صفحه 15 از 140 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    الان مشکل اصلی ما همینه. هم خیلی دوستش داریم هم شرکتشون خیلی ادمهای خوبی بودن باهامون تا حالا (چون خیلی تمییزه میخوایم به خودشون بفروشیم اگه خواستیم بفروشیم) هم اینکه اصولا خرید و فروش اینجا همش ضرره و همین وادارمون میکنه بیشتر فکر کنیم...داشتن این فایده ای برامون نداره. پول بیمه الکی باید بدیم. الان شایدم تا 2 سال دیگه نیازی به دو ماشین نداریم
    اگه از ماشین دوم استفاده نمی کنید ولی خیلی هم مایل نیستید اون رو بفروشید می تونید بیمه اش رو قطع کنید.
    باید با شرکت بیمه تماس بگیرید و عنوان کنید که فعلا از ماشین استفاده نمی کنید و قطعا با اون رانندگی نخواهید کرد. بیمه رو فریز می کنن.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

بالاخره ما هم ماشین خریدیم. هیوندای النترا مدل 2013، با اقساط ماهیانه 280$، 7 ساله و بدون سود. حالا کمپانی به ما گفت که بریم کارای بیمه ماشینو انجام بدیم. لطفا راهنمایی کنید که از کدوم شرکت بیمه بگیریم؟در ضمن راننده (همسرم) دارای گواهینامه G هستش و 3 ماه هستش که موفق بدریافت گواهینامه کانادایی شده.

ApplyAbroad Superstar

شرکت های خیلی زیادی هستن از بیمه خود بانک ها مثل rbc و td گرفته تا شرکت های خصوصی مثل statefarm و ..... از همشون می تونید بر اساس وضعیت خودتون (نوع ماشین، چند نفر با ماشین رانندگی می کنن، گواهینامه ها و ....) آنلاین یا تلفنی قیمت بگیرید و مقایسه کنید. من از شرکتی به اسم desjardin گرفتم که ارزون تر می داد. کل کارش ده دقیقه هم طول نمی کشه تلفنی اطلاعات می دید بعد تاییدیه بیمه رو براتون ایمیل می کنه همون رو بدید به شرکتی که ازش ماشین خریدید تا کارهای پلاک رو براتون انجام بدن.

http://www.desjardins.com/ca/personal/insurance/#

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    شرکت های خیلی زیادی هستن از بیمه خود بانک ها مثل rbc و td گرفته تا شرکت های خصوصی مثل statefarm و ..... از همشون می تونید بر اساس وضعیت خودتون (نوع ماشین، چند نفر با ماشین رانندگی می کنن، گواهینامه ها و ....) آنلاین یا تلفنی قیمت بگیرید و مقایسه کنید. من از شرکتی به اسم desjardin گرفتم که ارزون تر می داد. کل کارش ده دقیقه هم طول نمی کشه تلفنی اطلاعات می دید بعد تاییدیه بیمه رو براتون ایمیل می کنه همون رو بدید به شرکتی که ازش ماشین خریدید تا کارهای پلاک رو براتون انجام بدن.

http://www.desjardins.com/ca/personal/insurance/#
    uxmal90 عزیز ممنونم از راهنماییتون. ما از همون بانکTDبیمه ای که برای مهندسین( PEO( Professional engineer Ontorio اختصاص داده گرفتیم. قیمتش واقعا عالی بود.

ApplyAbroad Superstar

ببخشید فضولی می کنم اگه دوست داشتین پاسخ بدین: با چه قیمتی گرفتین؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    ببخشید فضولی می کنم اگه دوست داشتین پاسخ بدین: با چه قیمتی گرفتین؟
    اين چه حرفيه. ماهي ١١٠$

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    من سرچ کردم، شما درست میگی قشنگ یه 2000 تایی گرون تره، اما فکر میکنم بیشتر به خاطر رطوبت نیست، بلکه به این خاطره که تعدادشون خیلی کمه، تو مونترال به راحتی 300 تا در شعاع 100 کیلومتری کرولا پیدا میشه ام تو کلگری 15 تا!
    یعنی چی میشه 300 تا پیدا کرد در این شعاع؟‌نمایندگی؟

وضعیت خودرو هایی که سال ساخت شون قبل از 2000 هست چطوره؟ از نظر اسقاطی و...
    منظورم اینه که برای خودرو های قدیمی محدودیت میذارن مثل ایران ؟

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

نقل قول نوشته اصلی توسط david_gilmour نمایش پست ها
    وضعیت خودرو هایی که سال ساخت شون قبل از 2000 هست چطوره؟ از نظر اسقاطی و...
    منظورم اینه که برای خودرو های قدیمی محدودیت میذارن مثل ایران ؟
    سلام.
    ماشین بحث مورد علاقه من هست!

ماشین زیر سال ۲۰۰۰ به درد زندگی‌ روزمره و خانواده نمی‌خوره. به شدت به درد مسابقه میخوره ولی‌! کلا زیر ۲۰۰۰ رو به اون صورت توی دیلر پیدا نمی‌کنید چون قیمت پایینه. آلبرتا هیچ محدودیتی برای خودروهای قدیمی‌ نداره یعنی‌ inspection نداره مگر اینکه از استان دیگه وارد آلبرتا کنید که اونم بستگی به نوع ماشین ، سال و دلیلتون برای اوردن ماشین به استان داره.به طور کلی‌ اصلا گیر نیستن. ماشین دهه۷۰ هم اینجا توی خیابون می‌بینید! من پارسال یه تویوتا آریستو (۱۹۹۱) ( قیمت ۳۲۰۰ $ - روش نزدیک ۲۰۰۰ خرج کردم برای دریفتینگ) و از منیتوبا اوردم که واسه inspection فقط گفتند لاستیک باید عوض بشه؛ ساله قبل ترش یه سوبرو ورکس (۱۹۹۳) (قیمت ۵۵۰۰$ روش حدود ۳۰۰۰ کار کردم بازم واسه دریفتینگ) اوردم که توی inspection هیچ چیزی نباید عوض میشد.

این لینک رو هم میزارم که قیمت ماشین‌های زیر ۲۰۰۰ رو ببینید، به Km هم توجه بفرمایید:

http://www.kijiji.ca/b-cars-trucks/e...r-sale-by=ownr

ممنون داداش
    منم خودم عشق جمع کردن ماشینم و عشق ماشین های اتاق لانگم(به همین خاطر پرسیدم)... اینجام یه اپل امگا گرفتم برای جمع کردن واسه درگ آخه شاسی این ماشین همون شاسی هولدن اچ اس وی 600 اسبی 2005 هست و خراکه درگه... و بستن یه انجین ls2 و توربو و ... ولی تویه ایران هزینه ها خیلی بالاست.
    داشتم نگاه میکردم تویه همین سایت kijiji اپل امگا تویه کانادا به اسم کادیلاک کاترا هم تولید شده(دقیقا همونه فقط اسمش عوض شده) و قیمت مدل های زیره 2000 پایین تر از 3000 دلار هم پیدا میشه تمیزش....
    اگه پاس ریکوئست شدم و اومدم کانادا حتما یه تمیزش رو میخرم. اگه تمیز باشه اصلا خراب هم نمیشه...
    قابل توجه کسایی که میخوان ماشین ارزون بخرن اونجا ، این ماشین در اصل آلمانیه و کیفیت ساختش خیلی بالاست بالای 20 سال راحت عمر میکنه.من تو ایران که وضعیت قطعات افتضاحه واقعا ازش راضی ام...
    Hey you..! don't tell me there is no hope at all ... together we stand divided we fall

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)