صفحه 12 از 140 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ماشینهای امریکایی ظاهر و تسهیلات بسیار خوبی دارند ولی مشکلشون اتفاقا کیفیت ساخت است. یکی از دوستانم ماشین شورولت نو گرفته بود و بعد از سه سال کل سیستم ترمزش را باید عوض میکرد. بقول خودشون ماشین امریکایی بعد از 100 هزار کیلومتر دیگه بدرد نمیخوره در حالیکه ماشین ژاپنی بالای 200 هزار کیلومتر هم بدون مشکل میدوه.

در بین کمپانی های امریکایی فورد یک کمی کیفیت بهتری داره و موتورهاش هم گاهی ژاپنی است (موتورهای مزدا رو استفاده میکنه). شورلت ماشینهای ارزون و بی کیفیت میزنه. دوج فقط مینی ون هاش معروفه و بقیه اش بی کیفیته. بیوک و کادیلاک ماشین نسبتا لوکس حساب میشوند.
    ممنون از توضیح مفصلتون. خب اگه بخوایم بیوک بخریم این مشکلات رو نخواهیم داشت؟ در مورد آئودی و خدماتش در کانادا نظری ندارین؟ ببخشید زیاد میپرسم.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    ممنون از توضیح مفصلتون. خب اگه بخوایم بیوک بخریم این مشکلات رو نخواهیم داشت؟ در مورد آئودی و خدماتش در کانادا نظری ندارین؟ ببخشید زیاد میپرسم.
    راستش تجربه ای ندارم ولی با قیمت بیوک و آودی احتمالا مثلا لکسوس هم میتونید بخرید. گزارش های consumer reports رو میتونید نگاه کنید. این مجله هر سال تمام ماشینها رو review و رده بندی میکنه. البته گزارشش فکر کنم پولیه (20 دلار اگر اشتباه نکنم).

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

برای شما توصیه بنده اینه که جتی الامکن تا کار پیدا نکردین ماشین نخرید. غیر از قسط ماهیانه ماشین، کلی هم باید پول بیمه بدهید چون سابقه رانندگی ندارید. با هزینه بنزین و همه چیز لااقل براتون ماهی 700-800 دلار در میاد.

اما اگر چاره ای جز خرید ماشین ندارید، توجه کنید که ماشین صفر رو بمحض اینکه از دیلرشیپ بیاریدش بیرون قیمتش 20-25 درصد میفته.
    بهترین انتخاب همیشه ماشین دو سه سال کار کرده ای است که هنوز یکی دو سال از وارانتی اش مونده باشه و زیر 50 هزار کیلومتر روش باشه. در این حالت قیمتش اقلا 30 -35 درصد افت کرده (امریکایی باشه که بیشتر) و کیفیتش هم هنوز خوبه.
    ممنونم از پاسختون. اینجا خیلی قدرت چانه زنی بالاست. هیوندایی پس از کلی پیشنهادها و عدم تمایل ما الان گفت حاضره ماشین فول رو به قیمت بیسیک بده و قسطها رو بعد از 12 ماه بدون پیش قسط بدین.هر روز پیشنهادهای بهتری میدن،من فهمیدم اصلا نباید عجله کرد. حالا اتومبیلهای کارکرده رو هم بررسی میکنم. خرید کارکرده نقدی هستش؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون. اینجا خیلی قدرت چانه زنی بالاست. هیوندایی پس از کلی پیشنهادها و عدم تمایل ما الان گفت حاضره ماشین فول رو به قیمت بیسیک بده و قسطها رو بعد از 12 ماه بدون پیش قسط بدین.هر روز پیشنهادهای بهتری میدن،من فهمیدم اصلا نباید عجله کرد. حالا اتومبیلهای کارکرده رو هم بررسی میکنم. خرید کارکرده نقدی هستش؟
    نه کارکرده رو هم میشه قسطی خرید ولی interest rate اش معمولا بالاتره.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نه کارکرده رو هم میشه قسطی خرید ولی interest rate اش معمولا بالاتره.
    من نگران اینم که ماشین کارکرده بخریم هرروز خراب شه و کلی پول تعمیرگاه بدیم

ApplyAbroad Guru

من نگران اینم که ماشین کارکرده بخریم هرروز خراب شه و کلی پول تعمیرگاه بدیم
    ماشین دو سه ساله 50 هزار کیلومتر کار کرده که هنوز تحت وارانتی باشه با ماشین نو فرقی نداره. فقط آب بندی شده. تویوتا رو اگر درست نگهداری کنید تا 150 هزار کیلومتر هم کارش به تعمیرگاه نمیکشه.
    مساله وارانتی اش البته مهم است. اگر ماشین وارانتی اش تموم شده از این certified used های هوندا و تویوتا بگیرید که وارانتی تکمیلی خود سازنده تا 6 سال و 120 هزار کیلومتر دارند. روی خود وب سایتشون رو چک کنید. وارانتی رو فقط از خود manufacturer بگیرید. وارانتی dealer ها بی ارزش است.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

ماشین دو ساله 50 هزار کیلومتر کار کرده که هنوز تحت وارانتی باشه با ماشین نو فرقی نداره. فقط آب بندی شده. تویوتا رو اگر درست نگهداری کنید تا 150 هزار کیلومتر هم کارش به تعمیرگاه نمیکشه.
    مساله وارانتی اش البته مهم است. اگر ماشین وارانتی اش تموم شده از این certified used های هوندا و تویوتا بگیرید که وارانتی تکمیلی تا 6 سال و 120 هزار کیلومتر دارند. روی خود وب سایتشون رو چک کنید. وارانتی رو فقط از manufacturer بگیرید. وارانتی dealer ها بی ارزش است.
    نظرتون در مورد این پیشنهاد هیوندایی که در پست قبلی گفتم نظرتون چیه؟

ApplyAbroad Guru

نظرتون در مورد این پیشنهاد هیوندایی که در پست قبلی گفتم نظرتون چیه؟
    هیوندایی اینطور که شنیدم وارانتی های خیلی خوبی داره (شش ساله). کیفیتش رو من نمیدونم ولی خاطرم میاد یکی از دوستان روی همین فروم هیوندایی گرفته بودند شاید بتونند راهنمایی کنند. چه مدلی اش را در نظر دارید؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

هیوندایی اینطور که شنیدم وارانتی های خیلی خوبی داره (شش ساله). کیفیتش رو من نمیدونم ولی خاطرم میاد یکی از دوستان روی همین فروم هیوندایی گرفته بودند شاید بتونند راهنمایی کنند. چه مدلی اش را در نظر دارید؟
    والا ما هم هیوندایی خریدیم. النتراشو. بسیار هم راضی هستیم. خدماتش هم که بارها گفتم عالیه...موقع خرید از خیلی ها شنیدیم سوناتاش افت قیمتش زیاده ولی این نوع ماشین سال 2012 آمریکای شمالی هم شده و در کانادا هم بسیار طرفدار داره. امتحان نکردیم ولی فکر کنم فروشش هم راحت تر باشه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

من خودم تو ایران 6سال هستش که وراکروز دارم. واقعا ماشین خوبیه و من کاملا راضی هستم. تمامی دوستام که انواع مدلهای هیوندایی دارن نیز مثل من از کیفیتش راضی هستن. من الاتنرا هاچ بک مد نظرم هستش تو کانادا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)