صفحه 10 از 140 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

Senior Member reza1532 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    رضا جان تمام suv های زیر 30000 تا (با مالیت) تک دیفرانسیل هستن، اصلاً فایده نداره.
    یه نیگاه به اینا بنداز
    http://www.mitsubishi-motors.ca/en/v.../trims/es-2wd/

ما که حالا جالاها زورمون نمیرسه ولی خیلی خوشگلن

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1532 نمایش پست ها
    یه نیگاه به اینا بنداز

ما که حالا جالاها زورمون نمیرسه ولی خیلی خوشگلن
    رضا جان شکی نیست خوشگلن اما دقت کن 2wd یعنی فقط چرخهای جلوش متحرک هست، دیگه ماشین suv محسوب نمیشه و حتی بعضی مواقع از یه سدان هم بدتر عمل میکنه!
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

ApplyAbroad Hero

دوستان عزیز که تجربه دارن دو تا سوال دارم اگه لطف کنن پاسخ بدن ممنون میشم
    1) کلاً با توجه به جمیع جهات خرید به صرفه تر هست یا لیز؟
    2) اگه یه ماشینی رو لیز کنیم و در آخر بخوایم بخریمش با توجه به اینکه در طی مدت لیز مالیات هم نمیدیم، شرایط به چه شکلی میشه؟
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    دوستان عزیز که تجربه دارن دو تا سوال دارم اگه لطف کنن پاسخ بدن ممنون میشم
    1) کلاً با توجه به جمیع جهات خرید به صرفه تر هست یا لیز؟
    2) اگه یه ماشینی رو لیز کنیم و در آخر بخوایم بخریمش با توجه به اینکه در طی مدت لیز مالیات هم نمیدیم، شرایط به چه شکلی میشه؟
    اگر از دفعه آخری که لیز کردم درست یادم باشه، مالیات GST+PST به مبلغ لیز اضافه میشه.
    کلا خرید بصرفه تر از لیز است اگر بخواهید ماشین را نگهدارید. بخصوص اگر یک ماشین خوب یکی دو سال کار کرده پیدا کنید. لیز ماشین نو برای کسانی خوب است که میخواهند همیشه ماشین نو و بدون دردسر سوار شوند و هر سه چهار سال هم عوضش کنند.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    لیز ماشین نو برای کسانی خوب است که میخواهند همیشه ماشین نو و بدون دردسر سوار شوند و هر سه چهار سال هم عوضش کنند.
    این برای کسی که شغل تخصصی با درآمد خوب داره affordable هست؟ اصولا کار منطقییه هر 3-4 سال 7-8 هزار تا از جیب بد عوضش ماشین نو سوار شی؟
    من هر چی فکر می کنم نمی دونم مثلا یه Accord 2013 رو مگه به در و دیورا بکوبی که بعد 4 سال نشه نگهش داشت! حیف پول نیست؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر از دفعه آخری که لیز کردم درست یادم باشه، مالیات GST+PST به مبلغ لیز اضافه میشه.
    کلا خرید بصرفه تر از لیز است اگر بخواهید ماشین را نگهدارید. بخصوص اگر یک ماشین خوب یکی دو سال کار کرده پیدا کنید. لیز ماشین نو برای کسانی خوب است که میخواهند همیشه ماشین نو و بدون دردسر سوار شوند و هر سه چهار سال هم عوضش کنند.
    ماشین دست دو رو حتماً باید نقدی خرید یا اونها رو هم اقساط میفروشن؟ منظورم وام بانک نیست، بلکه خود کارخونه ها یا نمایشگاه های خاصی هستن که اینکار رو بکنن یا باید وام گرفت که برای تازه واردها هم تقریباً غیرممکن هست.

Member bahar2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ٣١١٣

تو craigslist گاهی ماشینهای مدل 2010 و 2009 هم با قیمت خیلی پایین دیده میشه که کم کارکرده ولی میگه سپر یا گلگیرش عوض شده در اثر تصادف. نظرتون درباره خرید اینجور ماشینا چیه؟
    مسافر ونكوور به اميد يك زمستان گرم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2006 نمایش پست ها
    تو craigslist گاهی ماشینهای مدل 2010 و 2009 هم با قیمت خیلی پایین دیده میشه که کم کارکرده ولی میگه سپر یا گلگیرش عوض شده در اثر تصادف. نظرتون درباره خرید اینجور ماشینا چیه؟
    دوستان من زیاد با Craigslist کار می کنم ! اجتماع کلاهبردار های حرفه ای (scammer ) هستش! مراقب باشید ، هر روز یه حیله ای از آستینشون در میارند!
    اینجا یه چیزی هست به اسم CARPROOF ! سوابق تصادفات و سایر ریکورد ماشین هست! می تونید قبل از خرید ماشین برید و آنلاین این سرویس رو بخرید! حدود 50 دلار هست ولی به نظر من کاملا می ارزه!

بیمه این جا از ما سابقه بیمه در گذشته را خواسته. چجوری می شه گرفتش؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

از شرکت بیمه ماشینتون تو ایران.من گرفتم. ولی حضوری باید گرفت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)