صفحه 123 از 140 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    کسی از دوستان تجربه بیمه تراولرز Travelers برای بیمه خودرو را داشته است؟ نرخهای خوبی در مقایسه به برخی بیمه های شناخته شده تر میدهد ولی اینکه چنین بیمه هایی دارای مشکلاتی در صورت وحود تصادف یا خدمات رسانی و... باشند یا خیر محل سوال است. اگر کسی از بیمه هایی غیر از دژاردین، تی دی، استیت فارم و... تحربه مشابهی در قیمتهای پایین بیمه خودرو دارد هم می تواند کمک کند ولی quote آنلاین در جستجوی اولیه نرخ پایینی را برای این گزینه های کمتر شناخته شده حداقل در مقایسه با سایر رقبا میدهد.
    ممنون
    بنده درس پس میدم ولی چند تا نکته:
    1-شرایط بیمه نامه رو بخونید. اونهایی که گرونتر میگیرند، خدمات بیشتری رو هم میدن
    2-بعضی وقت ها فقط سال اول رو خیلی پایین نرخ میدن تا مشتری رو بگیرن. بعد از دوباره میره بالا
    3-ببینید ضمانت کننده این شرکت کیه؟ فکر کنم باید عبارت written off رو سرچ کنید. مهم اینه که اون هم اعتبار کافی داشته باشه
    4-تا اونجایی که من میدونم، بیمه سانحه دیده با بیمه شما طرف هست و با هم قضایا رو حل و فصل میکنند. مگر اینکه پوشش شما کافی نباشه و یا عملا مفاد قرارداد جوری باشه که سر شما رو کلاه گذاشته باشند.
    5-جسارتا بخاطر 40-50 دلار در ماه که جمعش بشه سالی 600 دلار، ریسک نکنید.
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtavakol نمایش پست ها
    بنده درس پس میدم ولی چند تا نکته:
    1-شرایط بیمه نامه رو بخونید. اونهایی که گرونتر میگیرند، خدمات بیشتری رو هم میدن
    2-بعضی وقت ها فقط سال اول رو خیلی پایین نرخ میدن تا مشتری رو بگیرن. بعد از دوباره میره بالا
    3-ببینید ضمانت کننده این شرکت کیه؟ فکر کنم باید عبارت written off رو سرچ کنید. مهم اینه که اون هم اعتبار کافی داشته باشه
    4-تا اونجایی که من میدونم، بیمه سانحه دیده با بیمه شما طرف هست و با هم قضایا رو حل و فصل میکنند. مگر اینکه پوشش شما کافی نباشه و یا عملا مفاد قرارداد جوری باشه که سر شما رو کلاه گذاشته باشند.
    5-جسارتا بخاطر 40-50 دلار در ماه که جمعش بشه سالی 600 دلار، ریسک نکنید.
    ممنون
    البته در مورد بند 1 لزوما اینطور نیست. برخی به علت داشتن سوابق سالانه تصادفات در یک منطقه خاص ممکن است نرخ ریسک در همان منطقه را برای سال بعد افزایش دهند که لزوما با بقیه سرویس دهنده ها ممکن است تجربه یکسانی نباشد و به جز آن برخی اصولا خدمات یکسانی را با نرخ بیشتر یا کمتر به علت جذب مشتری یا معروفیت برند و.. ارایه میدهند. همانطور ه مشابه آنرا در بند 2 هم شما ذکر فرمودید.
    به نظرم بهترین راه همان نرخ همزمان از جند بیمه در چایان قرارداد سالانه گرفتن و انتخاب یکی از گزینه ها که لزوما مینیمم قیمت هم نیست ولی نزدیک آن می تواند باشد خواهد بود مگر انکه به تفاوت 500-600 دلاری سالانه بین نرخها اهمیت جندانی داده نشود که ممکن است برای همه البته صادق نباشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

دوستان من چند وقت دیگه قصد دارم یه ماشین دست دوم ازینجا بخرم. به نظرتون بهتره از دییلر ها بگیرم یا از خود صاحب ماشین ها ؟ آیا دییلر خوبی توی شهر کلگری میشناسین؟ اطلاعات راجع به ماشین زیاد ندارم واسه همین نمیدونم چقدر میشه به فروشنده های شخصی اعتماد کرد

Senior Member fanta آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط RickC137 نمایش پست ها
    دوستان من چند وقت دیگه قصد دارم یه ماشین دست دوم ازینجا بخرم. به نظرتون بهتره از دییلر ها بگیرم یا از خود صاحب ماشین ها ؟ آیا دییلر خوبی توی شهر کلگری میشناسین؟ اطلاعات راجع به ماشین زیاد ندارم واسه همین نمیدونم چقدر میشه به فروشنده های شخصی اعتماد کرد
    اگر از ماشین زیاد سر در نمیارید و میخواین ماشین دست دوم بخرید، پیشنهاد میکنم از یک دیلر، Certified preowned بخرید. دیلر رو هم سعی کنید از نمایندگی های خودروها انتخاب کنید و نه از دیلرهای متفرقه. همشون سروته به کرباسن، هر کدوم که بیشتر تخفیف میده، همون بهتره
    Don't feed the trolls

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

خب این هم تجربه من از ماشین لیز کردن از هوندا:
    من همه این تاپیک رو تا اینجا خوندم و از راهنمایی دوستان استفاده کردم که ازشون ممنون هم هستم.
    اول از unhaggle که دوستان معرفی کرده بودند، ریز قیمت ماشین با تریم مورد نظرم رو درآوردم. توی ایمیل unhaggle چند تا عدد هست:
    1-قیمت MSRP ماشین که قیمتی هست که شرکت به دیلر میگه تا اون رو به عنوان قیمت رسمی اعلام کنه.
    2-قیمت فاکتوری که شرکت برای دیلر صادر میکنه
    3-هزینه های جانبی
    4-توی ایمیل اومده که سود دیلر ها بین 3 تا 7 درصد هستش. با سود 7 درصد دیلر، قیمت تموم شده تقریبا قیمت MSRP ماشین هست.
    5-پایین ایمیلی که از طرف unhaggle میاد، دیلر نزدیک شما بر اساس کد پستی که ارائه کردید اومده. من هم رفتم سراغ اون.
    6-دیلرها نمیتونن نرخ بهره رو عوض کنند. تنها چیزی که روش میتونند مانور بدن، سود خودشون هست. در ضمن غیر از اون 3 تا 7 درصد، معمولا 2% پول شرکت هم پیششون میمونه (hold back) که باز به نفع دیلر هستش.
    7-من رو قیمت کل شروع کردم باهاش چونه زدن. و بهش گفتم که قیمت فاکتور رو از unhaggle گرفتم و ماجرا رو خبر دارم. خلاصه ما رو فیلم نکن. بهم گفت به جای قیمت کل، به من روی درصد سود من آفر خودت رو بده.
    8-من گفتم 3 درصد، اون رفت پیش منجرش گفت ما 3.5 درصد قبولیم. منم شاید عجله کردم و 3.5 رو قبول کردم.
    9-بقیه پولی که دادم، چیزهای انتخابی هستش. من دو تا پروتشکن گرفتم. یکی برای برگردوندن لیز، یکی هم برای اینکه اگر نتونستم قسط ها رو بدم، اونها چهار تا از قسط هام رو بدن و از این صحبت ها. به نظرم اینم الکی کردن تو پاچه ما.
    10-بیمه رو هم چند تا پست بالاتر من نظر داده بودم که به نظرم یک نکته اش ایراد بزرگی داشت. اون هم این که شرایط مفاد اجباری همه بیمه ها مثل هم هست. من خودم با personal گرفتم که بهترین قیمت رو به من داد. نزدیک 170 دلار برای کسی که دفعه اول داره ماشین میگیره. الته تخفیف peo رو هم لحاظ کرد. بقیه قیمتهاشون نزدیک قیمت personal هم نبود. البته برنامه اش رو هم نصب کردم تا بعد از 100 روز، اگر بچه خوبی باشم، به هم تخفیف بده. خانومه پشت تلفن ضمانت داد که اثر منفی نداشته باشه.
    این هم زکات تجربه بنده
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    با این پول ماشین نو - البته کوچکتر - می تونید بخرید که حداقل تا پنج سال گارانتی کامل داشته باشه نه مثل این که احتمال داره شما را مرتب ببره تعمیر گاه.
    موافقم باهات
    ولی البته الان دیگه این کار هم نمیشه کرد

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

گرفتن سابقه بیمه ایران بدرد میخوره برم دنبالش ؟ چون از شرکت های مختلف بیمه گرفتم، باید برم جدا از هر کدوم گواهی بگیرم ؟ فایده ای داره برای خرید ماشین و بیمه ش تو کانادا ؟ با گواهی سابقه بیمه میشه از شرکت ها بیمه ی کانادا تخفیف گرفت ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    گرفتن سابقه بیمه ایران بدرد میخوره برم دنبالش ؟ چون از شرکت های مختلف بیمه گرفتم، باید برم جدا از هر کدوم گواهی بگیرم ؟ فایده ای داره برای خرید ماشین و بیمه ش تو کانادا ؟ با گواهی سابقه بیمه میشه از شرکت ها بیمه ی کانادا تخفیف گرفت ؟
    خرید ماشین که ربطی به این قضیه نداره. بعضی بیمه ها شاید ازتون قبول کنن شاید هم نکنن. خیلی بستگی داره حال کسی که باهاش صحبت میکنید چطور باشه. کلا خیلی روی تخفیفش حساب نکنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سابقه بیمه ایران هیچ ارزش و اعتباری نداره،این وعده رو کارگزارهای بیمه به شما میدن فقط برای بازارگرمی و جلب مشتری، برای گرفتن تخفیف در بیمه فقط باید از جاهای مختلف قیمت بگیرید و مقایسه کنید و چانه بزنید

ApplyAbroad Hero

برای بی‌سی حتمن تاثیر داره. به ازای هر سال سابقه ۵٪ تخفیف داره تا حداکثر فکر میکنم ۴۵٪. بقیه استانها رو اطلاع ندارم. در بی‌سی چون عملا فقط یک شرکت بیمه وجود داره تنها راه تخفیف گرفتن همینه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)