صفحه 53 از 140 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    با عرض پوزش از همگی. واقعا برخی ایرانیها از کلاه برداری تو کانادا هم دست بر نمیدارند.
    من هم با چنین افرادی برخورد کردم سر اجاره کردن خونه. داستانش رو قبلا تعریف کردم. و اون زمان از خودم متنفر شدم که چرا ایرانی هستم
    در بین خود کانادایی ها هم مواردش کم نیست. برای یکی از دوستان من اتفاق افتاده بود منتهی شرکت بیمه اش طبق قانون یکبار بخشش خودشون چیزی به بیمه اش اضافه نکرد. البته شرکتهای بیمه به این راحتی از این پولها نمیدهند. در انتاریو طرف باید شرکت بیمه را سو کنه و وکیل بگیره و کلی دنگ و فنگ داره. شاید در بریتیش کلمبیا روالش فرق داره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در بین خود کانادایی ها هم مواردش کم نیست. برای یکی از دوستان من اتفاق افتاده بود منتهی شرکت بیمه اش طبق قانون یکبار بخشش خودشون چیزی به بیمه اش اضافه نکرد. البته شرکتهای بیمه به این راحتی از این پولها نمیدهند. در انتاریو طرف باید شرکت بیمه را سو کنه و وکیل بگیره و کلی دنگ و فنگ داره. شاید در بریتیش کلمبیا روالش فرق داره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    اون شرکت بیمه به اون دوست شما هیچ خبری نداده که یک همچین اتفاقی افتاده؟ قضیه به همین راحتی هم نیست که شما بتونی با گرفتن وکیل 50000 دلار از شرکتهای بیمه پول بگیری
    بدون اطلاع فرد و استفاده از بیمه او، بعید است فردی بتواند از بیمه مبلغی را در هیچ جا، دریافت کند چون به هرحال شرکت بیمه هم بیشتر از فرد در این میان متضرر میشود، ولی شاید مورد ایشان مورد خاصی یا ویژه ای بوده اند که البته توضیحات داده شده در این خصوص مشخص نیست. اما در کل این مساله بیمه و تبصره های ریز و درشت درج شده در بخش تعهدات آن نیز یکی از مواردی است که باید خیلی با احتیاط با آن برخورد شود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط hyperamir نمایش پست ها
    دوستان عزیز یک سوال. آیا ماشین های هیبریدی بیمه کمتری دارند؟ اگر بله ، چقدر؟
    می خواستم بدونم صرف میکنه آدم ماشین هیبریدی که گرون تر هست بخره اما بیمه کمتر بده یا خیر.
    دوستان عزیز راهنمایی می کنید؟!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hyperamir نمایش پست ها
    دوستان عزیز راهنمایی می کنید؟!
    کمتر از چه ماشینی؟
    وب سایت هر شرکت بیمه را اگر مراجعه کنید در قسمت پیشنهاد قیمت آنلاین مشخصات ماشین هیبریدی و ماشین غیر هیبریدی مورد نظرتون را وارد کنید و قیمت بگیرید، فقط چند دقیقه زمان می بره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    اون شرکت بیمه به اون دوست شما هیچ خبری نداده که یک همچین اتفاقی افتاده؟ قضیه به همین راحتی هم نیست که شما بتونی با گرفتن وکیل 50000 دلار از شرکتهای بیمه پول بگیری
    واقعیت این داستان تمام چیزی بود که من از دوستم شنیدم. تو بریتیش کلمبیا شما اساسا" فقط با آی سی بی سی طرف هستید و شرکت بیمه دیگری هم نیست البته نه این که نباشه ولی شما بیمه اصلی و اساسی ماشینتون فقط با آی سی بی سی است و لاغیر. آن طرف ایرانی هم مدارک مستند از بیمارستان آورده که در اثر این برخورد دچار مشکل شده و بیمه کننده به دوست ما گفته احتمالا" ایشون در آن زمان مریض بوده و این همزمانی باعث شده که آن شخص درمانش را به پای آن اتفاق بگذاره. به هر حال بهش گفتن که با توجه به نظر دوست بنده باید در دادگاه موضوع مطرح بشه و بررسی بشه و گویا یه مدت طولانی هم طول می کشه. (البته این طول کشیدن اینجا کاملا" عادی است!!)

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خرید خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،بیمه خودرو و موارد

دوستان نظرتون در مورد میتسوبیشی و فورد فوکوس چیه؟ کسی تجربه ای در مورد این دو تا ماشین داره؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خرید خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،بیمه خودرو و موارد

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دوستان نظرتون در مورد میتسوبیشی و فورد فوکوس چیه؟ کسی تجربه ای در مورد این دو تا ماشین داره؟
    مدل میتسوبیشی و سال فوکوس رو نگفتین که بشه دقیق تر مقایسه کرد.

با این حال پیشنهاد من اینه که برای اینکه دید بهتری داشته باشین میتونید از Car Reliability Index استفاده کنید و دو مدلی که میخواین رو با هم مقایسه کنید.

معروف ترین این ایندکس که یه جوری تو صنعت خودرو به صورت استاندارد هم در اومده گزارش consumerreport.org هست که بصورت سالانه و حدود اپریل منتشر میشه و البته برای دیدن اون میبایست اشتراک سایت رو داشته باشین.

منبع معتبر دیگه گزارش J.d Power هست که وابسته به موسسه McGRAW HILL هست و بیشتر رضایت مندی مشتری ها از ماشین ها رو بررسی میکنه.

سایت های دیگه ای هم وجود دارندکه رایگان هستد و میتونین ازشون استفاده کنید:

سایت www.autooninfo.net یکی از اون سایت های خوبه که اطلاعات خیلی زیادی از مقایسه برند ها ی مختلف و مدل های اونها و امتیازشون رو به صورت جدول و چارت در اختیار شما قرار میده. اما دیتابیس اون تا 20
    این سایت به میتسوبیشی درجه B و به فورد درجه C داده و در بیشتر سایت ها که من یه نگاه کلی سریع کردم فورد فوکوس ظاهرا relibility کمتری داره و به نظر میرسه در متوسط 120 هزارمایل دچار مشکل میشه که از متوسط صنعت خودرو، یعنی 128 هزار مایل کمتره.جزییات بیشتر در مورد دوام موتور، بدنه و ... رو میتونین در این سایت ها برای هر دو مدل مقایسه و نهایتا در این زمینه تصمیم گیری کنین.

یه سایت دیگه،سایت Reliability Index هست که معیارهاش کمی متفاوته اما کار باهاش کمی راحت تره و میتونین خیلی راحت سازنده و مدل رو انتخاب کنین و index اون رو ببینین و با مدل دیگه مقایسه کنین.

نمودار بالا از یک سایت دیگه است که به نظر میرسه اطلاعات و دیتابیس بزرگتری داره و نمودار مقایسه کیقیت خودرو سازهای مختلف رو در اختیار شما قرار میده .طبق نتایج این سایت هم میتسوبیشی دارای امتیاز بیشتری در مقایسه با فورد هست .

و البته طبق انتطار تویوتا و برند لوکس اون یعنی لکسس دارای بیشترین امتیاز و جز قابل اعتماد ترین ها محسوب میشن.

امیدوارم این اطلاعات بتونه در انتخاب ماشین مناسب بهتون کمک کنه. باز اگه بقیه دوستان تجربه استفاده و رانندگی با این مدل ها رو داشته باشن بیان اطلاعات و تحربه شون میتونه مفید باشه.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : August 27th, 2015 در ساعت 10:09 PM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic

سلام
    من سوال داشتم در مورد خرید ماشین، گرفتن معاینه فنی برای ماشینهای بالا 10سال ضروری هستش ؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

Junior Member

دوستان عزیز، ما تازه تو ونکوور لند کرده ایم و میخوایم یه ماشین بگیریم. پول نقد زیاد هم نداریم و برای همین به فکر افتادیم lease کنیم ماشینی رو. اون طور که از توضیحات شما هم فهمیدم چون سابقه creditنداریم نمی تونیم lease کنیم. حالا سوالم اینه که ایا میشه lease کس دیگه ای رو take overکنیم؟ یا اینم نمیشه؟ این توضیح رو هم بدم که خانمم قراره به زودی بره سر یه کار موقت، البته حقوقش خیلی بالا نیست.

کلا پیشنهادتون برای ما چیه برای خرید ماشین؟

ممنون از راهنمایی هاتون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoori نمایش پست ها
    دوستان عزیز، ما تازه تو ونکوور لند کرده ایم و میخوایم یه ماشین بگیریم. پول نقد زیاد هم نداریم و برای همین به فکر افتادیم lease کنیم ماشینی رو. اون طور که از توضیحات شما هم فهمیدم چون سابقه creditنداریم نمی تونیم lease کنیم. حالا سوالم اینه که ایا میشه lease کس دیگه ای رو take overکنیم؟ یا اینم نمیشه؟ این توضیح رو هم بدم که خانمم قراره به زودی بره سر یه کار موقت، البته حقوقش خیلی بالا نیست.

کلا پیشنهادتون برای ما چیه برای خرید ماشین؟

ممنون از راهنمایی هاتون
    لیز کسی دیگر را هم بخواهید به خودتون منتقل کنید کردیت چک داره، فرقی نمی کنه. اگر صاحب کار خودتون نیستید (خویش فرما) لیز گزینه مقرون به صرفه ای نیست. ترجیحا یک ماشین دست دوم تمیز قسطی بردارید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)