صفحه 125 از 140 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این مبلغ در ماه است یا در سال؟

در انتاریو اگر 10-12 سال سابقه رانندگی بدون تصادف داشته باشید 100-120 دلار در ماه برای یک ماشین یا 180-190 دلار در ماه برای دو تا ماشین (با تخفیف multi-product). این البته برای حومه تورنتو است. در شهرهای کوچکتر و دورتر 70-60 دلار در ماه.
    در ماه. فکر میکنم تخفیف مولتی پروداکت هم ندارن ولی مطمئن نیستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    عرض کردم که. در بی‌سی فقط یک شرکت بیمه آی‌سی‌بی‌سی وجود داره. اگه منظورتون کارگزارهای این شرکته، اینها حقوقشون رو از آی‌سی‌بی‌سی میگرن و به شما سرویس میدن و عملا کار زیادی ازشون بر نمیاد. درباره تخفیف سابقه بیمه هم مطمئن هستم چون بار اول که بیمه میکردم ازم پرسید از جای دیگه در کانادا یا کشور خودت سابقه بیمه داری، گفتم دارم ولی نگرفتم. چند ماه بعدش توی یک کارگزاری دیگه خواستم پلنم رو عوض کنم بازم ازم پرسید و گفتم ندارم و اونم توضیحاتی که اینجا گفتم بهم داد. گفت رفتی ایران سابقه بگیر بیار که تخفیف بدیم بهت.
    در مانیتوبا و ساسکاچوان و کبک هم بیمه اتومبیل با یک سری تفاوت‌ها مثل بی سی دولتی هست.بقیه استانها شرکتهای خصوصی هستند.
    ویرایش توسط alikanosala : June 26th, 2018 در ساعت 08:08 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    واقعا خیلی پایینه؟ راستش روی وب سایت lowestrates مقایسه میکردم تفاوت عمده ای با انتاریو نداشت. در بریتیش کلمبیا برای یک راننده با 10-15 سال سابقه رانندگی بدون تصادف و یک ماشین متوسط در چه حدودی درمیاد؟ مثلا برای بیمه comprehensive شامل دو میلیون دلار بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه با مثلا 500 دلار deductible؟
    من همه کیسها را قیمت مقایسه ای ندارم ولی در یک مورد خاص (خودرو یکسان اس یو وی 2009، سابقه رانندگی حدود یکی دو سال راننده اصلی و راننده کمکی در کانادا و حدود ده سال بیشتر ایران) در بی سی قیمت حدود120دلار و اونتاریو حدود 180 دلار قیمت داشتم. مساله دیگر عدم قبول سابقه بیمه غیر آمریکا و کانادا در اونتاریو بود که تقریبا همه به این مساله اشاره کرده اند هرچند برخی هم مدعی قبول سابقه بیمه ایران در مواردی اندک بوده اند. در بی سی من به نظرم به علت نداشتن کامپتیتور، نمیتوانند قیمت غیر رقابتی و بالاتری بدهند و سابقه را رد کنند، چراکه به مرور با شکایتهای ناشی از طرح مساله انحصار و عدم رقابت، روبرو خواهند شد و البته حتمادلایل فنی دیگری هم برای این امر دارند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    من همه کیسها را قیمت مقایسه ای ندارم ولی در یک مورد خاص (خودرو یکسان اس یو وی 2009، سابقه رانندگی حدود یکی دو سال راننده اصلی و راننده کمکی در کانادا و حدود ده سال بیشتر ایران) در بی سی قیمت حدود120دلار و اونتاریو حدود 180 دلار قیمت داشتم. مساله دیگر عدم قبول سابقه بیمه غیر آمریکا و کانادا در اونتاریو بود که تقریبا همه به این مساله اشاره کرده اند هرچند برخی هم مدعی قبول سابقه بیمه ایران در مواردی اندک بوده اند. در بی سی من به نظرم به علت نداشتن کامپتیتور، نمیتوانند قیمت غیر رقابتی و بالاتری بدهند و سابقه را رد کنند، چراکه به مرور با شکایتهای ناشی از طرح مساله انحصار و عدم رقابت، روبرو خواهند شد و البته حتمادلایل فنی دیگری هم برای این امر دارند.
    قیمت ها حداقل در اونتاریو استانی نیستند. برای یک ماشین امکان دارد در قلب تورنتو ماهی 300 دلار بپردازید اما برای همان ماشین در شهری دیگر مثلا کینگزتون زیر 100 دلار بیمه بدهید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    قیمت ها حداقل در اونتاریو استانی نیستند. برای یک ماشین امکان دارد در قلب تورنتو ماهی 300 دلار بپردازید اما برای همان ماشین در شهری دیگر مثلا کینگزتون زیر 100 دلار بیمه بدهید.
    در بی سی هم بسته به آدرس شما بیمه متفاوته؛ حتی در یک شهر و محله.
    PR : NOV 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    در بی سی هم بسته به آدرس شما بیمه متفاوته؛ حتی در یک شهر و محله.
    همه جای کانادا همینطوره، بر اساس کدپستی محل زندگی ، قیمت متغیر هست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    من رقم تقریبی را برای منطقه ای در ونکوور و شهری مثل همیلتون در یک منطقه خاص برای یک تخمین کلی ارایه کردم وگرنه مبلغ دقیق وابسته به منطقه و شهر متفاوت است. حتی بیمه های مختلف ریسک پذیری منطقه ای متفاوتی دارند و ممکن است برای یک شهر خاص یک بیمه در ی منطقه قیمت رقابتی تری بدهد و در شهر دیگر و منطقه دیگر برعکس.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

سلام ، من باید برای اسباب کشی کامیون کرایه کنم ، قیمت اینترپرایز چند برابر یوهال است ، حتی با اضافه کردن مایلیج بازهم خیلی از هم فاصله دارند، ایا توجیه خاصی دارد مثل کاستومر سرویس یا نوع ماشین؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    سلام ، من باید برای اسباب کشی کامیون کرایه کنم ، قیمت اینترپرایز چند برابر یوهال است ، حتی با اضافه کردن مایلیج بازهم خیلی از هم فاصله دارند، ایا توجیه خاصی دارد مثل کاستومر سرویس یا نوع ماشین؟
    نوع ون و یا تراک که احاره میکنید ممکن است متفاوت باشد. یوهال معمولا آپشنهای بیشتری برای اجاره دارد و چون تخصصی تر است ممکن است بتوانید نرخ بهتری بگیرید. اینترپرایز تعداد کمتری ون کارگو و تراک دارد وبسته به زمان و تعداد متقاضی ممکن است قیمتهای متفاوتی بتوانید بگیرید. تفاوت خاصی ندارند هرکدام بتوانید با قیمت مناسبتری بگیرید بهتر است. ضمنا بیمه این تراکها عموما توسط کارت اعتباری پوشش داده نمیشود و بهتر است این مورد را اگر بیمه باید خریداری کنید در بررسی قیمت در نظر بگیرید (قیمت کل با بیمه )

خیلی ممنون از راهنماییتون، باز هم بررسی میکنم . فکر میکنم بیمه ماشینم ، این را هم کاور بکنه، راستش ریویوهای یوهال خیلی بد است ،اکثرا از قبل رزرو کردند ولی ماشین حاضرنبوده یا یکی دوساعت برای تحویل دادن و گرفتن معطل شدند. اسباب کشی به اندازه کافی استرس دارد ، میترسم اینم مزید بر علت بشود

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)