صفحه 8 از 140 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

Senior Member reza1532 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

مزدا 3 هم میتونه انتخواب خوبی باشه.ماکسیما که تا شعاع 300کیلومتری کلگری ناپیدا شده !

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1532 نمایش پست ها
    مزدا 3 هم میتونه انتخواب خوبی باشه.ماکسیما که تا شعاع 300کیلومتری کلگری ناپیدا شده !
    اتفاقاً وقتی مشخصات فنی رو مقایسه میکنی مزدا 3 از کرولا و النترا و لنسر و ریو سرتره، البته نه اینکه خیلی بهتر باشه، اما هم فضاهاش یک کم (در حد 3-4 سانت) بزرگتره و هم قدرت موتورش فکر کنم 3 اسب بیشتره، اکثراً 138 بودن و فکر کنم مزدا3 141 بود، اماااااااااااااا دوست من اینجا مزدا3 داره، نه اینکه بد باشه اما با وجود اینکه رو کیلومتر 80 هزار یک کم اذیتش میکنه و از اون بدتر خیلی ارتفاعش پایینه و همه جا گیر میکنه، البته شاید تو کانادا خیلی دست انداز نباشه، اما این به رمپ پارکینگ هم گیر میکنه!
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    ببخشید میشه بفرمائین چرا ماشین کره ای طرفدار نداره؟ الان مدل الانترا که خیلی محبوب هستش و ماشین سال 2012 آمریکای شمالی شده و من هر گوشه و کناری ازش میبینم شاید نه به اندازه سیویک ولی خیلی زیاده. ما هم یه 2013 اش رو خریدیم و واقعا عالیه. مصرف سوختش و کیفیت و زیبائیش حرف نداره. دوستم یه شورلت کروز سدان خرید وقتی توش میشینم دلم میگیره بس که طراحی زمخت دارن این آمریکایی ها. انگار داخل تانک نشستیم! ولی این الانترا واقعا دلباز و شیکه

راستی از کمری زیاد خوشم نمیاد خیلی ساده هست. کلا ژاپن بیشتر به کیفیت توجه داره تا زیبائی
    درود. عرض شود خدمت شما که چرا طرفدار نداره منم نمی دونم اما خدایی طراحی و امکاناتش نسبت به قیمتش خیلی خوبه، هم هیوندای و هم مزدا. مشکل(به نقل از علما همچنان) خرید و فروششه که مشتری خوب براش پیدا نمیشه. افت قیمتش هم زیاده. من خودم خیلی خوشم میاد از طراحی هاش. سوناتا رو بزار کنار کمری قشنگ یه سر و گردن بخوشگل تره اما موارد دیگه هم در خرید خودرو بخصوص برای ما ها که وضعمون توپ نیس باید لحاظ بشه. مثلا اینکه کمری با 120 هزار تا بقول همون علمای مورد اشاره تا 3 4 سال فقط روغن عوض کردن میخاد یا شاید یه بار لنت..

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1532 نمایش پست ها
    من دوستم مزدا 3 داره و زمستون هم اینجا(ادمونتون) بوده راضی نبود. ماکسیما هم گفتن مخارجش گرونه(اینا همه نقل قوله من که نمی تونم همه این ماشین ها رو بخرم که بفهمم چی به چیه)
    در ضمن یه روش غیر مستقیم برای مقایسه ماشین ها، مقایسه آفرهای کارخونه س، مثلا مزدا 7 ساله میده با سود صفر درصد، اما تویوتا 5 ساله میده با سود 2 3 درصد...
    درضمن بد نیست یه نگاهی به این لینک بندازین
    http://www.pedal.ir/ویژه/خودروهای-پرفروش-سال-2012/
    البته هر سایتی واسه خود یه رده بندی گذاشته

Senior Member reza1532 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrarash نمایش پست ها
    من دوستم مزدا 3 داره و زمستون هم اینجا(ادمونتون) بوده راضی نبود. ماکسیما هم گفتن مخارجش گرونه(اینا همه نقل قوله من که نمی تونم همه این ماشین ها رو بخرم که بفهمم چی به چیه)
    در ضمن یه روش غیر مستقیم برای مقایسه ماشین ها، مقایسه آفرهای کارخونه س، مثلا مزدا 7 ساله میده با سود صفر درصد، اما تویوتا 5 ساله میده با سود 2 3 درصد...
    درضمن بد نیست یه نگاهی به این لینک بندازین
    http://www.pedal.ir/ویژه/خودروهای-پرفروش-سال-2012/
    البته هر سایتی واسه خود یه رده بندی گذاشته
    ایشالله یه روزی برسه همه رو بخری بیای ما هم پز بدیم رفیقمون کلی ماشین داره .من فکر کنم ماکسیما یا کمری از نظر جادار بودن و استیبل بودن با وجود کیلومترهای بالا بهتر هستند(البته با توجه به راهنمایی علمای شما )

Member bahar2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ٣١١٣

من حدود پنج سال سابقه بيمه ايران با مالكيت خودرو دارم، آيا بايد اين سابقه رو از بيمه بگيرم و اگر بله چطور؟ براى ونكوور بدرد ميخوره؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2006 نمایش پست ها
    من حدود پنج سال سابقه بيمه ايران با مالكيت خودرو دارم، آيا بايد اين سابقه رو از بيمه بگيرم و اگر بله چطور؟ براى ونكوور بدرد ميخوره؟
    این ارائه سابقه بیمه فکر نکنم به استان ربط داشته باشه که مثلا جایی بگیره جایی نه. به شرکت بیمه گزار ربط داره. حتما با خودتون داشته باشین. داشتنش بهتر از نداشتنشه. باید برین اون شعبه ای که بیمه شده بودین و سابقه رو بگیرین. ازتون شماره پلاک ماشینو میخوان. اگرم چند تا داشتین همه جا برین و خود این شرکت های بیمه مجموعشو در نظر میگیرن. فکر کنم حداقل 2 سال کافی باشه. البته میگم اینها اطلاعات من صرفا از یه شرکت بیمه گزاره و این شرکت رقیب خاصی در این استان ما نداره و ممکنه جاهایی که رقابت بیشتره شرایط هم فرق کنه. به هر حال حتما با خودتون داشته باشین

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    این ارائه سابقه بیمه فکر نکنم به استان ربط داشته باشه که مثلا جایی بگیره جایی نه. به شرکت بیمه گزار ربط داره. حتما با خودتون داشته باشین. داشتنش بهتر از نداشتنشه. باید برین اون شعبه ای که بیمه شده بودین و سابقه رو بگیرین. ازتون شماره پلاک ماشینو میخوان. اگرم چند تا داشتین همه جا برین و خود این شرکت های بیمه مجموعشو در نظر میگیرن. فکر کنم حداقل 2 سال کافی باشه. البته میگم اینها اطلاعات من صرفا از یه شرکت بیمه گزاره و این شرکت رقیب خاصی در این استان ما نداره و ممکنه جاهایی که رقابت بیشتره شرایط هم فرق کنه. به هر حال حتما با خودتون داشته باشین
    سلام. یه سوالی برام پیش اومد، خوب تو خود کارت بیمه نوشته چند سال تخفیف، همون کفایت نمیکنه؟ حتماً باید از بیمه ها سابقه بگیریم، آخه فکر نکنم اونقدرها هم راحت بدن.
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)

ApplyAbroad Hero

دوستان یه سوال دیگه، به خصوص دوستان مونترالی و تورنتویی، با توجه به سرمای زیاد و یخ بندون، ماشینهای تک دیفرانسیل مشکلی ندارن؟ راحت میشه باهاشون حرکت کرد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    رضاجان کجاها رو سرچ میکنی؟ سیوک و کروالا تمیز 7-8 هزارتایی پیدا میشه، منم مثل تو از ایران سرچ میکنم، راستش میخوام با پول فروش ماشین اینجا که همون 7-8 هزارتا میشه اونجا یه ماشین بخرم.
    سلام من همین الان ی کرولا پیدا کردم ۲۰۰۳ سفید و ظاهرا تمیز هست به ۶۰۰۰ دلار ، منوال هم هست ، used cars in toronto

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)