صفحه 110 از 140 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست

نقل قول نوشته اصلی توسط Rostamdastan نمایش پست ها
    یعنی نیاز به مهر خاصی نیست؟ بله من اونتاریو میام.
    خیر
    مهر خاص و علامت مخصوص کاربردی ندارد. اصل گواهینامه و نامه سابقه را بیاورید و در اونتاریو مترجم رسمی ترجمه و مهر میکند
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    خیر
    مهر خاص و علامت مخصوص کاربردی ندارد. اصل گواهینامه و نامه سابقه را بیاورید و در اونتاریو مترجم رسمی ترجمه و مهر میکند
    دسلام.
    نامه سابقه منظور سابقه گواهی نامه اس یا سابقه بیمه؟
    سابقه گواهی نامه را از کجا باید بگیریم؟ اطلاع دارین ادارات راهنمایی و رانندگی شهرستان میدن یا نه؟
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    دسلام.
    نامه سابقه منظور سابقه گواهی نامه اس یا سابقه بیمه؟
    سابقه گواهی نامه را از کجا باید بگیریم؟ اطلاع دارین ادارات راهنمایی و رانندگی شهرستان میدن یا نه؟
    در مورد بخش اول، اگر دو پست بالاتر(پست اصلی) را مطالعه فرمایید، واضح است که سوالشان در مورد سابقه گواهینامه بوده است:

در مورد بخش دوم بله سوال شهرکهای آزمایش این نامه را صادر میکنند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

گواهی نامه بین المللی یا ترجه گواهی نامه ؟ کدوم یکی واسه یک تازه وارد به کانادا کمک میکنه که رانندگی کنه و بتومه راحت تر گوتهی نامه بگیره؟ ممنون از راهنماییتون
    too much love will kill you

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    گواهی نامه بین المللی یا ترجه گواهی نامه ؟ کدوم یکی واسه یک تازه وارد به کانادا کمک میکنه که رانندگی کنه و بتومه راحت تر گوتهی نامه بگیره؟ ممنون از راهنماییتون
    گواهینامه بین المللی فقط به درد ماشین کرایه کردن در روزهای اول میخوره. اصل گواهینامه بعلاوه نامه سابقه رانندگی (اگر حداقل 2 سال سابقه دارید) را لازم دارید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    گواهینامه بین المللی فقط به درد ماشین کرایه کردن در روزهای اول میخوره. اصل گواهینامه بعلاوه نامه سابقه رانندگی (اگر حداقل 2 سال سابقه دارید) را لازم دارید.
    ترجمه اینهایی که فرومدید لازم هست ؟ در ایران ترجمه بشه یا کانادا؟
    too much love will kill you

Junior Member

سلام به دوستان. من برای ماه سپتامبر به شهر کینگستون میرم و میخواستم در مورد شرایط خرید ماشین و اخذ گواهینامه راهنماییم کنید. من برای مقطع دکترا سالانه حدود 26000 دلار فاند می گیرم که میخواستم بدونم بر این اساس بهتره که ماشین بخرم (نو یا دست دوم) یا کرایه کنم؟
    و اینکه برای گواهینامم تو این فرصت که ایران هستم چه کاری انجام بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    ترجمه اینهایی که فرومدید لازم هست ؟ در ایران ترجمه بشه یا کانادا؟
    در کانادا ترجمه کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aminpoi نمایش پست ها
    سلام به دوستان. من برای ماه سپتامبر به شهر کینگستون میرم و میخواستم در مورد شرایط خرید ماشین و اخذ گواهینامه راهنماییم کنید. من برای مقطع دکترا سالانه حدود 26000 دلار فاند می گیرم که میخواستم بدونم بر این اساس بهتره که ماشین بخرم (نو یا دست دوم) یا کرایه کنم؟
    و اینکه برای گواهینامم تو این فرصت که ایران هستم چه کاری انجام بدم؟
    باید شهریه را چک کنید و هزینه های زندگی را هم به همین ترتیب تا مبلغ خالصی که باقی می ماند را در نظر بگیرید.
    عموما هزینه نگهداری و بیمه خودرو بالاست و دانشجویان بیشتر به سمت خودروهای دست دوم با قیمت مناسب تر که افت قیمت چندانی هم ندارند رو می آورند هرچند امکان خرید لیزیینگی یا فینانس خودرو صفر هم هست . خرید لیز یا فاینانس شرایطی برای چک کردیت و نحوه پرداخت هم دارد که ممکن است در ابتدا به راحتی امکانپذیر نباشد و اگر قصد فروش در کوتاه مدت (تا چندسال اولیه) را داشته باشید توصیه نمیشود.

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_sezar نمایش پست ها
    در مورد بیمه ماشین، اگه دوستان خواستن پیغام خصوصی بدن که من شماره این broker زیر رو بهشون بدم:

من اواخر ژانویه 2017 گواهینامه کلاس 7 (یعنی Learner) رو گرفتم و با همون به حدود 10 تا شرکت بیمه زنگ زدم اما چون سابقه بیمه نداشتم همشون قیمت بسیار بالایی می دادن مثلا 250 تا 350 دلار ماهانه.
    اما شکر خدا یک broker پیدا کردم که سابقه بیمه ایران رو ازم قبول کرد و الان با بیمه خونه (که تا ماه قبل 24 دلار ماهانه پرداخت می کردم)، جمعا 147 دلار ماهانه پرداخت می کنم.

شرایط: یک راننده، یک ماشین SUV با قیمت بین 30 تا 35 هزار دلار، debatable پانصد دلاری، پوشش کامل Hail damage و Rental vehicle و replacement by a brand new car اگه ماشین write-off بشه و ...

بهش گفتم اگه دوستانی در دانشگاه یا شهر داشتم باید ازشون بیمه ایران رو قبول کنه ، پس اگه کسی مشکل داشت با بیمه ماشین، خبر بده تا شماره اش رو بهش بدم و اینکه چطور خودش رو معرفی کنه که متوجه بشه از طرف من بوده و بهش تخفیف بده و ...
    راستی این کار متاسفانه هیچگونه تاثیری روی بیمه من نخواهد داشت چون من شکر خدا 100 درصد تخفیف های موجود شرکت Intact رو گرفتم شامل 4 گروه: مهندسی، دانشجویی، راننده خوب، و یکی دیگه که توو دفترچه بود اما یادم نیست
    سلام
    میشه لطفا شماره تماس بروکرتون را بگین؟متاسفانه نتونستم پیغام خصوصی بدم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)