صفحه 89 از 140 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد

نقل قول نوشته اصلی توسط javi1354 نمایش پست ها
    درود دوستان...
    در بدو ورود بعد از اقدامات اولیه با توجه به اعتبار 6 ماهه گواهینامه ایران(ترجمه یا بین اللمل) میشه با برگه لندینگ ماشین خرید؟ یا چیزی تحت عنوان اجاره به شرط تملک دارن یا نه؟
    مشكل خريد ماشين نيست. ديلر يا شخص ماشين رو ميفروشه و پولشو ميگيره. ولي وقتي شما ميري براي ثبت و پلاك، اونجا ازت بيمه ميخوان. شركت بيمه هم ازت گواهينامه كانادايي ميخواد. شايد بتوني يه بيمه اي پيدا كني (شايد) كه اوكي باشه ولي مطمينن اونقدر پول ازت ميگيره كه كلا قضيه رو بيخيال ميشي.
    هر استان گواهينامه خودشو داره. معمولا اگر توي يك استان گواهينامه بگيري و ادرست بره يك استان ديگه، لازم نيست امتحان بدي فقط درخواست گواهينامه استان جديد با ادرس جديد ميدي. كلا هر وقت ادرست عوض بشه، حتي توي همون شهر، بايد تا شش روز اطلاع بدي و گواهينامه جديد بگيري چون كه ادرست روي گواهينامه چاپ ميشه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد

نقل قول نوشته اصلی توسط javi1354 نمایش پست ها
    درود دوستان...
    در بدو ورود بعد از اقدامات اولیه با توجه به اعتبار 6 ماهه گواهینامه ایران(ترجمه یا بین اللمل) میشه با برگه لندینگ ماشین خرید؟ یا چیزی تحت عنوان اجاره به شرط تملک دارن یا نه؟
    جدای از بحث بیمه که دوست مون توضیح دادند، نزدیک ترین چیز به اجاره به شرط تملیک در اینجا "لیز" هست. می تونید ماشین را برای دو، سه، یا مثلا چهار سال بگیرید و ماهیانه مبلغی بپردازید، ماشین مال شما نیست و در انتهای دوره پس می دید اما اگر خواستید می تونید پس ندید و تملک را در اختیار بگیرید و ارزش باقیمانده اش را قسطی بپردازید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

دوستان،اگر کسی تعمیرکار اتومبیل با انصاف در کلگری میشناسه لطفا معرفی کنه

Junior Member

با سلام
    من مونترال اقامت دارم و ازمون های کتبی رو قبول شدم ولی رانندگی شهر رو رد شدم.کارت قبولی آزمون کتبی چه مدت اعتبار داره ؟

Junior Member

سه سال اعتبار دارد

Junior Member

سلام
    من فوریه 2014 آزمون کتبی رانندگی در کبک رو قبول شدم و کارت رو گرفتم و الان ایران هستم .تصمیم دارم نوامبر امسال برم مونترال .چطور می تونم برای آزمون رانندگی شهر از ایران ثبت نام کنم ؟آبا توجه به اینکه مارچ 2014 یک بار آزمون شهر رو دادم و رد شدم .آیا نیاز هست که چندین روز زودتر از سایت saaq نوبت امتحان شهر بگیرم و یا همون روز مکانش هست ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    electronics engineering

دوستان کسی هست که نیوکامر باشه زیر 6 ماه و شغل نداشته باشه و بتونه با یه پیش پرداختی از تویوتا یا هوندا ماشین لیز کنه. مثل اینکه این دوتا کمپانی برای کسی که کار نداره خیلی سخت گیری میکنن. میترسم بعد فرستادن اپلیکشین قبول نکنن الکی کردیتم خراب بشه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab00 نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که نیوکامر باشه زیر 6 ماه و شغل نداشته باشه و بتونه با یه پیش پرداختی از تویوتا یا هوندا ماشین لیز کنه. مثل اینکه این دوتا کمپانی برای کسی که کار نداره خیلی سخت گیری میکنن. میترسم بعد فرستادن اپلیکشین قبول نکنن الکی کردیتم خراب بشه.
    همه شرکت ها برای لیز روی شغل و درآمد تاکید دارند. راستش بهتره در این شرایط از لیز صرفنظر کنید. فاینسس خیلی راحت تر می تونید بگیرید تا لیز.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab00 نمایش پست ها
    سلام
    من پنج ماه اومده بودم تویوتا لیز کردم. البته اولش میگفت بعیده بشه ولی درخواست داد تایید شد. یه کاری هم واسه لیز میشه بکنین، دو سه هزار تا سکیوریتی دیپازیت بذارین، هم یک درصد بهره لیز رو کم میکنه هم احتمال تایید شدن رو بالا میبره. پولتون هم اخرش پس میدن.
    از ماشین های دمو هم غافل نشین واسه لیز گزینه خوبی هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    همه شرکت ها برای لیز روی شغل و درآمد تاکید دارند. راستش بهتره در این شرایط از لیز صرفنظر کنید. فاینسس خیلی راحت تر می تونید بگیرید تا لیز.

درسته . بدون شغل و درامد قبول نمیکنند . مهم نیست چقدر دپوزیت داشته باشید . مگر این که یک نفر co-signer داشته باشید که انهم مگر فامیل و یا دوست خیلی نزدیک باشه ، تقاضای درستی بنظر نمیاد .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)