صفحه 9 از 140 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

Banned

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    این ارائه سابقه بیمه فکر نکنم به استان ربط داشته باشه که مثلا جایی بگیره جایی نه. به شرکت بیمه گزار ربط داره. حتما با خودتون داشته باشین. داشتنش بهتر از نداشتنشه. باید برین اون شعبه ای که بیمه شده بودین و سابقه رو بگیرین. ازتون شماره پلاک ماشینو میخوان. اگرم چند تا داشتین همه جا برین و خود این شرکت های بیمه مجموعشو در نظر میگیرن. فکر کنم حداقل 2 سال کافی باشه. البته میگم اینها اطلاعات من صرفا از یه شرکت بیمه گزاره و این شرکت رقیب خاصی در این استان ما نداره و ممکنه جاهایی که رقابت بیشتره شرایط هم فرق کنه. به هر حال حتما با خودتون داشته باشین
    ببخشید من سالها ایران نبودم والی قبلش هر ماشینی داشتم بیمه بوده ، ولی یادم نمیاد کدوم بوده و چجوری میشه گرفت سابقه رو میشه راهنمائی کنید
    ویرایش توسط kamikamrani : May 24th, 2013 در ساعت 09:31 AM

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikamrani نمایش پست ها
    سلام من همین الان ی کرولا پیدا کردم ۲۰۰۳ سفید و ظاهرا تمیز هست به ۶۰۰۰ دلار ، منوال هم هست ، used cars in toronto
    به نظرم خیلی هم خوب نیست، ضمناً فروش دنده دستی هم خیلی سخته!
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Member bahar2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ٣١١٣

لطفا لینک زیر رو با دقت مطالعه کنید و نظر بدین. در مورد آوردن سابقه بیمه به استان بریتیش کلمبیاست
    http://www.icbc.com/autoplan/moving/...ewres-discount
    البته اگر حال نداشتین لینک رو باز کنین گفته:

Ask your previous auto insurer(s) for a claim history letter.

Please note: this letter must

• come from the insurance company (not a broker or agent), and be on its letterhead
    • include the insurer's contact info (phone, mailing address, etc.)
    • be dated
    • name the principal operator of the vehicle you're insuring with ICBC
    • include your policy number(s)
    • include the exact dates of coverage (for example, Jan. 1, 2002 – Aug. 23, 2012)
    • provide details of any claims, or state that there were no at-fault claims, and
    • be written entirely in English.

Letters in other languages must be translated by a certified translator. (You'll need to provide both the original and the translated versions.)
    • قسمتی که قرمز شده منظورش چیه؟
    مسافر ونكوور به اميد يك زمستان گرم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    بستگی داره چقدرکار کرده باشه. اگر مثلا 200 هزار کار کرده باشه 6000 دلار براش زیاده.
    در ضمن ماشین 2003 دیگه احتیاج به فروش نداره. اگر سالم باشه سه چهار سال نگرش میدارید و بعد میدینش junk yard.

Senior Member

به طور میانگین اگه سالی 12000 مایل کارکرده باشه(مجموعا 120000 مایل تا الان) خودرو کارکرد معقولی داشته.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بستگی داره چقدرکار کرده باشه. اگر مثلا 200 هزار کار کرده باشه 6000 دلار براش زیاده.
    در ضمن ماشین 2003 دیگه احتیاج به فروش نداره. اگر سالم باشه سه چهار سال نگرش میدارید و بعد میدینش junk yard.
    شما اینقدر خوب راهنمایی میکنید که هی آدم با یه چیز جدید آشنا میشه، این junk yard ih همونه که ما بهش میگیم قبرستون ماشین دیگه؟ اونوقت باید پول بدیم یا مجانی هستن؟
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)

ApplyAbroad Guru

شما اینقدر خوب راهنمایی میکنید که هی آدم با یه چیز جدید آشنا میشه، این junk yard ih همونه که ما بهش میگیم قبرستون ماشین دیگه؟ اونوقت باید پول بدیم یا مجانی هستن؟
    یک جاهایی هست به عنوان auto wreckers که ماشین رو کیلویی ازتون میخرند (معمولا برای کل ماشین حدود 200-250 دلار بهتون میدن) و بعد خمیرش میکنند و بعنوان آهن پاره میفروشند. البته موقعی اونجا ببرید که دیگه ماشین مشکل اساسی داره مثلا دیگه safety test رو pass نمیکنه و نظیر اون. لاستیک هاش رو اگر خوبه خودتون بردارید و جداگانه بفروشید.

ApplyAbroad Hero

اول اینکه ghlobe عزیز اینقدر بهت مثبت دادم که بیشتر اجازه نمیده! کارت خیلی درسته.
    دوم دوستانی که قصد دارن ماشین نو تو رنج 20000 تا بخرن از سوناتا gl غافل نشن که به شکل عجیبی 4000 تا تخفیف روش گذاشتن و هم قیمت النترا gl شده! من که اگه الآن مونترال بودم خیلی وسوسه میشدم! اگه کسی میتونه بگه چرا اینجوریه منم خوشحال میشم بدونم.

Senior Member reza1532 آواتار ها

اول اینکه ghlobe عزیز اینقدر بهت مثبت دادم که بیشتر اجازه نمیده! کارت خیلی درسته.
    دوم دوستانی که قصد دارن ماشین نو تو رنج 20000 تا بخرن از سوناتا gl غافل نشن که به شکل عجیبی 4000 تا تخفیف روش گذاشتن و هم قیمت النترا gl شده! من که اگه الآن مونترال بودم خیلی وسوسه میشدم! اگه کسی میتونه بگه چرا اینجوریه منم خوشحال میشم بدونم.
    من اگه تو این مایه میخواستم پول بدم میرفتم میتسوبیشی SUV میگرفتم.راستی بچه ها این مورانو که من تو سایت دیدم مدل 2006 زده بود 10000 با 120000 کیلومتر.oK هست واسه خرید؟کیس خوبیه به خدا!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1532 نمایش پست ها
    من اگه تو این مایه میخواستم پول بدم میرفتم میتسوبیشی SUV میگرفتم.راستی بچه ها این مورانو که من تو سایت دیدم مدل 2006 زده بود 10000 با 120000 کیلومتر.oK هست واسه خرید؟کیس خوبیه به خدا!
    رضا جان تمام suv های زیر 30000 تا (با مالیت) تک دیفرانسیل هستن، اصلاً فایده نداره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)