صفحه 51 از 52 نخستنخست ... 414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 515

موضوع: تجربه های ورود به تخصص پزشکی در ایالات متحده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    General Physician

پیش فرض پاسخ : تجربه های ورود به تخصص پزشکی در ایالات متحده

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinJose نمایش پست ها
    سلام نمره usmle و usce( ابزرورشيپ يا الكيتوز) و سابقه ي ريسرچ به مراتب مهمتر و در اولويت قرار دارند و هيچ كات افي براي معدل تعيين نشده است.
    سلام مجدد،ممنون از پاسختون،ميخواستم بدونم سابقه ريسرچ و آبزروري در كانادا براي آمريكا امتياز محسوب ميشه يا فقط در آمريكا اهميت داره؟
    IELTS:7.5,TEF:B2

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mf135 نمایش پست ها
    سلام مجدد،ممنون از پاسختون،ميخواستم بدونم سابقه ريسرچ و آبزروري در كانادا براي آمريكا امتياز محسوب ميشه يا فقط در آمريكا اهميت داره؟
    هر نوع ابزرورشیپ در اروپا یا کانادا ارزشمند هست ولی دلیل ریسرچ و ابزروی دوستان در امریکا همانا گرفتن ریکام و آشنایی با اصول ریسرچ و مقاله و احیانا چاپ یک دو مقاله هست. ریکام ریکام ریکام! دائم با خودتون تکرار کنید در مسیر تخصص و کار در امریکا.

نقل قول نوشته اصلی توسط mf135 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    سوالي داشتم.اينكه ميگن براي اخذ پذيرش رزيدنتي در آمريكا معدل عمومي بايد بالا باشه(يكي از شرط ها هست) منظور حداقل معدل چقدر هست؟معدل كل ١٦ مناسب هست يا پايين؟
    معدل در دوره دانشکده پزشکی اصلا به حساب نمیاد. نمره های USMLE مهم هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    معدل در دوره دانشکده پزشکی اصلا به حساب نمیاد. نمره های USMLE مهم هستند.
    حتی اگه شاگرد اول یا دوم و در کل معدل بالا تو دوره عمومی داشته باشیم هم فرق نداره؟ یا مثلا نفرات برتر ازمونای علوم پایه یا پره انترنی که استعداد درخشان میشن؟ توجه میکنن به این چیزا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي

نقل قول نوشته اصلی توسط raziehr181 نمایش پست ها
    حتی اگه شاگرد اول یا دوم و در کل معدل بالا تو دوره عمومی داشته باشیم هم فرق نداره؟ یا مثلا نفرات برتر ازمونای علوم پایه یا پره انترنی که استعداد درخشان میشن؟ توجه میکنن به این چیزا؟
    نمرهاي usmle خيلي خيلي مهم هستند، معدل بالا فقط ميتونه يه پوينت مثبت در كنار نمره هاي خوب باشه، در غير اينصورت معني نميده.

نقل قول نوشته اصلی توسط raziehr181 نمایش پست ها
    فقط میتونید این چیزها رو به عنوان Honor and Awards توی رزومه بنویسید. ولی اهمیتی ندارند.

سلام خسته نباشید
    من 2 تا سوال داشتم:
    1.من حدود یک سال پیش علوم پایه رو در پزشکی گرفتم. آیا می تونم برای step 1 اقدام کنم و step 2 رو وقتی که درسم رو تموم کردم بدم؟
    2.آیا اصلا امیدی به گرفتن بورسیه رشته هایی مثل جراحی (قلب یا رشته های قوی) هست؟
    با تشکر.

Junior Member

سلام.من درمورد موضوع معدل خیلی نگرانم.تغییرات جدید آزمون usmle اهمیت معدل عمومیو خیلی بیشتر میکنه.من متاسفانه فارما مردود شدم ولی معدلم نزدیک 17 هست.امیدی هست که بتونم پذیرش بگیرم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط drlia نمایش پست ها
    سلام.من درمورد موضوع معدل خیلی نگرانم.تغییرات جدید آزمون usmle اهمیت معدل عمومیو خیلی بیشتر میکنه.من متاسفانه فارما مردود شدم ولی معدلم نزدیک 17 هست.امیدی هست که بتونم پذیرش بگیرم ؟
    سلام منظورتون چه تغییراتی هست؟ میشه اگر منبع یا لینکی دارین بفرستین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي

سلام
    امكان گرفتن phd پوزيشن نوروساينس يا (MCDB(molecular cellular develepmental biology براي پزشك هست؟ (ليسانس بيولوژي و ٤سال پزشكي) خوندم.
    سابقه ي پژوهشي خوبي ندارم، فقط يه clinical trial در زمينه ي انكولوژي كه ارايه داديم برا پابليش. ممنون ميشم اگه بتونيد اراهنمايي كنيد، نهايتا قصد رزيدنتي خوندن دارم ولي گفتم مستر اووت كنم تو مسير phd .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)