صفحه 59 از 140 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد

درود. من یه مکانیک ایرانی تو کلگری میشناسم که هم نرخش و هم کارش را خوبه، اگر کسی می خواد پیام بده. شاد باشید

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    خیلی پرت نیست قیمتش ولی نظر شخصی من: انگار پول را ریختید دور. هزار دلار پیش بدید با بهره 0 یک ماشین ساده مثل کرولا فایننس کنید.
    والا اگر پارکینگ سقف دار داشتم نو میگرفتم تو کلگری تگرگ میاد و نمیشه ماشین نو خرید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    والا اگر پارکینگ سقف دار داشتم نو میگرفتم تو کلگری تگرگ میاد و نمیشه ماشین نو خرید
    بله خوب، منتها شما همین پول رو بفرستید ایران بذارید بانک با سودش بخش قابل توجهی از قسط ماشینی مثل کرولا یا هم رده های اون در میاد، اصل پول هم سرجاشه
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    این مدل چند میارزه؟
    راستی ،اشینهای نیسان چطورند؟ مثلا آلتیما؟ شنیدم مشکل دنده خیلیهاشون دارند درسته؟
    شرمنده در مورد اون مورد نیسان اطلاعی ندارم ولی کلا نسبت به سوناتا راننده احساس راحتی بیشتر و کنترل بهتر را دارد.
    کلا عموم ماشینهای کره ای تا کیلومتر 80 هزار خوب عمل میکنند اما بعد از اون میوفتن توی خرج!

Senior Member fanta آواتار ها

بله خوب، منتها شما همین پول رو بفرستید ایران بذارید بانک با سودش بخش قابل توجهی از قسط ماشینی مثل کرولا یا هم رده های اون در میاد، اصل پول هم سرجاشه
    سپرده ریالی یا ارزی؟ اگر ریالی باشه که درسته که بعد از مثلا پنج سال از لحاظ عددی همون میزان پول رو دارید اما فکر نمیکنم قدرت خریدش همون مونده باشه. ارزی هم که در حالت خوشبینانه اصل پول رو بصورت ارز و سودش رو ریالی دریافت میکنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    سپرده ریالی یا ارزی؟ اگر ریالی باشه که درسته که بعد از مثلا پنج سال از لحاظ عددی همون میزان پول رو دارید اما فکر نمیکنم قدرت خریدش همون مونده باشه. ارزی هم که در حالت خوشبینانه اصل پول رو بصورت ارز و سودش رو ریالی دریافت میکنید.
    ریالی. بهرحال بهتر از اینکه پول رو کامل به یک ماشین بالای صد تا کار کرده بدید که بعد از سه چهار سال از نصف هم کمتر می خرنش و احتمالا کلی خرج روی دست تون می ذاره. اون مبلغ ریالی هرچقدر افت ارزش پیدا کنه هم بخشی از قسط تون رو می ده هم بالاخره یک چیزی هست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member fanta آواتار ها

ریالی. بهرحال بهتر از اینکه پول رو کامل به یک ماشین بالای صد تا کار کرده بدید که بعد از سه چهار سال از نصف هم کمتر می خرنش و احتمالا کلی خرج روی دست تون می ذاره. اون مبلغ ریالی هرچقدر افت ارزش پیدا کنه هم بخشی از قسط تون رو می ده هم بالاخره یک چیزی هست.
    منظورم افت ارزش اصل سپرده ریالی هست نه سودی که باید برای قسمتی یا تمام قسط ماشین پرداخت بشه.
    بنظر من اگه کسی کل پول رو داشته باشه و بتونه فاینانس با بهره صفر پیدا کنه، بهتره که از فاینانس استفاده کنه و بقیه پول رو همینجا بزاره توی بانک و بهره (هر چند کم) رو بگیره. البته این در صورتی هست که خیال فروش ماشین رو در آینده نداشته باشه چون اینجا تگرگ که سهله، وسط اتوبان شن حواله ماشینها میشه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    شرمنده در مورد اون مورد نیسان اطلاعی ندارم ولی کلا نسبت به سوناتا راننده احساس راحتی بیشتر و کنترل بهتر را دارد.
    کلا عموم ماشینهای کره ای تا کیلومتر 80 هزار خوب عمل میکنند اما بعد از اون میوفتن توی خرج!
    ولي من خيلي از برند هيوندايي راضيم،١٦٠هزار تا كار كرده برام و خرجي جزء لوازم مصرفي انجام ندادم. البته نيسان نداشم ،ولي فورد هم داشتم. شايد جالب باشه و خيليها بامن موافق نباشند ولي من از سواري وراكروز لذت بيشتري ميبرم تا فورد تاروس.البته فورد هم اصلاً خرجي رو دستم نذاشت . البته شايد نبايد يه ماشين اس يو وي را با سواري مقايسه كنم.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    ولي من خيلي از برند هيوندايي راضيم،١٦٠هزار تا كار كرده برام و خرجي جزء لوازم مصرفي انجام ندادم. البته نيسان نداشم ،ولي فورد هم داشتم. شايد جالب باشه و خيليها بامن موافق نباشند ولي من از سواري وراكروز لذت بيشتري ميبرم تا فورد تاروس.البته فورد هم اصلاً خرجي رو دستم نذاشت . البته شايد نبايد يه ماشين اس يو وي را با سواري مقايسه كنم.
    یعنی اس یو وی خرجش کمتره؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام .. دوستاني که اطلاعاتي در خصوص نگهداري ماشين در زمستون مونترال دارند، لطف کنند تجربياتشون رو واسه افرادي مثل من که سال اول هست در مونترال زندگي ميکنم، در اختيار بزارند ..ممنون ميشم
    اطلاعاتي مثل اطلاعات مرتبط با ضديخ ،لاستيک و وسايل لازم براي ماشين در زمستون..مثلا من شنيدم بايد يه اسپري بخريم که وقتي قفل در ماشين، يخ ميزنه از اون استفاده کنيم تا بتونيم درو باز کنيم و يا کاردک مخصوص پاک کردن يخ شيشه و .....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)