صفحه 101 از 140 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم بابت پاسختون. من یه جا تو همین صفحه خوندم که دوستان توصیه کرده بودند حتما SUV خریداری بشه با توجه به شرایط هوایی کبک. با بودجه ماکزیمم 14-15هزار تایی من فکر نکنم SUV خوبی بشه خرید. درسته؟ من قبلا استرالیا بودم. اونجا ماشینها History داشتند که میشد با خیال راحت ماشین با کارکرد بالای 100هزار تا رو هم خرید. اما آیا کانادا هم میشه ریسک کرد که suv با کارکرد بالا خرید؟ اینکه هزینه هاش بالا باشه یا خرج تعمیرات؟
    این بیمه ماشین در واترلو چند هست؟ من الان در کلگری حدود ۲۰۰ دلار میدم چون ماشین هم نو هست و همسرم رو هم به راننده ها اضافه کردم.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد

خیلی ممنونم بابت پاسختون. من یه جا تو همین صفحه خوندم که دوستان توصیه کرده بودند حتما SUV خریداری بشه با توجه به شرایط هوایی کبک. با بودجه ماکزیمم 14-15هزار تایی من فکر نکنم SUV خوبی بشه خرید. درسته؟ من قبلا استرالیا بودم. اونجا ماشینها History داشتند که میشد با خیال راحت ماشین با کارکرد بالای 100هزار تا رو هم خرید. اما آیا کانادا هم میشه ریسک کرد که suv با کارکرد بالا خرید؟ اینکه هزینه هاش بالا باشه یا خرج تعمیرات؟
    خب از خیلی لحاظ بهتره. با اون بودجه می شه دست دوم پیدا کرد اما کارکرد خیلی پایین نخواهد بود. اینجا هم ماشین ها سابقه دارند و یک گزارش car proof که بگیرید همه چیزش مشخص میشه. منتها مسئله اصلی در کانادا زنگ زدگی شدید ماشین ها بخاطر پاشیدن نمک فراوان در زمستانه. ماشینی که بالای 100 تا در اینجا راه رفته باشه خیلی از قیمتش می افته و از گارانتی هم خرج شده و معمولا خریدش توصیه نمی شه.

سایت autotrader.ca را ببینید بهتون خیلی ایده می ده. بودجه و مشخصات را وارد کنید آگهی های فروش ماشین را می بینید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

از نظر خدمات شرکتها با هم یکی هستند؟ یعنی اگر تو گارانتی باشه خدماتشون تو جاده و غیره یکی هست؟ ماشینهای 1500cc میتونن تو اون آب و هوا استفاده بشن از نظر قدرت و اینها؟ چون گزینه هیا خوبی مثل Corolla با این قیمت دیدم که کیلومترهاشون هم نزدیک به صفر یا زیر 5000تا هست. خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    خب از خیلی لحاظ بهتره. با اون بودجه می شه دست دوم پیدا کرد اما کارکرد خیلی پایین نخواهد بود. اینجا هم ماشین ها سابقه دارند و یک گزارش car proof که بگیرید همه چیزش مشخص میشه. منتها مسئله اصلی در کانادا زنگ زدگی شدید ماشین ها بخاطر پاشیدن نمک فراوان در زمستانه. ماشینی که بالای 100 تا در اینجا راه رفته باشه خیلی از قیمتش می افته و از گارانتی هم خرج شده و معمولا خریدش توصیه نمی شه.

سایت autotrader.ca را ببینید بهتون خیلی ایده می ده. بودجه و مشخصات را وارد کنید آگهی های فروش ماشین را می بینید.

ApplyAbroad Superstar

از نظر خدمات شرکتها با هم یکی هستند؟ یعنی اگر تو گارانتی باشه خدماتشون تو جاده و غیره یکی هست؟ ماشینهای 1500cc میتونن تو اون آب و هوا استفاده بشن از نظر قدرت و اینها؟ چون گزینه هیا خوبی مثل Corolla با این قیمت دیدم که کیلومترهاشون هم نزدیک به صفر یا زیر 5000تا هست. خیلی ممنون
    جزئیات گارانتی ها متفاوته باید یک به یک بررسی و مقایسه کنید.
    بله چرا نمیشه، مسلما بهترین انتخاب نیستند و در بعضی شرایط یخ و برف خیلی خوب عمل نکنند اما بسیار رواج دارند. آگهی هایی که قیمت شان به نظر پایین می آد و کیلومتر بالائی ندارند شاید ماشین قبلاً ماشین کرایه ای بوده باشه. در متن آگهی موظفند اعلام کنند که ماشین قبلاً rental بوده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

خیلی ممنونم. من با کلی سوال و جواب و اینها یه قیمت گرفتم برای TOYOTA CAMRY LE 4DR 2016 از سایت ClicAssure میشه لطف کنید آیتم ها را توضیح بدید؟ من فایل را اتچ کردم. این شده 968 دلار که میشه ماهی 80 دلار. این را باید یکجا بدیم یا خودشون از حساب کم می کنند ماهی؟

خیلی ممنونم

جزئیات گارانتی ها متفاوته باید یک به یک بررسی و مقایسه کنید.
    بله چرا نمیشه، مسلما بهترین انتخاب نیستند و در بعضی شرایط یخ و برف خیلی خوب عمل نکنند اما بسیار رواج دارند. آگهی هایی که قیمت شان به نظر پایین می آد و کیلومتر بالائی ندارند شاید ماشین قبلاً ماشین کرایه ای بوده باشه. در متن آگهی موظفند اعلام کنند که ماشین قبلاً rental بوده.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    این بیمه ماشین در واترلو چند هست؟ من الان در کلگری حدود ۲۰۰ دلار میدم چون ماشین هم نو هست و همسرم رو هم به راننده ها اضافه کردم.
    فکر میکنم بیمه اونتاریو بیشتر باید بدید و بسته به نوع ماشین و قیمت با حدود یکسال سابقه کانادایی حداقل 50-60 دلار بیشتر در نظر بگیرید. البته این قیمتها تقریبی است و می توانید از TD آنلاین نرخ بگیرید.
    https://www.tdinsurance.com/products...Fdm6wAodHbMKhg
    اگر فارغ التحصیل دانشگاه می شوید تا آن زمان می توانید از تخفیف گروهی فارغ التحصیلان دانشگاهی برای TD بهره ببرید که قدری نرخ کمتری خواهد داد. در هر حال با یک نرخ آنلاین میتوانید حدود قیمت را تعیین کنید.
    ویرایش توسط gbahrein : February 23rd, 2017 در ساعت 10:24 PM
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

ضمن تایید ،از نظر اینجانب، علاوه بر کارکرد مساله زنگ زدگی در برخی خودروها نظیر مزدا به هرعلت شدید تر است و در برخی مدلهای زیر 2008 هیوندایی به عنوان مثال که باید به آن دقت کرد.
    بهترین راه اینستکه حتما خودرو را قبل از خرید به یک مکانیک نشان دهند Pre-purchase inspection و مطمین شوید
    به نظر من بالای 100هزار تا 150000 هم اگر شرایط نگهداری خوب باشد و بازدید کرده باشند می توانند با اطمینان نسبی خرید کنند به ویژه اگر بودجه 5000-10000 دلاری دارند(اطمینان مطلق وجود ندارد).
    با رقم بالاتر طبعا خودروهای بهتری می توان خریداری کرد که باز بین مدلهای مختلف و تنوع خودرو بسته به سلیقه ممکن است کارکرد و سال خودرو و شرایط کیفی خودرو را بررسی کرد. بخش عمده ای از خودروهای کانادایی لیز شده و فاقد نگهداری مناسبی از سوی مصرف کننده اولیه (عموما) هستند و با وجود سرویسهای کمپانی پس از دوره لیز با وجود کارکرد پایین قابل مقایسه با خودروهای شخصی با نگهداری خوب و کارمرد بالا نیستند. بخشی نیز در آوکشنهایی توسط دیلرها خرید و فروش می شوند که فرد خریدار نهایی ممکن است شرایط اولیه خودرو را نتواند تشخیص دهد.
    سایت kijiji هم برای بررسی گزینه ها علاوه بر autotrader گزینه های بیشتری در اختیار قرار میدهد هرجند این دومی قطعا حرفه ای تر است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    فکر میکنم بیمه اونتاریو بیشتر باید بدید و بسته به نوع ماشین و قیمت با حدود یکسال سابقه کانادایی حداقل 50-60 دلار بیشتر در نظر بگیرید. البته این قیمتها تقریبی است و می توانید از TD آنلاین نرخ بگیرید.
    https://www.tdinsurance.com/products...Fdm6wAodHbMKhg
    اگر فارغ التحصیل دانشگاه می شوید تا آن زمان می توانید از تخفیف گروهی فارغ التحصیلان دانشگاهی برای TD بهره ببرید که قدری نرخ کمتری خواهد داد. در هر حال با یک نرخ آنلاین میتوانید حدود قیمت را تعیین کنید.
    من با همين تخفيف TD كه مربوط به PEG هست تو يك شهر مثل واترلو براي دو تا ماشين ٢٥٠ تا ميدم.يكي suv و يكي sedan

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    من با همين تخفيف TD كه مربوط به PEG هست تو يك شهر مثل واترلو براي دو تا ماشين ٢٥٠ تا ميدم.يكي suv و يكي sedan
    نرخی که عنوان شد شامل بیمه یک خودرو با اضافه شدن همسر (راننده Occasional) و با یکسال سابقه رانندگی کانادایی است.
    نرخ بیمه خودروی دوم تحت نام راننده واحد، قابل مقایسه با خودروی اول نیست ضمن آنکه راننده دوم(همسر) هم روی خودرو نرخ بیمه را افزایش میدهد.
    البته تخفیفهای گروهی هم بسته به کاندیشنها و قراردادها متفاوت است و همانگونه که ذکر شد در صورتی که Alumni شده باشند میتوانند از این تخفیف گروهی هم استفاده کنند که البته بر اساس مقایسه با دوستان به نظر، کمتر ازتخفیف گروهی PEng است.
    در هرحال با یکسال سابقه رانندگی کانادایی با همسر، بیمه معمول قبل تخفیف برای یک خودرو سیویک 2016 در همین حدود است که در پست قبلی ذکر شد و با تخفیف هم در همین حدود کلگری با TD البته. می توان با وارد کردن اطلاعات اولیه، در لینک نرخ دقیقتری را چک نمود.
    متاسفانه TD سابقه ایران را اصولا قبول ندارد ولی برخی دوستان اظهار کرده اند دژاردین سابقه ایرانی آنها را قبول نموده که در کاهش نرخ بسیار موثر بوده است. امیدوارم دوستانی که تجربه این مورد را دارند عنوان کنند که بتوان از تجربیات ایشان هم بهره گرفت.
    ویرایش توسط gbahrein : February 24th, 2017 در ساعت 08:30 AM

Banned

در حال حاضر شرایط اقتصادی خراب هستش و می تونید با اندکی مهارت و چونه زنی، یک SUV 2017 با آخرین تکنولوژی لیز کنید مثلا برای 5 سال.
    مثلا اگه یک ماشین 33 هزار دلاری بردارید با Down Payment حدود 7 هزار دلار، قسط ماهانه می شه حدود 270 دلار .
    هزینه بیمه هم در کلگری من آشنا دارم که سابقه بیمه ایران رو قبول می کنه و تخفیف خوب می گیرید مثلا من TD بهم Quote داد 250 دلار ماهانه، ولی الان با بیمه خونه و ماشین، جمعا ماهانه 145 دلار می دم.
    فقط باید با Dealership ها چونه بزنید.
    بهترین ماشین رو با بهترین آپشن هاش انتخاب کنید و از سایت شرکت (قسمت Built سایت رو برید و گزینه Include Sales Tax and Applicable Rebates رو هم بزنید)، با گزینه ها بازی کنید تا قسط ماهانه مورد نظرتون را بیابید.
    بعد از اون صحفه پرینت بگیرید تا دیدی از معامله داشته باشید، و حضورا برید Dealership برای چونه زدن. اما هیچوقت اون کاغذ رو روو نکند.
    ابتدا بگید می خواید فلان مدل ماشین رو Test Drive کنید،
    بعد که برگشتید، از ماشین تعریف کنید و بگید من این ماشین رو می خوام.
    بعد شروع کنید به چونه زدن. مثلا اگه توو سایت نهایتا به شما قیمت ماهانه 420 دلار داد، شما از 190 دلار شروع کنید،
    مسخره به نظر می رسه اما خواهید دید که جواب می ده.
    اون طرف میره پشت سیستم اش و یک برگ پرینت می گیره میاره برای شما که مثلا قسط ماهانه و ... اینها میشه،
    ولی شما که نباید قبول کنید،
    ماشین حساب گوشی رو استفاده کنید و با یکی دو تا حساب و کتاب، به محاسبه عددی بپردازید که ایشون توو کاغذ به شما پیشنهاد داده،
    اگه ریاضی خوبی داشته باشید و درک خوبی از لیز یا فایننس داشته باشید، بعد از یکی دو بار که طرف میره و میاد، متوجه می شه که نمی تونه سر شما رو شیره بماله.
    مثلا ما برای یکی از دوستان این کار رو کردیم ، طرف از 400 دلار اومد روی 240 دلار. البته کانادایی بود و اهل چونه و معامله.
    اگر کسی از دوستان دوست داشت روش ریاضی رو بدونه خبر بده تا در همینجا روش اش رو بنویسم. خیلی ساده است. یک دقیقه ای طرف رو آچمز می کنید.
    پول مفت به کسی ندید.
    نرم افزار رو ماها می نویسیم پس این ما هستیم که باید شرایط خرید ماشین رو تعیین کنیم.

مخلص کلام اینکه شما با نصف اون پول می تونید بهترین ماشین روز دنیا رو لیز کنید و مابقی رو بذارید بانک برای قسط های ماهانه.
    مثلا با 7 هزار دلار می تونید تا 25 ماه قسط ها رو بدید با خیال راحت.
    بعد از 5 سال هم اگه نخواستید، ماشین رو به شرکت برمی گردونید ...

دوستان سلام.

من اگر بخوام 10هزار تا بدم برای ماشین (2هزارتا بالاتر نهایتا) چه ماشینی با توجه به آب و هوای کبک سیتی و قوانین بیمه و اینها بخرم؟ کلا بیمه اش چقدر میشه ماهی؟ نو بخرم بهتره؟

خیلی ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)