نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بخش "ارسال مدارک" نیاز به یک تاپیک "خلاصه اطلاعا

رأی دهندگان
4. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقم. لطفا این تاپیک را اختصاص دهید به این موضوع

4 100.00%
  • مخالفم. با همین تاپیکهای موجود به راحتی میتوان اطلاعات لازم را پیدا کرد

0 0%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: اطلاعات دفاتر پستی در تاریخ 26 اسنفد 91

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

پیش فرض اطلاعات دفاتر پستی در تاریخ 26 اسنفد 91

تاپیکهای فروم خیلی شلوغ شده و آدم گیج میشه چی بخونه یا اطلاعاتی که میخواد کجاست. همه هم که سوال میپرسن و همه پستها سوال و جوابه. واسه پیدا کردن یه چیز کوچیک باید کلی وقت بذاری.

من از مدیران و دوستان میخوام که این تاپیک رو اختصاص بدن به خلاصه قضیه ارسال مدارک با پست.

از اینکه دفاتر کجان، چه سرویسهایی دارن، قیمتها چنده ، برای دانشحوها چه شرایطی دارن، چه چیزهایی لازمه و ...

شاید اینطوری دیگه کسی مجبور نشه 10000تا پست رو بخونه آخرشم نفهمه چی به چیه. لااقل اطلاعات اولیه رو از اینجا میگیره بعد میره سوالهای خاص یا خیلی جزئیش رو تو تاپیک مربوطش میپرسه

به همین منظور و هدف هم از همه میخوام که

این قوانین رو در مورد این تاپیک رعایت کنن:

1- به هیچ وجه تو این تاپیک سوال و جواب نکنید

2- فقط اطلاعات خالص و کامل و درست رو در مورد سرویسهای پستی قرار بدید

3- حتما ذکر کنید که اطلاعاتی که قرار دادید مال چه تاریخی هست و چه سرویسی و چه پستی

4- اگه نرخ میذارید حتما دگر کنید برای چه وزنی، چه نوع محوله ای، برای چه نوع مشتری (دانشجو یا ...) هست و آیا برای دانشگاههای خاصی نرخ خاصی داره

5- حتما ذکر کنید برای استفاده از تخفیف یا اون شرایط خاص، چه مدرکی باید ارائه شود (کارت شناسایی، کارت دانشجویی، مدارک تو پاکت و ...)

6 - هر اطلاعات دیگری که فکر میکنید باعث میشه کار بقیه دوستان راحتتر بشه و اطلاعات دقیقتر ، واضحتر و ساده تر بشه رو هم خودتون بذارید

اگه با ایده من در مورد اینکه این تاپیک رو بکنیم "خلاصه اطلاعات ارسال" و فقط اطلاعات توش باشه، موافقید به تاپیک امتیاز بدید که مدیران اونطوری بفهمن و تاپیک رو باز بذارن و کنترلش کنن

* من اطلاعات خودم رو میذارم ولی اگه دوستان اطلاعات بیشتری دارن یا 2 تا پست دیگه رو خبر دارن لطفا به این تاپیک اضافه کنن

- مدیران عزیز لطف کنید و اسم تاپیک رو عوض کنید به " خلاصه اطلاعات ارسال مدارک با پست"
    ویرایش توسط mehrabounr : March 17th, 2013 در ساعت 02:23 AM
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)