صفحه 31 از 140 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404181131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

Senior Member mehran23 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

خیلی کلک پنهان توی بازار در زمینه فاینانس ماشین های دست دوم هست. ولی معمولا کمتر از 7 تا 8 درصد بهره نمیشه گیر اورد که خوب توی کانادا عدد بالایی محسوب میشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم جهت خرید خودرو برای تازه واردین-گفته ها و نا گفته ها

دوستان عزیز، من 2-3 ماهی مونترال هستم و بعد احتمالا به تورنتو نقل مکان می کنم. با توجه به نرخ ارزان تر بیمه در مونترال، آیا خرید ماشین رو همین جا انجام بدم بهتره؟ چه مشکلاتی برام پیش میاد اگه به تورنتو برم؟ در مورد پلاک چطور؟
    سوال دوم اینکه کلا خرید رو پیشنهاد می دید یا اجاره چند ساله؟

ApplyAbroad Superstar

شما باید هر تغییر آدرس را به بیمه تون گزارش کنید و نرخ بیمه بر اساس منطقه ای که در اون ساکن هستید تعیین میشه. نمی تونید در تورنتو زندگی کنید اما نرخ بیمه مونترال را پرداخت کنید.
    ضمن اینکه وقتی استان عوض می کنید باید گواهینامه هم عوض کنید، همه چیز بهم متصله.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru

در تایید نظر جناب uxmal09 اشاره کنم که دادن آدرس نادرست به بیمه برای کاهش هزینه بیمه کلاهبرداری تلقی میشه (Insurance Fraud) و جرم جنایی است. چند سال پیش یک نفر به زندان افتاد چون آدرس همیلتون را بجای آدرس تورنتوش داده بود تا بیمه کمتری بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    شما باید هر تغییر آدرس را به بیمه تون گزارش کنید و نرخ بیمه بر اساس منطقه ای که در اون ساکن هستید تعیین میشه. نمی تونید در تورنتو زندگی کنید اما نرخ بیمه مونترال را پرداخت کنید.
    ضمن اینکه وقتی استان عوض می کنید باید گواهینامه هم عوض کنید، همه چیز بهم متصله.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در تایید نظر جناب uxmal09 اشاره کنم که دادن آدرس نادرست به بیمه برای کاهش هزینه بیمه کلاهبرداری تلقی میشه (Insurance Fraud) و جرم جنایی است. چند سال پیش یک نفر به زندان افتاد چون آدرس همیلتون را بجای آدرس تورنتوش داده بود تا بیمه کمتری بده.

ممنون از شما دوستان خوبم. اما منظور من "آدرس نادرست"دادن نبود. فردی که مثلا 3 ماه در مونترال زندگی می کنه و برای مدتی به تورنتو می ره و ممکنه دومرتبه برگرده به مونترال چه کار باید بکنه؟
    من در تورنتو دیدم افرادی را که بیمه خودرو شان رو از مونترال گرفتند و دارند در تورنتو زندگی می کنند. حالا به چه طریق ، نمی دونم! آیا اینها هم مجرم هستند؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amirebad نمایش پست ها
    ممنون از شما دوستان خوبم. اما منظور من "آدرس نادرست"دادن نبود. فردی که مثلا 3 ماه در مونترال زندگی می کنه و برای مدتی به تورنتو می ره و ممکنه دومرتبه برگرده به مونترال چه کار باید بکنه؟
    من در تورنتو دیدم افرادی را که بیمه خودرو شان رو از مونترال گرفتند و دارند در تورنتو زندگی می کنند. حالا به چه طریق ، نمی دونم! آیا اینها هم مجرم هستند؟
    شما اگر زیر سه ماه در تورنتو اقامت داشته باشید با گواهینامه استانهای دیگه میتونید رانندگی کنید به شرط اینکه بیمه مناسب برای ماشینتون داشته باشید.تو لینک زیر هم توضیحات بیشتر هست.
    https://www.ontario.ca/driving-and-r...tario-visitors

ApplyAbroad Guru

بله ببخشید اشتباه متوجه شدم. باید مقررات بیمه تان را چک کنید. برای یک مسافرت کوتاه مانعی ندارد ولی اگر قرارست مدتی در تورنتو ساکن بشوند و مثلا جا اجاره کنند باید تغییر آدرس را به بیمه اطلاع بدهند و وقتی به مونتریال برگشتند مجددا آدرس را تغییر بدهند.وقفه ای پیش نمیاید و با یک تلفن سریع انجام میشود. مهم نیست بیمه تان را از چه شهری گرفته باشید، شرکتهای بیمه بزرگ در سطح کشوری فعالیت میکنند و لازم نیست بیمه تان را کنسل کنید و بیمه جدید بگیرید. فقط باید آدرس جدید را به بیمه خودتان اطلاع بدهید. این افرادی که در مونتریال بیمه خریدند و بعد به تورنتو رفته اند هم احتمالا همین کار را کرده اند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله ببخشید اشتباه متوجه شدم. باید مقررات بیمه تان را چک کنید. برای یک مسافرت کوتاه مانعی ندارد ولی اگر قرارست مدتی در تورنتو ساکن بشوند و مثلا جا اجاره کنند باید تغییر آدرس را به بیمه اطلاع بدهند و وقتی به مونتریال برگشتند مجددا آدرس را تغییر بدهند.وقفه ای پیش نمیاید و با یک تلفن سریع انجام میشود. مهم نیست بیمه تان را از چه شهری گرفته باشید، شرکتهای بیمه بزرگ در سطح کشوری فعالیت میکنند و لازم نیست بیمه تان را کنسل کنید و بیمه جدید بگیرید. فقط باید آدرس جدید را به بیمه خودتان اطلاع بدهید. این افرادی که در مونتریال بیمه خریدند و بعد به تورنتو رفته اند هم احتمالا همین کار را کرده اند.
    ممنون. به من گفتند که دارند همون مبلغ بیمه مونترال رو می دهند! اون هم نه برای یکی دو ماه، بلکه یکسال! یعنی اینها مجرم هستند؟ از کجا می خوان بفهمند که از چه زمانی از مونترال به تورنتو نقل مکان کرده اند!؟

جناب newapplicamt بابت توضیح و لینک تون ممنونم.

ApplyAbroad Guru

ممنون. به من گفتند که دارند همون مبلغ بیمه مونترال رو می دهند! اون هم نه برای یکی دو ماه، بلکه یکسال! یعنی اینها مجرم هستند؟ از کجا می خوان بفهمند که از چه زمانی از مونترال به تورنتو نقل مکان کرده اند!؟

اگر اینطور باشد بله مجرم هستند. ولی چطور ممکن است که یک سال است از مونتریال به تورنتو آمده باشند و هنوزگواهینامه را عوض نکرده باشند؟ اگر گواهینامه را عوض کرده باشند که بهر حال باید به شرکت بیمه اطلاع بدهند.

ApplyAbroad Superstar

بله متقلب هستند. سفر و اقامت موقت مشکلی نداره اما ساکن شدن در جایی برای طولانی مدت بدون آپدیت کردن گواهینامه و مدارک چرا. تا اونجا که می دونم جرم قضائی نیست اما شرکت های بیمه عاشق این جور افرادند چون به محضی که متوجه بشن (اگرclaimی فایل بشه، یا رکورد گواهینامه به هر دلیل بررسی بشه) نه تنها قرارداد رو کنسل می کنند بلکه کل ما به التفاوت رو با بهره ازشون مطالبه می کنند و این مسئله هم در پرونده شدن ثبت میشه و بعنوان یک متقلب با بیمه گر بعدی هم مشکل خواهند داشت.

Address Manipulation
    A growing area of fraud insurance companies are seeing is address manipulation. This occurs when the insured provides incorrect information as to where they live, drive, and/or stored in (such as using your cottage address as your full time address) to save on premium. This is fraud, and insurance companies have begun to seriously clamp down on any situations where address fraud is suspected.
    Many companies will cancel the policy if it is found to be fraudulent at any time, including if a claim has occurred.
    Address manipulation is a serious allegation.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)