صفحه 113 از 140 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    شما از چه شرکتی بیمه خودرو در اونتاریو دارید که سابقه ایران را پذیرفته است؟ در صورت امکان جهت استفاده دوستان معرفی فرمایید.
    با تشکر
    اطاعت میشه قربان :
    Desjardins insurance

فقط باید یک اصلاحیه به پست بالای خودم بزنم ، من وقتی سابقه گواهینامه رو از شهرک آزمایش می گرفتم دوستان حتماً اطلاع دارند در برگه ای دیگر سوابق تخلفات (جریمه ها) هم ارائه می شود. آن برگه را هم من در ایران ترجمه کردم ،خوب در تورنتو در هنگام ثبت نام برای امتحان رانندگی و گواهینامه کاربردی نداشت ولی چون سابقه جریمه من در ده سال گذشته را نشان میداد (بدون جریمه) آن را هم ، همراه با سابقه بیمه ده ساله بیمه ایران برای شرکت بیمه نامبرده ارسال (از طریق ایمیل فقط اسکن مدارک را درخواست کرد) کردم.
    البته از نقش سابقه خلافی در تخفیف بیمه اطلاعی ندارم که آیا تاثیر گذار بوده و یا نه.
    مقدار تاثیر موارد نامبرده در مورد کیس من حدود 45% تخفیف بود.
    ویرایش توسط ali744 : July 16th, 2017 در ساعت 02:09 AM

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه راستش من یکساله اومدیم کانادا و من اطلاعات زیادی در مورد ماشین ندارم الان میخوام یه ماشین دست دو بگیرم با فروشنده قرار گذاشتم که شنبه ماشینو نمایندگی ببریم و پولو بهش بدم و ماشینو به نامم بزنه که امروز یکی بهم گفت میتونم مقدار کیلومتر واقعیو از car fax بگیرم که ببینم کیلومتری که تو آگهی زده بود درست هست یا نه منم گرفتم متاسفانه تو report نوشته شده Mileage Inconsistency و مثلا کیلومتر امروزش ۳۰۰۰ تا از کیلومتر چند ماه قبلش کمتره یعنی کلا کیلومتر دستکاری شده. به فروشنده قضیه رو گفتم بهم میگه car fax معتبر نیست و باید برای اینکه بدونی کیلومتر دقیق چند هست به MTO بریم. کسی اطلاعی داره چطور میشه فهمید فروشنده راست میگه یا اطلاعاتی که car fax داده درسته؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali744 نمایش پست ها
    اطاعت میشه قربان :
    Desjardins insurance

فقط باید یک اصلاحیه به پست بالای خودم بزنم ، من وقتی سابقه گواهینامه رو از شهرک آزمایش می گرفتم دوستان حتماً اطلاع دارند در برگه ای دیگر سوابق تخلفات (جریمه ها) هم ارائه می شود. آن برگه را هم من در ایران ترجمه کردم ،خوب در تورنتو در هنگام ثبت نام برای امتحان رانندگی و گواهینامه کاربردی نداشت ولی چون سابقه جریمه من در ده سال گذشته را نشان میداد (بدون جریمه) آن را هم ، همراه با سابقه بیمه ده ساله بیمه ایران برای شرکت بیمه نامبرده ارسال (از طریق ایمیل فقط اسکن مدارک را درخواست کرد) کردم.
    البته از نقش سابقه خلافی در تخفیف بیمه اطلاعی ندارم که آیا تاثیر گذار بوده و یا نه.
    مقدار تاثیر موارد نامبرده در مورد کیس من حدود 45% تخفیف بود.
    ذر جندین مورد، همین شرکت برای تعدادی از دوستان سابقه بیمه غیر امریکا یا کانادا را قبول نکرده است(بدون بررسی مدارک و صرفا بر اساس محل سابقه بیمه قبلی) که ظاهرا بر اساس تجربه شما شاید قطعی و چندان هم قابل تعمیم نباشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    ذر جندین مورد، همین شرکت برای تعدادی از دوستان سابقه بیمه غیر امریکا یا کانادا را قبول نکرده است(بدون بررسی مدارک و صرفا بر اساس محل سابقه بیمه قبلی) که ظاهرا بر اساس تجربه شما شاید قطعی و چندان هم قابل تعمیم نباشد.
    سلام ، در مورد من هم ، قبول کردند .

نقل قول نوشته اصلی توسط stormrage نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه راستش من یکساله اومدیم کانادا و من اطلاعات زیادی در مورد ماشین ندارم الان میخوام یه ماشین دست دو بگیرم با فروشنده قرار گذاشتم که شنبه ماشینو نمایندگی ببریم و پولو بهش بدم و ماشینو به نامم بزنه که امروز یکی بهم گفت میتونم مقدار کیلومتر واقعیو از car fax بگیرم که ببینم کیلومتری که تو آگهی زده بود درست هست یا نه منم گرفتم متاسفانه تو report نوشته شده Mileage Inconsistency و مثلا کیلومتر امروزش ۳۰۰۰ تا از کیلومتر چند ماه قبلش کمتره یعنی کلا کیلومتر دستکاری شده. به فروشنده قضیه رو گفتم بهم میگه car fax معتبر نیست و باید برای اینکه بدونی کیلومتر دقیق چند هست به MTO بریم. کسی اطلاعی داره چطور میشه فهمید فروشنده راست میگه یا اطلاعاتی که car fax داده درسته؟
    ممنون
    always get a VIN of a used car and have the dealer check what warranty claims and services were done.

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

دوستان درباره کرایه ماشین روزی ده لار از انترپرایز صحبت کردند. من داشتم واسه یک تاریخ مشخص از یک هفته پیش هی چک میکردم، با اینکه واسه حدود 20 روز دیگه ماشین میخوام، 45 دلار شد 65 دلار!
    فکر کنم حضوری برم به نفعم باشه، نه؟
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtavakol نمایش پست ها
    دوستان درباره کرایه ماشین روزی ده لار از انترپرایز صحبت کردند. من داشتم واسه یک تاریخ مشخص از یک هفته پیش هی چک میکردم، با اینکه واسه حدود 20 روز دیگه ماشین میخوام، 45 دلار شد 65 دلار!
    فکر کنم حضوری برم به نفعم باشه، نه؟
    تابستان و به ویژه آگوست قیمت رنت خودرو بالاست. طرح آخر هفته اینتر پرایز که می توانید آخر هفته با قیمت پایین تر در صورت رنت از جمعه تا دوشنبه برای حداقل دو روز استفاده کنید در تابستان ارایه نمیشود و قیمتها عموما در همین حدودی است که فرمودید. برخی مواقع زودتر اقدام کنید هزینه پایین تر است و البته برای مدت طولانی اگر بخواهید می توانید حضوری مراجعه و نرخ بهتری بگیرید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام به دوستان.

برای تعمیرات جزئی خودرو (نیسان مورانو 2012) در ریچمندهیل کجا مناسبتره؟ نمایندگی ماشین دست دو برای تعمیر قبول میکنه یا باید ببرم تعمیرگاه شخصی؟ کندین تایر چطور؟

تعمیرات جزئی منظورم چیزیه که به موتور‌و گیربکس ربطی نداشته باشه مثل تعویض لنت، بلبرنگ، جلوبندی و اینجور چیزا.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط stormrage نمایش پست ها
    ممنون
    چیزی که زیاده ماشین دست دومه، فکر میکنید به حرف فروشنده که ذینفع هست میتونید اعتماد کنید ولی به گزارش کارفکس که نفعی تو این قضیه نداره نه؟ من اگر باشم دور این ماشین و فروشنده رو خط میکشم و دوباره جستجو میکنم
    Don't feed the trolls

نقل قول نوشته اصلی توسط mbm_e نمایش پست ها
    سلام به دوستان.

برای تعمیرات جزئی خودرو (نیسان مورانو 2012) در ریچمندهیل کجا مناسبتره؟ نمایندگی ماشین دست دو برای تعمیر قبول میکنه یا باید ببرم تعمیرگاه شخصی؟ کندین تایر چطور؟

تعمیرات جزئی منظورم چیزیه که به موتور‌و گیربکس ربطی نداشته باشه مثل تعویض لنت، بلبرنگ، جلوبندی و اینجور چیزا.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    شما هرجا ببرید برای تعمیر قبول میکنن،نمایندگیها قیمتشون گرونتره والزاما هم خدماتشون بهتر نیست.میتونید تماس بگیرید و از جاهای مختلف قیمت بپرسید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)