صفحه 55 از 140 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط peymann4747 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و ممنون از اطلاعاتی که به اشتراک میگذارید.
    آیا رنت ماهانه ماشین هم کار معقولی است وحدودا چقدر هزینه دارد؟
    اطلاع خاصی در این مورد ندارم. اصلا نمیدونم که ماهانه امکان پذیر هست یا نه. اما ماهانه مگر همون lease نمیشه که باید قرارداد ببندید؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دوستان میتونند از اینترپرایز روزی 10 دلار ماشین رنت کنند. این نرخ برای آخر هفته هاست.
    ماشین رنت کردید و حالش رو بردید، ما رو هم دعا کنید
    https://www.enterpriserentacar.ca/ca.......&page=home
    من از اینترنتپرایز تا حالا نگرفتم ولی بیشتر جاها اینجوریه :روزی 10 دلار قیمت ماشین + روزی حدود 10 دلار مالیات + روزی حداقل 15 دلار بیمه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    من از اینترنتپرایز تا حالا نگرفتم ولی بیشتر جاها اینجوریه :روزی 10 دلار قیمت ماشین + روزی حدود 10 دلار مالیات + روزی حداقل 15 دلار بیمه!!
    میشه بفرمایید 10 دلار مالیات رو از کجا آوردید. من بیش از 20 بار ماشین ازش رنت کردم چنین مالیاتی ندادم. در ضمن بیمه هم لازم نیست اگر کردیت کارت کاور میکنه.
    در آلبرتا شما 5 درصد پول مالیات میدهید پس به ازای هر روز میشه 50 سنت. مملکت برای خودش حساب و کتاب داره.

میشه بفرمایید 10 دلار مالیات رو از کجا آوردید. من بیش از 20 بار ماشین ازش رنت کردم چنین مالیاتی ندادم. در ضمن بیمه هم لازم نیست اگر کردیت کارت کاور میکنه.
    در آلبرتا شما 5 درصد پول مالیات میدهید پس به ازای هر روز میشه 50 سنت. مملکت برای خودش حساب و کتاب داره.
    Taxes and Fees

Here is a breakdown of the estimated taxes, fees and surcharges that apply to your reservation when you pickup your rental car:
    CUSTOMER FACILITY CHG 6.00/DAY CAD 6.00
    CONCESSION RECOVERY FEE 15.61 PCT CAD 5.60
    VEHICLE LICENSE FEE .79/DAY CAD 0.79
    CA GOODS/SVCES TAX ALBERTA CAD 2.38
    Total Taxes, Fees and Surcharges CAD 14.77

اگر شما راهی بلد هستید که این مالیات‌ها رو نمیپردازید لطفا راهنمایی کنید،در ضمن نوع کردیت کارتتون رو هم معرفی کنید و اینکه آیا تازه واردها هم میتونند کردیت کارتی بگیرند که بیمه رو کاور کنه؟

Taxes and Fees

Here is a breakdown of the estimated taxes, fees and surcharges that apply to your reservation when you pickup your rental car:
    CUSTOMER FACILITY CHG 6.00/DAY CAD 6.00
    CONCESSION RECOVERY FEE 15.61 PCT CAD 5.60
    VEHICLE LICENSE FEE .79/DAY CAD 0.79
    CA GOODS/SVCES TAX ALBERTA CAD 2.38
    Total Taxes, Fees and Surcharges CAD 14.77

اگر شما راهی بلد هستید که این مالیات‌ها رو نمیپردازید لطفا راهنمایی کنید،در ضمن نوع کردیت کارتتون رو هم معرفی کنید و اینکه آیا تازه واردها هم میتونند کردیت کارتی بگیرند که بیمه رو کاور کنه؟
    اینها سرویسهای اضافی هستند که میتونید از رنتتون opt out کنید. مثلا یکیش میگه که اگر ماشین خراب شد رایگان بیاند برای شما درست کنند. و سایر موارد.... ربطی به مالیات نداره. من هیچ وقت این سرویساشون رو نگرفتم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط peymann4747 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و ممنون از اطلاعاتی که به اشتراک میگذارید.
    آیا رنت ماهانه ماشین هم کار معقولی است وحدودا چقدر هزینه دارد؟
    بعضی شرکتها نظیر Zipcar(اینترپرایز را مطمین نیستم) اجازه بیش از هفت روز پیاپی رزرو آنلاین را نمیدهند و برای چنین مواردی باید با دفاترشان هماهنگ کنید.
    البته هزینه ها نسبت به این مدت یکماهه اضافه چندان شاید برایتان به صرفه نباشد که از رنتال برای مدتهای طولانی استفاده کنید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

روزی ده دلار که البته فقط Special Offer اینترپرایز برای محدوده زمانی خاصی و آخرهفته است و بیشتر نرخ ساعتی این حدود است. مالیات که البته من هم این 10 دلار را که فرمودید و 100% هزینه خرید میشود، را جایی ندیدم.
    بیمه هم اگر از کارت اعتباری بخواهید استفاده کنید باید بیمه خود موسسه رنتال را رد کنید ولی بیمه خود رنتال را هم بخواهید استفاده کنید،حدود15 دلار در روز است.
    برخی موسسات رنتال نظیر Zipcar و Car2go هم بیمه و سوخت را جز هزینه های ساعتی حساب می کنند و مبلغ دیگری به جز رنت ساعتی نمی پردازید. البته قیمتها متفاوت است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

البته بیمه کردیت کارت فقط بابت خسارت ماشین خودتون هست نه بابت ماشینی که باهاش تصادف کردید و حتی سرنشینان آن و سرنشینان خود ماشین شما و یا حتی اگر به عابر بزنید را هم شامل نمی شه. بعبارتی کلا" چندان بیمه امنی نیست اگر خدایی نکرده اتفاقی بیافته.

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط SA1980 نمایش پست ها
    دوستان کسی کتاب فارسی آیین نامه رو داره یا فایلش رو
    اگر ونکوور هستید می توانید از کتابخانه بگیرید. گاهی اوقات تو قفسه ها نیست ولی هولد می کنید هر وقت کتاب برگرده بهتون ایمیل می کنند.

Senior Member mehran23 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد

با توجه به شرایط رانندگی در کانادا بیشتر بیمه های اضافی پیشنهادی عملا هدر دادن پول هست. من مدتی بیمه اضافی میگرفتم ولی الان فقط از بیمه کردیت کارت استفاده میکنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)