صفحه 6 از 140 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1532 نمایش پست ها
    مرسی
    سایتهای بسیار خوبی معرفی کردی.راستش با توجه به شرایط و میزان دلار محدودی که ما میتونیم ببریم داریم سعی میکنیم اولش یک کم به خودمون سختی بدیم چون بچه هم نداریم میشه تحمل گروکرد.قیمت ماشین در البرتا گرونتر از مونترال هست متاسفانه!
    مطمئنی؟ مالیات آلبرتا خیلی پایینتره، من دقیقاً سرچ نکردم اما فکر میکنم قیمتها مناسبتر باشه، ماشین نو بخوای بخری که مطمئنم ارزونتره به خاطر مالیات
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Senior Member reza1532 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    مطمئنی؟ مالیات آلبرتا خیلی پایینتره، من دقیقاً سرچ نکردم اما فکر میکنم قیمتها مناسبتر باشه، ماشین نو بخوای بخری که مطمئنم ارزونتره به خاطر مالیات
    راستش الان به دلیل سرعت اینترنتم نمیتونم مقایسه کنم ولی شنیدم به خاطر بحث مرطوب نبودن البرتا(کلگری) قیمت ماشینها گرونتره.چون همونطور که قبلا گفتم من نتونستم ماشین مناسب با این قیمت تو کلگری پیدا کنم.شایدم درست سیرچ نکردم تا الان نمیدونم راستش !

ApplyAbroad Hero

راستش الان به دلیل سرعت اینترنتم نمیتونم مقایسه کنم ولی شنیدم به خاطر بحث مرطوب نبودن البرتا(کلگری) قیمت ماشینها گرونتره.چون همونطور که قبلا گفتم من نتونستم ماشین مناسب با این قیمت تو کلگری پیدا کنم.شایدم درست سیرچ نکردم تا الان نمیدونم راستش !
    من سرچ کردم، شما درست میگی قشنگ یه 2000 تایی گرون تره، اما فکر میکنم بیشتر به خاطر رطوبت نیست، بلکه به این خاطره که تعدادشون خیلی کمه، تو مونترال به راحتی 300 تا در شعاع 100 کیلومتری کرولا پیدا میشه ام تو کلگری 15 تا!
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)

من سرچ کردم، شما درست میگی قشنگ یه 2000 تایی گرون تره، اما فکر میکنم بیشتر به خاطر رطوبت نیست، بلکه به این خاطره که تعدادشون خیلی کمه، تو مونترال به راحتی 300 تا در شعاع 100 کیلومتری کرولا پیدا میشه ام تو کلگری 15 تا!
    اینم از شانس ما هست دیگه .به خاطر همین تو کلگری باید هزینه بیشتری برای خودرو پرداخت کرد پس باید بیشتر محتاط بود

ApplyAbroad Hero

اینم از شانس ما هست دیگه .به خاطر همین تو کلگری باید هزینه بیشتری برای خودرو پرداخت کرد پس باید بیشتر محتاط بود
    به جاش اونجا کار بیشتره، راستی اینجا یه سوالی برای من پیش میاد که فکر کنم دوستان مقیم کانادا باید راهنمایی کنن، خوی وقتی اینقدر اختلاف هست، یعنی میارزه شما از کلگری بری مونترال ماشین بخری؟ اگه میصرفه شرایط خاصی پیش میاد؟

به جاش اونجا کار بیشتره، راستی اینجا یه سوالی برای من پیش میاد که فکر کنم دوستان مقیم کانادا باید راهنمایی کنن، خوی وقتی اینقدر اختلاف هست، یعنی میارزه شما از کلگری بری مونترال ماشین بخری؟ اگه میصرفه شرایط خاصی پیش میاد؟
    من فکر کنم با وجود بعد مسافت.هزینه سوخت هزینه بزرگراهها و هزینه های دیگز فکرنکنم صرف داشته باشه کسی برای امور شخصی این کار را انجام بده !

سلام
    منون از اطلاعاتتون.البته من از ایران هر چی سیرچ میکنم(البته فقط جهت اطلاع چون شاید به زودی قادر نباشیم ماشین بخریم) چیز تمیزی با کیلومتر پایین یا سال کم گیر نمیاد که اگه گیر بیاد بالای 17000 هست.اگر ماشینهایی مثل اونچه شما اشاره کردید گیر بیاد که زیر 10000 با خود 10000 باشه اصلا مناسب نیست(کیلونتر بالای 200000 هست).شاید اوجا بهتر میشه سیرچ کرد.من خودم به شخصه عاشق GMC TRUCK هستم و واقعا نا امید میشم وفتی میبینم خریدش به صرفه نیست !
    درود. دوست عزیز با این حدود قیمت میتونید ماشین خوب پیدا کنیدبا کیلومتر حدود 130 تا 150. تراک ها خوبن اما باید فکر بنزینش هم باشید. من f150 شرکت دستمه، هفته ای 100 لیتر راحت می سوزونه.
    در ضمن یک نکته بسیار مهم: حتما سر ماشین خریدن چونه بزنید. به قول متخصصی اگر ماشین رو قیمت زدن 10000 تا، 800 تا حداقل بهت تخفیف ندادن اصلا نخر. بیشترش به خودت بستگی داره، من سر قیمت فقط گفتم بودجه م نمی رسه با همین یه کلمه رفت مدیرشو آورد 1000 تا از قیمت انداخت

سلام
    من ایران هستم و قصد دارم برم کلگری.البته من و همسرم هستیم و چون بچه نداریم شاید نیاز نباشه زود ماشین بخریم.البته اونهایی که بچه دارن وضعشون یک کم فرق داره.منcar catcher و , اkijiji و کلا از همه جا.دوستان زیادی گفتن اگر نیاز ندارید صبر کنید تا حسابی جا بیفتین بعد ماشین بخرید.و همینطور برای ماشین دست دوم اگرمثل من اطلاعاتتون کافی نیست پس بهصرفه هست از نمایندگی بخرید که ماشین رو ضمانت میکنند.
    درود
    -من این زمستون طولانی رو ماشین نداشتم مشکلی هم نبود
    - Autotrader سایت خوبیه
    - اگر از نمایندگی میخرین، خیلی سعی میکنن وارانتی و گارانتی و سرویس و هزار کوفت دیگه بهتون قالب کنن با بهاه های مختلف. زیر بار هیچ کدوم نرین. هرچی بهتون اضافه بفروشن چهارلا پهنا حساب میکنن نسبت به بیرون. اگر از نمایندگی معتبر بخرین اصلا خودش روش وارانتی داره اضافی هم نمی خاد..

نقل قول نوشته اصلی توسط mrarash نمایش پست ها
    درود. دوست عزیز با این حدود قیمت میتونید ماشین خوب پیدا کنیدبا کیلومتر حدود 130 تا 150. تراک ها خوبن اما باید فکر بنزینش هم باشید. من f150 شرکت دستمه، هفته ای 100 لیتر راحت می سوزونه.
    در ضمن یک نکته بسیار مهم: حتما سر ماشین خریدن چونه بزنید. به قول متخصصی اگر ماشین رو قیمت زدن 10000 تا، 800 تا حداقل بهت تخفیف ندادن اصلا نخر. بیشترش به خودت بستگی داره، من سر قیمت فقط گفتم بودجه م نمی رسه با همین یه کلمه رفت مدیرشو آورد 1000 تا از قیمت انداخت
    سلام دوست من
    خوش به حالت با اینکه GMC نیست ولی باز هم توپپپهههه( حسودیم شد ).ممنون از راهنماییت.راستی یه سوال تو ایران که خوب خودت میدونی یه ماشین با این کیلومترها( بالای 1200000) مفت خریداری میشه چون ماشین دیگه کارشو کرده و عملا ازش فقط آهن مونده!!! جالا وضعیت با این کیلومترهای فضایی اونجا چطور تفصیر میشه؟

سلام دوست من
    خوش به حالت با اینکه GMC نیست ولی باز هم توپپپهههه( حسودیم شد ).ممنون از راهنماییت.راستی یه سوال تو ایران که خوب خودت میدونی یه ماشین با این کیلومترها( بالای 1200000) مفت خریداری میشه چون ماشین دیگه کارشو کرده و عملا ازش فقط آهن مونده!!! جالا وضعیت با این کیلومترهای فضایی اونجا چطور تفصیر میشه؟
    درود. ماشین آمریکایی بالای 100 هزار همونجوره. میفته به خرج سنگین(نقل از علما). اما بقول همون علما با کمی اغماض تویوتا با 100 هزار تازه آب بندی میشه. اینم از تفسیرش. افت قیمت تویوتا رو با یک ماشین هم مدل و هم کیلومتر اما آمریکایی مقایسه کن همه چی دستت میاد. ولی خوب داداشم وقتی پول داشتی برو لینکلن ناویگیتور سوار شو یا موستنگ یا مثلا اسکلید ولی فعلا باس ساخت با همینا...
    شاد باشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)