صفحه 27 از 140 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza53 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من یه پونتیاک suv مدل 2006 دیدم مدل Torrnet حدود 200 هزار تا کار کرده ، ظاهرش خوبه و با کلیه هزینه ها و مالیات و وارانتی کمپانی برای موتور و سیستم انتقال قدرت برای یه سال میگه 4700 تا ، نظرتون چیه؟
    ممنون از همفکریتون
    تصادف داره؟
    کیلومترش کمی بالاست اما حدود قیمت همینه
    كد رشته :7241،

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

سلام
    دوستان در مورد خرید خودرو من تجربیات خودم میگم .
    اول عرض کنم که عرایضم مربوط به شهر مونترال ولی به نظرم همین روش تو شهرهای دیگه هم باید باشه

خرید خودرو بهتره که خودرو دست دوم تمیز باشه جرا که خریداتومبیلهای نو افت قیمتی زیادی داره و این اصلا به صرفه نیست.
    برای خرید خودرو دست دوم میشه از سایت کی جی جی وسایتهای دیگه ویا از دیلرها که همون نمایشگاههای اتومبیل هستند یا از روزنامه واگهی ها استفاده کرد ولی این راه خوبی برای خرید
    خودرونیست چرا که قیمتها بالا ومدلها و تعداد ماشین محدود میباشد.
    را ه خرید ایده ال دیگه ای هم هست واون خرید خودرو از اکشن یا حراجی خودرو هست که خود دیلرها میان از اونجا ماشینهاشونو تهیه میکنند و به نمایشگاهاشون میبرن و به مردم میفروشن
    به چند دلیل این راه بهتریه برای خرید
    1-تنوع مدل و سال تولید ماشین وتعداد زیاد ماشین
    2-اختلاف قیمت که تا چند هزار دلار بعضا میباشد به نسبت قیمت بیرون اکشن
    3-ارائه مشخصات کامل فنی و بدنه خودرو از طرف مدیریت اکشن
    4-حضور خودمون در اکشن انتخاب ودر اخر خرید اتومبیل مناسب

امید وارم مطالب مفید واقع بشه سوالی بود در خدمت هستم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidehsadeghi نمایش پست ها
    سلام
    دوستان در مورد خرید خودرو من تجربیات خودم میگم .
    اول عرض کنم که عرایضم مربوط به شهر مونترال ولی به نظرم همین روش تو شهرهای دیگه هم باید باشه

خرید خودرو بهتره که خودرو دست دوم تمیز باشه جرا که خریداتومبیلهای نو افت قیمتی زیادی داره و این اصلا به صرفه نیست.
    برای خرید خودرو دست دوم میشه از سایت کی جی جی وسایتهای دیگه ویا از دیلرها که همون نمایشگاههای اتومبیل هستند یا از روزنامه واگهی ها استفاده کرد ولی این راه خوبی برای خرید
    خودرونیست چرا که قیمتها بالا ومدلها و تعداد ماشین محدود میباشد.
    را ه خرید ایده ال دیگه ای هم هست واون خرید خودرو از اکشن یا حراجی خودرو هست که خود دیلرها میان از اونجا ماشینهاشونو تهیه میکنند و به نمایشگاهاشون میبرن و به مردم میفروشن
    به چند دلیل این راه بهتریه برای خرید
    1-تنوع مدل و سال تولید ماشین وتعداد زیاد ماشین
    2-اختلاف قیمت که تا چند هزار دلار بعضا میباشد به نسبت قیمت بیرون اکشن
    3-ارائه مشخصات کامل فنی و بدنه خودرو از طرف مدیریت اکشن
    4-حضور خودمون در اکشن انتخاب ودر اخر خرید اتومبیل مناسب

امید وارم مطالب مفید واقع بشه سوالی بود در خدمت هستم.
    کامنت مفیدی بود، دست شما درد نکنه.
    می شه لطفا بفرمایید این آکشن ها بیشتر چه وقت سال خواهد بود و چطور می شه اونها رو از دست نداد؟

ببینید اکشنها جاهای مختلفی هستند وهر کدوم برنامه های خودشونو دارند ولی معمولا یک اکشن خوب برنامه هفتگی داره من یه اکشن میشناسم که اتومبیل خودم از اونجا خریدم ومتاسفانه اکشنهای دیگرو نمیشناسم

البته گویا خیلی از این آکشن ها خارج شهر هستند و تا همونجا رفتن هم خودش ماشین میخواهد ! برای دوستان ماشین اولی میگوییم
    كد رشته :7241،

شاید ولی آکشنی که من می شناسم داخل شهر.

شاید ولی آکشنی که من می شناسم داخل شهر.
    کجاست این آکشن؟

سلام اقا نیما من یه ماهی هست اومدم زیاد اسمارو نمیدونم فقط عرض کنم که از سمت بلوار کوندیش هست برای دوشنبه وسه شنبه این هفته هم اکشن برگزار میشه شما میتونید دوشنبه ماشینها رو ببینید و سه شنبه خرید کنید. به خاطر اینکه برای یکی از دوستان میخواهیم بریم ماشین بخریم زمان اکشن سوال کرده بودم امروز

خرید ماشین توی کانادا هزینه هایی غیر از قیمت اصلی خودرو هم داره که عرض میکنم
    1-تکس یا همون مالیات که به نسبت مدل وسال ساخت محاسبه میشه بعضعا غیره واقعی دریافت میشه توط دیلرهای غیر محترم
    2-بیمه که متاسفانه بازار داغ کلاهبرداری داره اینجا وشما باید از شرکت بیمه استعلام بگیرید تا قیمت مناسب داشته باشید که اونم به مدل وسال ساخت ماشین محاسبه میشه

3-پلاک ماشین که به تاریخ مانده تا روز تولد شما حساب میشه که برای یکسال کامل در حدود 360دلار میباشد . موفق باشید

ApplyAbroad Guru

خرید ماشین توی کانادا هزینه هایی غیر از قیمت اصلی خودرو هم داره که عرض میکنم
    1-تکس یا همون مالیات که به نسبت مدل وسال ساخت محاسبه میشه بعضعا غیره واقعی دریافت میشه توط دیلرهای غیر محترم
    2-بیمه که متاسفانه بازار داغ کلاهبرداری داره اینجا وشما باید از شرکت بیمه استعلام بگیرید تا قیمت مناسب داشته باشید که اونم به مدل وسال ساخت ماشین محاسبه میشه

3-پلاک ماشین که به تاریخ مانده تا روز تولد شما حساب میشه که برای یکسال کامل در حدود 360دلار میباشد . موفق باشید
    شما کدام ایالت هستید که برای پلاک 360 دلار میگیرند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)