1. I did not say sharing your experiences is a not to do, I said not to generalize that when there are more evidences against than for it
    2. I have seen tons of times that guys share their own personal experience including me, just look for that you will find samples
    3. That's true we are here to help each other and no one knows everything, but in such a risky situation as visa no one wants to put herself/himself in more danger
    4. I have already mentioned the links, here I put them once more

quote author=ars link=topic=6705.msg47072#msg47072 date=1211876065]
    امروز 22-23 نفر براي مصاحبه قبرس بودن.
    به غير از سه نفر همه ويزا گرفتن.
    يكي از كسايي كه ويزا نگرفته علتش اين بوده كه قبلاً يك وقت سفارت گرفته بوده ولي cancel نكرده و بهش گفتن چون شما وقتت رو cancel نكردي باهات مصاحبه نمي كنيم.
    يك زن و شوهر هم بودن كه reject شدن ولي هيچ اطلاعاتي در اختيار بقيه نذاشتن و كسي نمي دونه كه آيا F-1 و F-2 بودن يا براي ويزاي كار اقدام كردن.
    يك نفر بدون fund بوده كه ويزا گرفته.
    يك زوج F-1 F-1 هم داشتيم (ordibehesht و همسرش) كه اونا هم با موفقيت ويزا گرفتن

از ordibehesht براي اطلاعات تشكر مي كنم.
    [/quote]

http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,6706.75.html
    (page 6)

http://www.applyabroad.org/forum/ind...,6705.195.html
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

saeede83
    Guest

ببینید اگر شما یک وقتی رو بگیرید، تاریخی که وقت رو گرفتید حتما توی سیستم سفارت ثبت می شه، و فرض کنید در مصاحبه اولتون ریجکت شدین و می خواین برای وقت دومتون اقدام کنین. تاریخ مصاحبه اولتون هم که معلومه، پس این برای شما در ذهن آفیسر دوم (فقط اگه کمی دقت کنه) مشکل ایجاد می کنه و تو این شرایط که همه دائم به سفارت ها ایمیل و تلفن می زنن و دنبال وقت هستن، خودتون فکر می کنین آفیسر چه اقدامی می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟
    پس عملا وقت دوم به درد شما نمی خوره، حداقل باید یه موقعی کنسلش کرد که یکی دیگه ازش استفاده کنه.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Behroz
    خواهش مي کنم اطلاعات اشتباه نديد!!!
    دوست من همين امروز با داشتن دو وقت يکي تو آنکارا امروز يکي قبرس 8july ويزا گرفت هيچ مشکلي هم براش پيش نيومد!
    من نمي گم اين کار خوبيه مخصوصا الان که خيلي ها دنباله وقت ميگردن اما بعيده کسي رو به اين دليل reject کنن من مورد هايه زيادي اين طوري ديدم، اگه کسي رو بخوان reject کنن اين رو بهانه مي يارن
    شما اعتقاد دارید من اطلاعات اشتباه میدم- باشه حرفی نیست
    من پیشنهاد میکنم if you dare دو تا وقت بگیرید و امتحان کنید- ببینید چی میشه
    اون دوستتون هم بعید میدونم اینطوری رقته باشه آنکارا

سلام بچه هاٰ با هم مهربون باشید. من با نظر سارا خانم و بقیه دوستان موافقم. من از منشی که تو ترکیه بود و وقت ویزا می داد تلفنی پرسیدم. گفتند که قانونی نیشت که دو تا وقت قبل از مصاحبه حتی از دو تا کشور داشته باشید. چون که یک پرونده برای شما ساخته می شه( یعنی اینکه به راحتی می فهمند که از دو جا وقت دارید). اما اگر از یکی ویزا نگرفتید اون وقت می تونید هر موقع خواستید یه وقت دیگه بگیرید.
    امیدوارم حجت بر شما تمام شده باشه و بیخودی حرکات انتحاری انجام ندید.

Senior Member

دوستانی که میگن مشکلی نیست نگاهی به پست آخر این لینک بندازن.
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg31703
    من قضیه این فردی که تو قبرس حاضر نشدن باهاش مصاحبه کنن رو از زبون خودش هم تو فروم خوندم ولی الام نمیتونم پیداش کنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا گرفتن وقت سفارت در دو جای متفاوت مشکلی ایجاد می کنه؟

سلام

من يه وقت از قبرس دارم

ميتونم از انكارا هم بگيرم و اگه قبرس ويزا داد انكارا رو كنسل كنم و به قبرس برم و اگه قبرس ويزا نداد وقت قبرس رو كنسل كنم و به انكارا برم؟

اين كار شدني است؟

مشكلي پيش نمياد؟

مرسي از راهنماييتون.

رشته و دانشگاه

Usually people dont dare to do that

To remain in a safe side, I believe that you 'd better go for the first interview with no other booked appointment for another embassy
    My case was similar to yours, and I canceled one of them

Junior Member

آخه من نميدونم كه قبرس بهم ويزا ميده يا نه؟ و اگه الان وقت از انكارا نگيرم و قبرس هم بهم ويزا نده همه چي بهم ميخوره نظر شماچيه؟

رشته و دانشگاه

well; dont panic
    thats a typical problem of visa applicants
    buuuuuuuuuuuuuuut, by booking two appointment you will more possibly fire your life(if applicable to your visa conditions)
    dont take such risk, i believe

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)