صفحه 14 از 140 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    عرض کردم مشکلی با این ماشین نداریم. فقط دوست داریم اس یو وی داشته باشیم. برای خانواده با بچه، هم فضای بیشتری داره هم امن تره برای مسافرت هم برای هموای برفی راحت تره و ... خوشگل تره
    شما تصمیم دارید النترا را هم نگه دارید؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    SUV های لکسوس، هوندا و نیسان هم بسیار خوب هستند. در بین مدلهای آلمانی BMW معروفترین SUV رو داره.

برای امنیت و خانواده که مینی ون انتخاب اوله. SUV اتفاقا امنیتش زیاد نیست چون شاسی اش بالاست.
    والا من بیشتر آمریکایی و آلمانی رو ترجیح میدم. ولی جالب بود اینی که در مور د امنیت فرمودین. ولی فکر کنم ماشین های آمریکایی و آلمانی ماشینهای امن ترین به نسبت ژاپنی. ولی لکسوس هم انتخاب قشنگی میتونه باشه. تا حالا بهش فکر نکرده بودم

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    شما تصمیم دارید النترا را هم نگه دارید؟
    الان مشکل اصلی ما همینه. هم خیلی دوستش داریم هم شرکتشون خیلی ادمهای خوبی بودن باهامون تا حالا (چون خیلی تمییزه میخوایم به خودشون بفروشیم اگه خواستیم بفروشیم) هم اینکه اصولا خرید و فروش اینجا همش ضرره و همین وادارمون میکنه بیشتر فکر کنیم...داشتن این فایده ای برامون نداره. پول بیمه الکی باید بدیم. الان شایدم تا 2 سال دیگه نیازی به دو ماشین نداریم

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    الان مشکل اصلی ما همینه. هم خیلی دوستش داریم هم شرکتشون خیلی ادمهای خوبی بودن باهامون تا حالا (چون خیلی تمییزه میخوایم به خودشون بفروشیم اگه خواستیم بفروشیم) هم اینکه اصولا خرید و فروش اینجا همش ضرره و همین وادارمون میکنه بیشتر فکر کنیم...داشتن این فایده ای برامون نداره. پول بیمه الکی باید بدیم. الان شایدم تا 2 سال دیگه نیازی به دو ماشین نداریم
    حالا اگه تصمیم بفروش داشتین لطفا به من خبر بدین، منم سعی میکنم مثل شما ازش خوب نگه داری کنم. ما که از شرکت واجبتریم. مدلش چنده؟هاچ بکه؟ رنگش؟

در ضمن ،بعضی وقتها "قسط (لیزد) ماهیانه + بیمه" بعضی مدلهای suv از "قسط (لیزد) ماهیانه + بیمه " ماشینهای ارزونتر کمتر در میاد.
    كد رشته :7241،

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

من 2 ساله که توسان هیوندای دارم و کلگری زندگی میکنم. 2 ویل درایو هم هست. مشکلی هم نداشتم تا به حال، اگر مانور های روی یخ رو بلد باشین و با احتیاط رانندگی کنین، مشکلی پیش نمیاد. برای 1-2 نفر و حتی یه بچه خیلی هم خوبه. هیوندا به نظرم نسبت به قیمتی که داره، امکانات خیلی خوبی میده. از سرویسش هم راضیم و به جز سرویس معمول، تاحالا واسه تعمیر نرفتم. یه نکته که میخواستم عرض کنم، به نطر من تا زمانی که حقوقتون بالای 200.کی نشده، بیشتر از 30.کی پول ماشین دادن تو جای بد آب و هوایی مثل آلبرتا اشتباهه. انقدر سنگ ریزه میریزن و میخوره به ماشین که داغون میشه. احتمال تصادف هم خوب بیشتره. اینشالله بعد 200.کی که دیگه مهم نبود قیمت براتون، پول بنوس آخر سال رو بدین و یه ماشین خوب بگیرین که مینیمم 50.کی باشه. پیشنهاد سرآشپز یه رنج روور و سیستم صوتی 1700 وات مریدین با 29 تا اسپیکیر هست که همچین روحتون جلا پیدا کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    SUV های لکسوس، هوندا و نیسان هم بسیار خوب هستند. در بین مدلهای آلمانی BMW معروفترین SUV رو داره.

برای امنیت و خانواده که مینی ون انتخاب اوله. SUV اتفاقا امنیتش زیاد نیست چون شاسی اش بالاست.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh نمایش پست ها
    من 2 ساله که توسان هیوندای دارم و کلگری زندگی میکنم. 2 ویل درایو هم هست. مشکلی هم نداشتم تا به حال، اگر مانور های روی یخ رو بلد باشین و با احتیاط رانندگی کنین، مشکلی پیش نمیاد. برای 1-2 نفر و حتی یه بچه خیلی هم خوبه. هیوندا به نظرم نسبت به قیمتی که داره، امکانات خیلی خوبی میده. از سرویسش هم راضیم و به جز سرویس معمول، تاحالا واسه تعمیر نرفتم. یه نکته که میخواستم عرض کنم، به نطر من تا زمانی که حقوقتون بالای 200.کی نشده، بیشتر از 30.کی پول ماشین دادن تو جای بد آب و هوایی مثل آلبرتا اشتباهه. انقدر سنگ ریزه میریزن و میخوره به ماشین که داغون میشه. احتمال تصادف هم خوب بیشتره. اینشالله بعد 200.کی که دیگه مهم نبود قیمت براتون، پول بنوس آخر سال رو بدین و یه ماشین خوب بگیرین که مینیمم 50.کی باشه. پیشنهاد سرآشپز یه رنج روور و سیستم صوتی 1700 وات مریدین با 29 تا اسپیکیر هست که همچین روحتون جلا پیدا کنه.
    اتفاقا من از توسان خیلی خیلی خوشم میاد و بسیار ماشین خوشگل و با کیفیتیه. در واقغ نسخه اس یو وی النترا شاید بشه گفت. از نظر شکل و داخلش و اینها. ولی هر چی فکر میکنم میبینم ماشین قوی تر برامون بهتره. ولی واقعا کیفیت هیوندای عالیه. منم تا حالا در اطرافیان ندیدم کسی شاکی باشه. فقط میگن به بالای 70 هزار تا رسید دیگه بادی ردش کرد چون افت قیمت داره و همچنین همون مشکل بدنه که قبلا هم عرض کردم. حالا بازم باید بیشتر بررسی کنیم.ممنون از نظرتون

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kolahnamadi نمایش پست ها
    در ضمن ،بعضی وقتها "قسط (لیزد) ماهیانه + بیمه" بعضی مدلهای suv از "قسط (لیزد) ماهیانه + بیمه " ماشینهای ارزونتر کمتر در میاد.
    با سلام در صفحه اول اون شرایطی رو که عرض کردم نوشته اینم لینکش:http://m.hyundaicanada.com

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

دوستان قبل از اینکه ماشین بخرید اول با شرکت بیمه تماس بگیرید و از مبلغ بیمه مطمئن بشید زیرا که برند و مدل ماشین همچنین زون محل اقامت شما در مبلغ بیمه خیلی تاثیر داره اینکه من فهمیدم فولکس واگن کمترین مبلغ بیمه رو داره و اگر در زون پستی پر تصادف زندگی کنید حق بیمه بیشتری رو باید بدید!

Banned

سلام. مزدا چطور , بیمش چجوریاس ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)