صفحه 52 از 140 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    فکر نکنم اینطور باشه ،
    یک بار یک وکیلی امده بود دانشگاه ما در مورد و حق و حقوق صحبت شد ، گفت تو کانادا کسی مقصر نیست اگر تصادف عمد نباشه هیچ مشکلی پیش نمیاد،
    البته دوستان نظر بدهند بهتره
    چرا بیمه تون باید پوشش بده. اگر تصادف بر اثر سهل انگاری شما باشه (شما مقصر باشید) و آسیب جدی بیش از حدی که بیمه شخص ثالث کاور میکنه به طرف برسه خود شما رو هم میتونه سو کنه.
    آن موضوع بیمه بدون تقصیر (no fault) یعنی در بیشتر استانهای کانادا چه شما مقصر باشید چه نباشید بیمه شما پول خسارت شما رو میده و بیمه طرف مقابل پول خسارت طرف مقابل رو - بر اساس قراردادهای خاصی که شرکتهای بیمه با هم دارند. ولی منظور عدم تقصیر از نظر قانونی و جنایی نیست.

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

در تورنتو قیمت ماشین مدل نیسان در شرایط یکسان نسبت به تویوتا ، هوندا و مزدا خیلی پایینتره. دلیل خاصی وجود داره؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    در تورنتو قیمت ماشین مدل نیسان در شرایط یکسان نسبت به تویوتا ، هوندا و مزدا خیلی پایینتره. دلیل خاصی وجود داره؟
    فکر نمی کنم اینطور باشه، کدام مدل را با کدام مدل دارید مقایسه می کنید؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط behijan نمایش پست ها
    دوستان هزینه رنگ و صافکاری ماشین اینجا چجوریاست؟
    جا تا جا فرق ميكنه، براي يك فرو رفتگي روي يكي از درها نمايندگي خود ماشين 5000 تا قيمت داد و صافكاري ها بين 1000 تا 3000.چيزي كه جالب بود اينكه مثل ايران با چكش در نميارن و كل در را عوض ميكردن و بعد كل يك طرف ماشين را رنگش را دست ميزنن تا همه را همرنگ كنند.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    جا تا جا فرق ميكنه، براي يك فرو رفتگي روي يكي از درها نمايندگي خود ماشين 5000 تا قيمت داد و صافكاري ها بين 1000 تا 3000.چيزي كه جالب بود اينكه مثل ايران با چكش در نميارن و كل در را عوض ميكردن و بعد كل يك طرف ماشين را رنگش را دست ميزنن تا همه را همرنگ كنند.
    جالب اینجاست که برخی اوقات بقدری ناشیانه رنگ می زنند که رنگ روی شیشه می پاشه و با کمی دقت متوجه می شوید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    نمایندگیها که گرون میگیرند. صافکاریهای دیکری هستند که با این دستگاهها (فکر کنم دستگاههای مکش) فرورفتگی ها را درست میکنند و ارزونتر از این قیمتها درمیاید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نمایندگیها که گرون میگیرند. صافکاریهای دیکری هستند که با این دستگاهها (فکر کنم دستگاههای مکش) فرورفتگی ها را درست میکنند و ارزونتر از این قیمتها درمیاید.
    چی جالب! یعنی با مکش تو رفتگی درست میکنه؟ عجب قدرتی داره اون دستگاه. اسمش چیه؟ چی باید سرچ کرد؟ با این تورم کانادا باید به فکر درآمد خوب باشیم یه صافکاری تو کلگری بزنم

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    فکر نکنم اینطور باشه ،
    یک بار یک وکیلی امده بود دانشگاه ما در مورد و حق و حقوق صحبت شد ، گفت تو کانادا کسی مقصر نیست اگر تصادف عمد نباشه هیچ مشکلی پیش نمیاد،
    البته دوستان نظر بدهند بهتره
    همانطور که دوستان توضیح دادند اصلا" اینطور نیست. نکته دیگر اینکه شما می توانید ماشین را بدون بیمه خود اجاره دهنده بگیرید که ارزانتر در می آید حداقل در ونکوور که اینطوریه اگر بخواهیم با خود اجاره دهنده بیمه کنیم باید 30-40 دلار فقط هزینه بیمه بدهیم که با خود ماشین حدود 50-60 دلار روزانه می شه. البته اگر گواهینامه کانادایی داشته باشید گویا می شه کمتر با ICBC بیمه کرد. و این بیمه هم تمام هزینه ها را پوشش می ده بنابراین اصلا" نیازی به بیمه کردیت کارت نیست. حداقل تو ونکوور فکر نکنم چندان بدرد بخوره و اگر هم ماشین را بیمه کرده باشی بیمه کردیت کارت بعنوان بیمه دوم محسوب می شه.
    در مورد تصادف اینجا باید خیلی مراقب بود. یک داستان واقعی که برای دوست خودم رخ داده تعریف می کنم شاید قضیه روشن تر شه.
    این دوست ما بنده خدا نزدیک چراغ راهنمایی بوده که چراغ قرمز می شه و می زنه رو ترمز. بنابراین به ماشین جلویی می خوره ولی فقط برخورد داشته و اتفاقی نیافتاده بوده. از قضا راننده ایرانی بوده و دوست من فقط تلفنش را بهش می ده که اگر باز متوجه شد موردی هست باهاش تماس بگیره و خسارتی اگر بود پرداخت کنه. راننده هم می گه نه بابا چیزی نشده و از این تعارفها. امسال که بنده خدا می ره بیمه ماشینش را تمدید کنه می بینه بهش گفتن ماهی 500 دلار باید بده. جویا می شه می گویند که شما با یکی تصادف کردی ایشون صدمه دیده و 50000 دلار از ICBC برای درمانش گرفته. دوست ما هم پیگیری می کنه و قرار می شه از طریق قانونی بررسی شه و ICBC هم گفته پیش می آید ممکنه این آقا در آن زمان درحال درمان بوده و از یک وکیل کمک گرفته باشه که مدارک را طوری ارائه بده به بیمه که نشاندهنده این باشه که در اثر این تصادف به ایشون که پشت فرمان بوده صدمه خورده. گویا از این کارها اینجا زیاد می شه که طرف دیگر را بدبخت می کنند و از بیمه هم خوب پول می گیرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Vicutopia نمایش پست ها
    همانطور که دوستان توضیح دادند اصلا" اینطور نیست. نکته دیگر اینکه شما می توانید ماشین را بدون بیمه خود اجاره دهنده بگیرید که ارزانتر در می آید حداقل در ونکوور که اینطوریه اگر بخواهیم با خود اجاره دهنده بیمه کنیم باید 30-40 دلار فقط هزینه بیمه بدهیم که با خود ماشین حدود 50-60 دلار روزانه می شه. البته اگر گواهینامه کانادایی داشته باشید گویا می شه کمتر با ICBC بیمه کرد. و این بیمه هم تمام هزینه ها را پوشش می ده بنابراین اصلا" نیازی به بیمه کردیت کارت نیست. حداقل تو ونکوور فکر نکنم چندان بدرد بخوره و اگر هم ماشین را بیمه کرده باشی بیمه کردیت کارت بعنوان بیمه دوم محسوب می شه.
    در مورد تصادف اینجا باید خیلی مراقب بود. یک داستان واقعی که برای دوست خودم رخ داده تعریف می کنم شاید قضیه روشن تر شه.
    این دوست ما بنده خدا نزدیک چراغ راهنمایی بوده که چراغ قرمز می شه و می زنه رو ترمز. بنابراین به ماشین جلویی می خوره ولی فقط برخورد داشته و اتفاقی نیافتاده بوده. از قضا راننده ایرانی بوده و دوست من فقط تلفنش را بهش می ده که اگر باز متوجه شد موردی هست باهاش تماس بگیره و خسارتی اگر بود پرداخت کنه. راننده هم می گه نه بابا چیزی نشده و از این تعارفها. امسال که بنده خدا می ره بیمه ماشینش را تمدید کنه می بینه بهش گفتن ماهی 500 دلار باید بده. جویا می شه می گویند که شما با یکی تصادف کردی ایشون صدمه دیده و 50000 دلار از ICBC برای درمانش گرفته. دوست ما هم پیگیری می کنه و قرار می شه از طریق قانونی بررسی شه و ICBC هم گفته پیش می آید ممکنه این آقا در آن زمان درحال درمان بوده و از یک وکیل کمک گرفته باشه که مدارک را طوری ارائه بده به بیمه که نشاندهنده این باشه که در اثر این تصادف به ایشون که پشت فرمان بوده صدمه خورده. گویا از این کارها اینجا زیاد می شه که طرف دیگر را بدبخت می کنند و از بیمه هم خوب پول می گیرند.
    با عرض پوزش از همگی. واقعا برخی ایرانیها از کلاه برداری تو کانادا هم دست بر نمیدارند.
    من هم با چنین افرادی برخورد کردم سر اجاره کردن خونه. داستانش رو قبلا تعریف کردم. و اون زمان از خودم متنفر شدم که چرا ایرانی هستم

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Vicutopia نمایش پست ها
    اون شرکت بیمه به اون دوست شما هیچ خبری نداده که یک همچین اتفاقی افتاده؟ قضیه به همین راحتی هم نیست که شما بتونی با گرفتن وکیل 50000 دلار از شرکتهای بیمه پول بگیری

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)