صفحه 121 از 140 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_ نمایش پست ها
    سلام دوستان، ببخشید من با مطالعه صفحات اخیر این تاپیک چند تا سوال برام پیش اومده:

دوستان میگن سوابق بیمه ای در ایران قابل حساب شدن و گرفتن تخفیف هست. سوال من اینجاست که من در ایران، خودرویی که رانندگی می کردم باهاش 10 سال سابقه بیمه داره ولی به نام خودم نبوده، من الان می تونم ازش استفاده کنم؟

دوم اینکه برای سوابق نداشتن جریمه و رانندگی خوب، خب، یکی دو باری بابت پارک در جای نامناسب جریمه شدم، اینا محسوب (و ثبت) شده و میشه؟ (9 سال هست که گواهینامه دارم)

ببخشید اگر سوالاتم خیلی ابتدایی هست، چون می خواستم قبل از رسیدن به خاک کانادا و مادامی که در ایران هستم، اگر کاری برای اینها می تونم بکنم، انجام بدم، پرسیدم.

و در نهایت اگر توصیه ای به عنوان کسی که داره به کانادا میاد (در حال انجام پروسه اکپرس و نامینیشن هستم) در این خصوص برام دارید که باید قبل از اومدن به کانادا انجام بدم، جدا ممنون میشم.

پیشاپیش ممنونم از پاسختون
    بیمه نامه باید به اسم خودتون باشه.
    جریمه ها توی اون نامه ای که راهنمایی رانندگی بهتون میده نمیان.
    PR : NOV 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

دوستان توی مونترال از کجا میشه کاروان اجاره کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MoFarzan نمایش پست ها
    دوستان توی مونترال از کجا میشه کاروان اجاره کرد؟
    در گوگل سرچ کنید Montreal RV rental

سلام ، سوالی داشتم :
    تصور بفرمائید خدای نکرده ، مثلا در شهر تورنتو با اتومبیل خود با خودرو دیگری تصادف داشتید که منجر به جرح یا ... نبوده و به احتمال قریب به یقین طرف مقابل مقصر است و قبول هم دارد.
    برای دریافت خسارت توسط بیمه از لحظه رخ دادن تصادف چه مراحلی را باید طی کرد؟ دوستان مطلع لطف کنند موارد را به ترتیب بیان کنند. (از عکس گرفتن از صحنه تصادف تا عکس گرفتن از مدارک بیمه ، گواهینامه و کارت مالکیت خودرو گرفته تا اجباری بودن تماس با پلیس و داشتن گزارش مربوطه، نحوه claim ، آخرین مهلت تماس با بیمه، آیا 24 ساعت هست؟ ، آیا با بیمه خودمان با وجود مقصر بودن طرف تماس میگیریم؟....) خلاصه هر مطلب و نکته مهم در این باب تا شرکت بیمه به قول خودمان بی بهانه در پرداخت خسارت بوده و احیاناً با ترفندی حتی در صورت پرداخت خسارت آن را در پرونده شما منظور نکند!(مقصر طرف مقابل بوده).

سوال دوم : در صورت رخ دادن تصادف سبک در معابر شلوغ (مثلا بزرگراه 401) ، آیا سریع چند عکس گرفته و خودرو را به منتهی الیه سمت راست هدایت کنیم و منتظر پلیس باشیم؟

سوال سوم: شنیدم در انتاریو ، بیشتر رانندگان تمایل دارند در موارد تصادف سبک ، به نوعی با هم کنار آمده و به بیمه ها مراجعه نکنند (به علت تاثیر زیاد در نرخ بیمه سالهای بعد)، خوب برای من همیشه این سوال مطرح بوده با اینکه این قضیه بسیار شایع است چطور اعتماد صورت می گیرد؟ چون بعید بنظر می آید نفر مقصر مبلغ نقد مورد نیاز را همراه داشته باشند ، پس چگونه می توان از انکار بعدی توسط شخص در امان بود؟

از صبر و حوصله تان در پاسخ ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali744 نمایش پست ها
    سلام ، سوالی داشتم :
    تصور بفرمائید خدای نکرده ، مثلا در شهر تورنتو با اتومبیل خود با خودرو دیگری تصادف داشتید که منجر به جرح یا ... نبوده و به احتمال قریب به یقین طرف مقابل مقصر است و قبول هم دارد.
    برای دریافت خسارت توسط بیمه از لحظه رخ دادن تصادف چه مراحلی را باید طی کرد؟ دوستان مطلع لطف کنند موارد را به ترتیب بیان کنند. (از عکس گرفتن از صحنه تصادف تا عکس گرفتن از مدارک بیمه ، گواهینامه و کارت مالکیت خودرو گرفته تا اجباری بودن تماس با پلیس و داشتن گزارش مربوطه، نحوه claim ، آخرین مهلت تماس با بیمه، آیا 24 ساعت هست؟ ، آیا با بیمه خودمان با وجود مقصر بودن طرف تماس میگیریم؟....) خلاصه هر مطلب و نکته مهم در این باب تا شرکت بیمه به قول خودمان بی بهانه در پرداخت خسارت بوده و احیاناً با ترفندی حتی در صورت پرداخت خسارت آن را در پرونده شما منظور نکند!(مقصر طرف مقابل بوده).

سوال دوم : در صورت رخ دادن تصادف سبک در معابر شلوغ (مثلا بزرگراه 401) ، آیا سریع چند عکس گرفته و خودرو را به منتهی الیه سمت راست هدایت کنیم و منتظر پلیس باشیم؟

سوال سوم: شنیدم در انتاریو ، بیشتر رانندگان تمایل دارند در موارد تصادف سبک ، به نوعی با هم کنار آمده و به بیمه ها مراجعه نکنند (به علت تاثیر زیاد در نرخ بیمه سالهای بعد)، خوب برای من همیشه این سوال مطرح بوده با اینکه این قضیه بسیار شایع است چطور اعتماد صورت می گیرد؟ چون بعید بنظر می آید نفر مقصر مبلغ نقد مورد نیاز را همراه داشته باشند ، پس چگونه می توان از انکار بعدی توسط شخص در امان بود؟

در سالهای اخیر چیزی که من دیده ام اینه که شما همیشه به بیمه خودتون مراجعه میکنید و اونها پرداخت میکنند (مستقل از اینکه مقصر باشید یا نباشید) و اینکه چطور با بیمه طرف مقابل کنار میایند رو دقیقا نمیدونم.
    در صورت تصادف سبک همیشه خودرو را بسمت کنار جاده هدایت کنید. اگر هزینه خسارت زیر هزار دلار باشه پلیس اصلا گزارش تهیه نمیکنه و باید خودتون به یک collision report centre بروید. اطلاعات بیمه طرف مقابل را بگیرید و در گزارش به بیمه تون ارائه کنید. ریپورت پلیس یا collision centre درصد تقصیر هر طرف رو تعیین میکنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali744 نمایش پست ها
    سلام ، سوالی داشتم :

علاوه بر نکات ذکر شده در پست قبلی، در صورت امکان ار افراد مشاهده کننده صحنه و حاضر در محل شماره تماس و مشخصات اسم را بگیرید . به عنوان شاهد می توانند در مورد بیمه از ایشان سوال شود و کمک میکند.
    از بیمه و کارت گواهینامه و در صورت وجود کارت خودرو نیز عکس بگیرید و به همراه عکسهای حادثه همراه داشته باشید. در مورد مدت اعلام به بیمه مشخصات بیمه نامه خودتان را ببینید یا از مرکزشان سوال کنید. در موارد تصادف سبک هم بهتر است با فرد مربوطه کانفرم کنید که مثلا در مکانیک مورد نظر شما و یا محلی که شما تعیین میکنید باید با این شرایط تعمیر انجام شود. برخی قبول میکنند اما اصرار دارند که در محلی که خود میخواهند این کار را انجام دهید که ممکن است مطلوب نباشد. همچنین برخی بیمه ها در مدت تعمیرات خودرد ماشین جایگزین میدهند (یا هزینه رنتال) که این مساله هم اگر از خودرو استفاده روزانه دارید ممکن است مهم باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

با سلام خدمت دوستان. من حدود دوماهي هست كه با كانادا اومدم و گواهينامه G2 گرفتم و الان به فكر خريد خودروي دست دو با بودجه حدود١٠ هزارتا هستم و توي جست و جوهايي كه داشتم نيسان سنترا ٢٠١٣ با كاركرد ٦٠ تا ٧٠ تا نظرمو جلب كرد. ميخواستم ببينم كسي از دوستان نظري در مورد اين ماشين داره و اينكه ماشين قابل اطميناني هست يا نه ،چون به نسبت ماشين هاي هم رده خودش هم ظاهر بهتري داره هم امكانات خوبي. سوال بعديم در مورد بيمه هست كه با اين گواهينامه در انتاريو و با سابقه دو سال بيمه در ايران حدود قيمت بيمه چند در مياد و كدوم شركت رو پيشنهاد ميكنين؟ ممنون ميشم راهنمايي كنين

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezamhr نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان. من حدود دوماهي هست كه با كانادا اومدم و گواهينامه G2 گرفتم و الان به فكر خريد خودروي دست دو با بودجه حدود١٠ هزارتا هستم و توي جست و جوهايي كه داشتم نيسان سنترا ٢٠١٣ با كاركرد ٦٠ تا ٧٠ تا نظرمو جلب كرد. ميخواستم ببينم كسي از دوستان نظري در مورد اين ماشين داره و اينكه ماشين قابل اطميناني هست يا نه ،چون به نسبت ماشين هاي هم رده خودش هم ظاهر بهتري داره هم امكانات خوبي. سوال بعديم در مورد بيمه هست كه با اين گواهينامه در انتاريو و با سابقه دو سال بيمه در ايران حدود قيمت بيمه چند در مياد و كدوم شركت رو پيشنهاد ميكنين؟ ممنون ميشم راهنمايي كنين

ماشین کم مصرف و خوبیه ولی براش حتما لاستیک زمستونی بگیرید.
    با فرض یکی بودن ماشین، بیمه از کدپستی به کدپستی و شرکت به شرکت متفاوته حتی می دونه دو برابر یا بیشتر تفاوت داشته باشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member azadeh89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع غذائی

سلام دوستان ، لطفا براي خريد ماشين راهنماييم كنيد از كجا شروع كنم ؟ مونترال هستم بعد از خريد جه بيمه اي بايد بگيرم وقتي هم من از ماشين استفاده ميكنم و هم همسرم ، ممنون
    ویرایش توسط azadeh89 : December 6th, 2017 در ساعت 07:21 AM
    فايل نامبرdec/2011
    سي اس كيو:Nov/2015
    ويزاdeco/2016
    لندينگ:Feb/2017

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh89 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، لطفا براي خريد ماشين راهنماييم كنيد از كجا شروع كنم ؟ مونترال هستم بعد از خريد جه بيمه اي بايد بگيرم وقتي هم من از ماشين استفاده ميكنم و هم همسرم ، ممنون
    ماشین نو یا دست دوم؟ چقدر میخواهید هزینه کنید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)