صفحه 105 از 140 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

Banned

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست

در مورد بیمه ماشین، اگه دوستان خواستن پیغام خصوصی بدن که من شماره این broker زیر رو بهشون بدم:

من اواخر ژانویه 2017 گواهینامه کلاس 7 (یعنی Learner) رو گرفتم و با همون به حدود 10 تا شرکت بیمه زنگ زدم اما چون سابقه بیمه نداشتم همشون قیمت بسیار بالایی می دادن مثلا 250 تا 350 دلار ماهانه.
    اما شکر خدا یک broker پیدا کردم که سابقه بیمه ایران رو ازم قبول کرد و الان با بیمه خونه (که تا ماه قبل 24 دلار ماهانه پرداخت می کردم)، جمعا 147 دلار ماهانه پرداخت می کنم.

شرایط: یک راننده، یک ماشین SUV با قیمت بین 30 تا 35 هزار دلار، debatable پانصد دلاری، پوشش کامل Hail damage و Rental vehicle و replacement by a brand new car اگه ماشین write-off بشه و ...

بهش گفتم اگه دوستانی در دانشگاه یا شهر داشتم باید ازشون بیمه ایران رو قبول کنه ، پس اگه کسی مشکل داشت با بیمه ماشین، خبر بده تا شماره اش رو بهش بدم و اینکه چطور خودش رو معرفی کنه که متوجه بشه از طرف من بوده و بهش تخفیف بده و ...
    راستی این کار متاسفانه هیچگونه تاثیری روی بیمه من نخواهد داشت چون من شکر خدا 100 درصد تخفیف های موجود شرکت Intact رو گرفتم شامل 4 گروه: مهندسی، دانشجویی، راننده خوب، و یکی دیگه که توو دفترچه بود اما یادم نیست

آیا برای رانندگی در مونترال به مدت چند روز با ماشین رجیستر شده در انتاریو و گواهینامه انتاریو، باید کاری انجام بدم؟
    آیا تفاوتی از نظر قوانین رانندگی بین انتاریو و کبک وجود داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    آیا برای رانندگی در مونترال به مدت چند روز با ماشین رجیستر شده در انتاریو و گواهینامه انتاریو، باید کاری انجام بدم؟
    آیا تفاوتی از نظر قوانین رانندگی بین انتاریو و کبک وجود داره؟
    نه کاری نباید انجام بدهید.
    قوانین رانندگی مونترال شبیه انتاریو است ولی در بعضی شهرهای دیگر کبک گردش به راست روی چراغ قرمز مجاز نیست. علامتهای راهنمایی و رانندگی و خیابانها همه به زبان فرانسه است.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نه کاری نباید انجام بدهید.
    قوانین رانندگی مونترال شبیه انتاریو است ولی در بعضی شهرهای دیگر کبک گردش به راست روی چراغ قرمز مجاز نیست. علامتهای راهنمایی و رانندگی و خیابانها همه به زبان فرانسه است.
    در مونترال گردش به راست پشت چراغ قرمز آزاد نيست . خيابانهاى ورود ممنوع هم علامت درست و حسابى ندارن ولى از سمت مخالف فقط علامت يكطرفه داره ، ماشين ها جلوشون پلاك نداره. يه بار ما نصف شب طوفانى رسيديم مونترال تمام اين اشتباهات رو كرديم و حساب كردم اگر جريمه ميشديم بيشتر از ١٠٠٠ دلار ميشد . بهرحال استانى كه حتى براى توريست ها هم فقط به زبان فرانسه نقشه چاپ ميكنه رانندگى اش هم خاصه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    در مونترال گردش به راست پشت چراغ قرمز آزاد نيست . خيابانهاى ورود ممنوع هم علامت درست و حسابى ندارن ولى از سمت مخالف فقط علامت يكطرفه داره ، ماشين ها جلوشون پلاك نداره. يه بار ما نصف شب طوفانى رسيديم مونترال تمام اين اشتباهات رو كرديم و حساب كردم اگر جريمه ميشديم بيشتر از ١٠٠٠ دلار ميشد . بهرحال استانى كه حتى براى توريست ها هم فقط به زبان فرانسه نقشه چاپ ميكنه رانندگى اش هم خاصه.
    ممنون بابت اصلاح. من یادم هست قبل ها در مونتریال گردش به راست روی چراغ قرمز ممنوع بود ولی یکی دو سال اخیر هر وقت مونتریال رفتم دیدم خیلی ها اینکار را میکنند و شنیدم در مونتریال آزاد شده که ظاهرا اشتباه متوجه شده ام.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    کبک ی ها کلا تو همه چی صرفه جویی میکنند حتی رو تابلوهای راهنمایی و پلاک ماشین ! اگر کسی از بیرون بیاد عادت به علایم نداشته باشه خیلی سخته ،
    علامت گردش به راست قبل از ورود به مونترال همه جا هست هم به انگلیسی هم فرانسه ، حالا نمیدونم دقت من رو این موضوع رفته بالا یا کلا طی چند سال اخیر علامت گردش به راست ممنوع، زیاد کردن
    ولی غیر از این اختلاف ، سرعت هم در خیلی از خیابان ها 30 ، که با انتاریو متفاوت

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    کبک ی ها کلا تو همه چی صرفه جویی میکنند حتی رو تابلوهای راهنمایی و پلاک ماشین ! اگر کسی از بیرون بیاد عادت به علایم نداشته باشه خیلی سخته ،
    علامت گردش به راست قبل از ورود به مونترال همه جا هست هم به انگلیسی هم فرانسه ، حالا نمیدونم دقت من رو این موضوع رفته بالا یا کلا طی چند سال اخیر علامت گردش به راست ممنوع، زیاد کردن
    ولی غیر از این اختلاف ، سرعت هم در خیلی از خیابان ها 30 ، که با انتاریو متفاوت
    نصب پلاک جلو در اونتاریو هم اجباری نیست. اگر نگذارید اتفاقی نمی افتد.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق مخابرات - لیسانس خواجه نصیر- فوق علم و صن

سلام دوستان، آیا اگرسابقه عدم خسارت بیمه شخص ثالث رو بیاریم ، اونجا روی بیمه ماشین تخفیف می دن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق مخابرات - لیسانس خواجه نصیر- فوق علم و صن

[QUOTE=ma_sezar;2416398]
    سلام. ما تا یک ماه دیگه می آییم کانادا تورنتو؛ ممکنه شماره اون نماینده بیمه رو برای من بفرستید؟ چون داریم سابقه بیمه ایران رو می آریم. ممنون می شم از لطفتون.

Banned

[QUOTE=rap1979;2421815]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ma_sezar نمایش پست ها
    سلام. ما تا یک ماه دیگه می آییم کانادا تورنتو؛ ممکنه شماره اون نماینده بیمه رو برای من بفرستید؟ چون داریم سابقه بیمه ایران رو می آریم. ممنون می شم از لطفتون.
    به سلامتی ان شاء الله،
    بله، در پیغام خصوصی براتون می فرستم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)