صفحه 103 از 140 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد

من دژردن ، سابقه رانندگی و سابقه بیمه ایران را قبول کرد ودر انتاریو ، با اضافه کردن همسر ، برای suv 2017
    ۸۰ دلار میدهم
    نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    نرخی که عنوان شد شامل بیمه یک خودرو با اضافه شدن همسر (راننده Occasional) و با یکسال سابقه رانندگی کانادایی است.
    نرخ بیمه خودروی دوم تحت نام راننده واحد، قابل مقایسه با خودروی اول نیست ضمن آنکه راننده دوم(همسر) هم روی خودرو نرخ بیمه را افزایش میدهد.
    البته تخفیفهای گروهی هم بسته به کاندیشنها و قراردادها متفاوت است و همانگونه که ذکر شد در صورتی که Alumni شده باشند میتوانند از این تخفیف گروهی هم استفاده کنند که البته بر اساس مقایسه با دوستان به نظر، کمتر ازتخفیف گروهی PEng است.
    در هرحال با یکسال سابقه رانندگی کانادایی با همسر، بیمه معمول قبل تخفیف برای یک خودرو سیویک 2016 در همین حدود است که در پست قبلی ذکر شد و با تخفیف هم در همین حدود کلگری با TD البته. می توان با وارد کردن اطلاعات اولیه، در لینک نرخ دقیقتری را چک نمود.
    متاسفانه TD سابقه ایران را اصولا قبول ندارد ولی برخی دوستان اظهار کرده اند دژاردین سابقه ایرانی آنها را قبول نموده که در کاهش نرخ بسیار موثر بوده است. امیدوارم دوستانی که تجربه این مورد را دارند عنوان کنند که بتوان از تجربیات ایشان هم بهره گرفت.

Banned

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    من آخرين بار از تويوتا گرفتم يك قران تخفيف نداد و همون قيمت سايت رو جلوم گذاشت و گفت كه rav4 متقاضى اش زياده و قيمت هامون ثابته . فقط چون سال اول ورودم بود برام فايننس درست كردن .
    اره، هر جا برید همشون معتقدن که ماشین اونها از همه بهتره،
    برای من هم دقیقا این رو گفتن که این یکی پرفروش ترین محصول شان است و ...
    اما من گفتم دقیقا به خاطر همین من این ماشین رو میخوام و حاضر نیستم پول و وقتم رو صرف مدل پایین تر بکنم.
    خلاصه هر چی میگفت، من یه بهونه میآورم.
    شکر خدا که کمک کرد چون این اولین تجربه خرید ماشین ام بود در کانادا و مطلقا هیچ تجربه ای نداشتم.
    در ضمن من دانشجو هستم و حتی PR هم نیستم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    من دژردن ، سابقه رانندگی و سابقه بیمه ایران را قبول کرد ودر انتاریو ، با اضافه کردن همسر ، برای suv 2017
    ۸۰ دلار میدهم
    کدام شهر؟؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    من آخرين بار از تويوتا گرفتم يك قران تخفيف نداد و همون قيمت سايت رو جلوم گذاشت و گفت كه rav4 متقاضى اش زياده و قيمت هامون ثابته . فقط چون سال اول ورودم بود برام فايننس درست كردن .
    من هم تجربه دوستان در گرفتن تخفیفهای خوب را برای لیز از همین جهت قابل توجه می دانم چون حتی خودروهای غیر پرطرفدار هم باز به جز آفرهای مقطعی خودشان که تخفیفهای مقطعی و جزیی دارد در بقیه موارد کاملا فیکس است و بر اساس زمان لیز و قیمت و نرخ محاسبه میکنند که شما هم با همین مبنا محاسبه کنید غیر این نیست. اما تجربه برخی دوستان ظاهرا اینست که می توان نرخ خیلی پایین تر از سایت را هم برای لیز خودروی نو(و نه دست دوم یا سرتیفاید که قطعا متفاوت خواهد بود) گرفت و دست دیلرها برای آمدن زیر نرخهای رسمی شرکت هم باز است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

شهر اتاوا ..
    نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    کدام شهر؟؟

ApplyAbroad Superstar

من هم تجربه دوستان در گرفتن تخفیفهای خوب را برای لیز از همین جهت قابل توجه می دانم چون حتی خودروهای غیر پرطرفدار هم باز به جز آفرهای مقطعی خودشان که تخفیفهای مقطعی و جزیی دارد در بقیه موارد کاملا فیکس است و بر اساس زمان لیز و قیمت و نرخ محاسبه میکنند که شما هم با همین مبنا محاسبه کنید غیر این نیست. اما تجربه برخی دوستان ظاهرا اینست که می توان نرخ خیلی پایین تر از سایت را هم برای لیز خودروی نو(و نه دست دوم یا سرتیفاید که قطعا متفاوت خواهد بود) گرفت و دست دیلرها برای آمدن زیر نرخهای رسمی شرکت هم باز است.

البته به این مطلب هم توجه داشته باشید که برندها متفاوتند. برندهائی مثل بنز یا جگوار یا امثالهم به دلیل طیف خاص مشتریانی که دارند اصولا با مقوله تخفیف بیگانه اند و چانه زنی با اونها زیاد اثر و نتیجه ای نداره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru

شرکتهای سازنده نرخ رسمی و ثابت فروش ندارند. یک نرخ پیشنهادی MSRP به دیلرها میدهند ولی دست دیلرها کاملا برای تعیین قیمت نهایی باز است چون مبلغ واقعی دیلرها که به سازنده پرداخت میکنند خیلی پایین تر از این حرفهاست. یکجایی میخواندم که دیلرها اقلا 25-30 درصد روی فروش ماشین سود میبرند.

این لینک را نگاه کنید قیمت گذاری ماشین را توضیح داده:

http://www.consumerreports.org/cro/2...erms/index.htm

Banned

پس ان شاء الله یه روزی در کانادا یک دیلرشیپ می زنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شرکتهای سازنده نرخ رسمی و ثابت فروش ندارند. یک نرخ پیشنهادی MSRP به دیلرها میدهند ولی دست دیلرها کاملا برای تعیین قیمت نهایی باز است چون مبلغ واقعی دیلرها که به سازنده پرداخت میکنند خیلی پایین تر از این حرفهاست. یکجایی میخواندم که دیلرها اقلا 25-30 درصد روی فروش ماشین سود میبرند.

این لینک را نگاه کنید قیمت گذاری ماشین را توضیح داده:

http://www.consumerreports.org/cro/2...erms/index.htm

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_sezar نمایش پست ها
    پس ان شاء الله یه روزی در کانادا یک دیلرشیپ می زنم
    البته سود ناخالص منظورم بود. هزینه محل و show room به آن بزرگی و کارمندها و دفتر و دستک را هم در نظر بگیرید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    البته سود ناخالص منظورم بود. هزینه محل و show room به آن بزرگی و کارمندها و دفتر و دستک را هم در نظر بگیرید.
    چشم

راستی کسی تا به حال Heated Car Cover دیده که به block heater وصل بشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)