صفحه 19 از 52 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 515

موضوع: تجربه های ورود به تخصص پزشکی در ایالات متحده

پیش فرض پاسخ : تجربه های ورود به تخصص پزشکی در ایالات متحده

با سلام مجدد
    آقای دکتر، شما اون زمان که برای MPH آمریکا اقدام کردین، این Letter of recommendation ها رو چجوری تهیه کردید؟ یعنی به کدوم استادانتون دادید و اونا چی براتون نوشتن؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

یکی از دوستای من رفته. دوره دولوکس استپ 1 و 2 رو ثبت نام کرده بود که حدود 10 هزار دلار می شد و I-20 یک ساله گرفت و رفت. هرچند که من شخصا عمرا حاضر نیستم 10 هزار تا برای این کار خرج کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    سلام.
    کسی اینجا از طریق ویزای کاپلان نرفته امریکا؟راهنمایی میخوام.لطف می کنین کمکم کنین.

پیش فرض پاسخ : هوا هوای اپلای ه

منظور من از کارها، داشتن نتیجه امتحان ها و آماده کردن پرسنال اتستمینت و این جور چیزها بود. اگر همه ش آماده باشد برای ماه اکثبر، خوب می توانید شانس تان را امتحان کنید.
    درباره زمان مصاحبه ها هم فصل مصاحبه از اوایل اکتبر شروع می شود و تا ابتدای فوریه ادامه دارد. بستگی به تخصص و پروگرم ش دارد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط tafshina نمایش پست ها
    با سلام مجدد.
    من یه چیزی رو درست نفهمیدم. این که میگین " مچ 2014 از سپتامبر 2013 شروع میشه تا مارچ 2014 و اگه اکتبر 2013 کاراتون تموم بشه مچ 2014 رو از دست دادین و باید واسه 2015 apply کنین."
    خب آخه شما خودتونم همون اکتبر 12 واسه مچ اقدام کردین و الان که 2013 هست رزیدنتین.
    یه چیز دیکه هم که ممنون میشم پاسخ بدین اینه که مصاحبه ها که تو تون یک سال ما بین تموم کردن usmle ها تا شروع رزیدنتی هستن به شکل پراکنده تو سال برگزار میشن: مثلا یه دانشگاه ممکنه اکتبر مصاحبه کنه یکی می، یا این که ماه خاصی اکثرشون برگزار میشن؟
    با سپاس.

بورس های پزشکی وجود دارند ولی بسیار کم شمار هستن و بسیار رقابت سختی بر سرشان هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahtay نمایش پست ها
    سوالم این بود که اگه برای کارشناسی امریکا بخونم...یعنی SATبدم و پذیرش بگیرم واسه کارشناسی تو امریکا در اون صورت واسه ورود به پزشکی و گرفتن بورس شرایط چطوره؟

به استادهای دانشگاهم دادم. خودم متن را پیشنهاد دادم و آنها هم امضا کردند. خیلی لازم نیست عریض و طویل باشد. برای من که خیلی ساده بود. یک استاد که باهاش مقاله داشتم و یک استاد که مدیر پژوهشی دانشگاه بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط mesefo نمایش پست ها
    با سلام مجدد
    آقای دکتر، شما اون زمان که برای MPH آمریکا اقدام کردین، این Letter of recommendation ها رو چجوری تهیه کردید؟ یعنی به کدوم استادانتون دادید و اونا چی براتون نوشتن؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط King_Dani نمایش پست ها
    به استادهای دانشگاهم دادم. خودم متن را پیشنهاد دادم و آنها هم امضا کردند. خیلی لازم نیست عریض و طویل باشد. برای من که خیلی ساده بود. یک استاد که باهاش مقاله داشتم و یک استاد که مدیر پژوهشی دانشگاه بود
    نکته ای که هست اینه که آیا نباید این نامه ها رو استاد بهد اشت عمومی امضا کنه؟ هر استادی باشه ایرادی نداره؟

به لزوما. من البته استاد پژوهشی مان از اساتید درس بهداشت عمومی هم بود. ولی فکر نمی کنم اجباری داشته باشد. من امریکا هم همین نامه ها را فرستادم و قبول شد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mesefo نمایش پست ها
    نکته ای که هست اینه که آیا نباید این نامه ها رو استاد بهد اشت عمومی امضا کنه؟ هر استادی باشه ایرادی نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

سلام دکتر جان خسته نباشید، چند سوال داشتم:
    1- تو وب سایت FREIDA برای تخصص پوست سرچ کردم که هیچ پروگرامی تو مونتانا نداشت، آیا ممکنه تو مونتانا پروگرمی باشه که اینجا ذکر نشده باشه؟ یا اینکه در سالهای مختلف پروگرمهای متفاوتی باشه؟
    2- تو همین وب سایت این اطلاعات رو دیدم:
    Length of accredited training 3/4
    Minimum number of prior years required 1/0
    Offers graduate year 1 positions, available immediately upon medical school completion Sometimes
    Average number of PY1 interviews 33.2

اول این که درست نفمیدم بعضی ها از سال یک می گیرندو بعضی ها از سال دو یعنی چی؟ جریان prelim چیه؟
    بعد هم این عدد 33/2 همون عدد طلایی مصاحبه است که گفتین مال خود امریکایی هاست یا منظورش چیز دیگه ای هست؟

ممنونم
    ویرایش توسط vita_nuova : December 20th, 2013 در ساعت 10:11 PM

درود
    ۱. این فهرست بایستی کامل ترین باشه بعید هست که پروگرمی باشه که اینجا ذکر نشده باشه. این امکان هست که یک پروگرم تعلیق یا تعطیل بشه.
    ۲. یعنی اینکه بعضی از پروگرم ها از شما می خواهند پیش از شروع بعضی از رزیدنت شدن، یک سال اینترن باشید در پروگرم دیگر یا همان پروگرم. درباره پری لیم هم که توضیح دادم. همین یک سال اینترنی هست. عدد هم ربطی به حرف بنده ندارد. تعداد مصاحبه هایی ست که برای هر پوزیشن شان می کنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط vita_nuova نمایش پست ها
    سلام دکتر جان خسته نباشید، چند سوال داشتم:
    1- تو وب سایت FREIDA برای تخصص پوست سرچ کردم که هیچ پروگرامی تو مونتانا نداشت، آیا ممکنه تو مونتانا پروگرمی باشه که اینجا ذکر نشده باشه؟ یا اینکه در سالهای مختلف پروگرمهای متفاوتی باشه؟
    2- تو همین وب سایت این اطلاعات رو دیدم:
    Length of accredited training 3/4
    Minimum number of prior years required 1/0
    Offers graduate year 1 positions, available immediately upon medical school completion Sometimes
    Average number of PY1 interviews 33.2

اول این که درست نفمیدم بعضی ها از سال یک می گیرندو بعضی ها از سال دو یعنی چی؟ جریان prelim چیه؟
    بعد هم این عدد 33/2 همون عدد طلایی مصاحبه است که گفتین مال خود امریکایی هاست یا منظورش چیز دیگه ای هست؟

ممنونم

@
    King_Dani
    سلام.ممنون بابت اطلاعات جامعتون
    7 ماه از اینترنی من باقی مونده و طرح ندارم
    گرین کارت امریکا رو دارم
    طی مشورت هایی که داشتم چند نفر پیشنهاد دادن که به جای usmle برای امتحان mcat بخونم و دوباره وارد medical school بشم
    توی این مدت هم با فرهنگ بیمار دیدن در اونجا آشنا بشم و هم دیگه به عنوان یک پزشک خارجی محسوب نمی شم
    نظرتون راجع به این option چیه؟
    پیشاپیش مرسی از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)