صفحه 50 از 52 نخستنخست ... 40414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 515

موضوع: تجربه های ورود به تخصص پزشکی در ایالات متحده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه های ورود به تخصص پزشکی در ایالات متحده

یک سوال دیگه از دوستان داشتم در ۶ ماه گذشته کسی بوده که با j1 وارد شده باشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    نه، به شکل ایران نمیتونید هم رییس بخش باشید هم معاونت x هم پژوهش کنید هم ویزیت بیمارستان هم مطب هم درمانگاه! و به اصطلاح اچ ایندکس افزایش بدید و جراح ماهری هم باشید همزمان. فکر می کنم خودتون میدونید در ایران چه افرادی به این صورت هستد و اگر چنین پتانسیلی در رزومه خودتون می بینید ایران بهترین کشور برای شما هست. شرایط حاکم بر کشور فرقی نکرده اگر توانایی مالی دارید میتونید هر نوع امکانات پژوهشی تهیه کنید. موفق باشید
    بسيار ممنونم از مساعدتتان در راهنمايى
    اينهمه عنوان خير اما تمام زحمتى كه تا الان كشيده ام براى همين بوده كه بتوانم به موازات كار بالينى كار پژوهشى هم داشته باشم درمورد ايراد با توجه به عقب ماندگى صنايع داخلى و تحريم و انحصار واردات ابزار و تجهيزات و كاوش هاى مختلف تهيه هر نوع امكاناتى خيلى ميسر نيست.

Junior Member

سلام
    اساتید ایران؟ اساتید ایرانی در امریکا؟ یا اساتید غیرایرانی در امریکا؟
    کجا شنیدید؟ چون این کار در واقع رشوه دادن و غیرقانونی هست. بعلاوه که شما نمیتونید این هزینه ها بپردازید چون خیلی سنگین هست و ورود منابع مالی باید مشخص باشه... موفق باشید

سلام
    من آلمان و امریکا جراحی میشناسم که قبول شدند. نورسرجری و ارتوپدی هم بله. چشم و پلاستیک امریکا ندیدم.
    کشورهای اروپایی از لحاظ درآمد خیلی تفاوت فاحشی در بدو کار با هم ندارند و شما بیمه و مالیات لحاظ کنید تقریبا یک دست هستند و اگر کشورهای اسکاندیناوی یا سوئیس درآمد بهتری دارند هزینه های زندگی هم بالاتر هست. ارزش به آب و آتش زدن نداره! و مهاجر ستیزی در اسکاندیناوی و سوئیس پررنگ تر هست اگر چه در بخش آکادمیک و درمانی نمود چندانی ندارد ولی گاهی غیرمستقیم حس خواهید کرد.
    به هر حال این روند برای اروپا دو یا سه سال معطلی داره و برای امریکا شاید بیشتر با توجه به مشکلات ویزا برای استپ 3. زبان هر کشور هم باید بدونید. خودتون میتونید برآورد کنید. فایل های پیوست پست های اخیر مطالعه کنید.
    اروپا راحت تر هست ولی انتظار درآمد افسانه ای برخی پزشکان ایران نه در اروپا و نه در امریکا نداشته باشید و باید صبر داشت باشید.
    شما به تدریج اعتبار بدست میارید و اگر بیشتر کار کنید خب پول بیشتر هست. اگر به مباحث درسی و زبان کشور مقصد مسلط باشید همیشه شانس هست. موفق باشید

مجددا تشكر ميكنم از راهنماييتان، اينكه دوستانى توانسته اند در رشته هاى جراحى قبول شوند جاى اميدواريست هرچند مشكل اصلى حال حاضر همان ويزاست كه فرموديد.

ApplyAbroad Veteran

سلام
    اساتید ایران؟ اساتید ایرانی در امریکا؟ یا اساتید غیرایرانی در امریکا؟
    کجا شنیدید؟ چون این کار در واقع رشوه دادن و غیرقانونی هست. بعلاوه که شما نمیتونید این هزینه ها بپردازید چون خیلی سنگین هست و ورود منابع مالی باید مشخص باشه... موفق باشید

سلام
    من آلمان و امریکا جراحی میشناسم که قبول شدند. نورسرجری و ارتوپدی هم بله. چشم و پلاستیک امریکا ندیدم.
    کشورهای اروپایی از لحاظ درآمد خیلی تفاوت فاحشی در بدو کار با هم ندارند و شما بیمه و مالیات لحاظ کنید تقریبا یک دست هستند و اگر کشورهای اسکاندیناوی یا سوئیس درآمد بهتری دارند هزینه های زندگی هم بالاتر هست. ارزش به آب و آتش زدن نداره! و مهاجر ستیزی در اسکاندیناوی و سوئیس پررنگ تر هست اگر چه در بخش آکادمیک و درمانی نمود چندانی ندارد ولی گاهی غیرمستقیم حس خواهید کرد.
    به هر حال این روند برای اروپا دو یا سه سال معطلی داره و برای امریکا شاید بیشتر با توجه به مشکلات ویزا برای استپ 3. زبان هر کشور هم باید بدونید. خودتون میتونید برآورد کنید. فایل های پیوست پست های اخیر مطالعه کنید.
    اروپا راحت تر هست ولی انتظار درآمد افسانه ای برخی پزشکان ایران نه در اروپا و نه در امریکا نداشته باشید و باید صبر داشت باشید.
    شما به تدریج اعتبار بدست میارید و اگر بیشتر کار کنید خب پول بیشتر هست. اگر به مباحث درسی و زبان کشور مقصد مسلط باشید همیشه شانس هست. موفق باشید
    سلام
    دوستان من این پست اپدیت میکنم. جراحی پلاستیک هم مچ شدند. فقط چندین سال سابقه ریسرچ در امریکا داشتند. موفق باشید

سلام با تشکر فراوان از این همه صبر و حوصله در پاسخ گویی شما
    من اینترن شیراز هستم و چند ماه دیگر درسم تمام میشود دو سال سربازی دارم و بعد از آن از طریق ویزای پناهندگی به علت یهودی بودن میتوانم وارد امریکا شوم از نظر درس خواندن و معدل وضعیت خیلی خوبی دارم از نظر مقاله و ریسرچ ضعیف. چند فامبل در usa دارم و چندین دکتر فامیل و اشنا در تخصص های مختلف در ایالت های مختلف
    یک سوال به نظر شما اگه واقعا تلاش کنم حدود چند سال طول میکشد در یکی از شهرهای خوب مثل LA ya newyork رزیدنتی پزشکی خانواده یا داخلی قبول بشم؟

Junior Member

سلام بر شما. سابقه تحصیلی و شرایط خیلی خوبی داری. وارد شدن به رزیدنتی در امریکا خیلی به شرایط و توانایی علمی فرد بستگی داره. در کمترین حالت دو سال. ولی به نظرم بهتره اصلا یه این که چقدر طول می کشه فکر نکنی. یه مسیریه که هر چی بری بیشتر یاد می گیری و نگاهت به زندگی و پزشکی تغییر می کنه. با مسایلی روبه رو می شی که حتی فکرش رو هم نمی کردی و قابلیت هایی در خودت پیدا می کنی و پرورش می دی که هیچ وقت تصورش رو نمی کردی.
    در ضمن رزیدنتی در شهر های بزرگ انقدر هم امتیاز بزرگی نیست. ترافیک سنگین و هزینه زیاد زندگی از کیفیت زندگی کم می کنه. در خیلی موارد رزیدنتی در شهر های کوچیک امریکا خیلی انتخاب بهتریه برای افراد. در هر صورت محل رزیدنتی چیزیه که سال ها بعد برات مطرح بشه و تا اون موقع سال ها تجربه و اگاهی کسب کردی و با زندگی در امریکا اشنا شدی و می تونی بر اون اساس تصمیم مناسب رو بگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط shayankohan نمایش پست ها
    سلام با تشکر فراوان از این همه صبر و حوصله در پاسخ گویی شما
    من اینترن شیراز هستم و چند ماه دیگر درسم تمام میشود دو سال سربازی دارم و بعد از آن از طریق ویزای پناهندگی به علت یهودی بودن میتوانم وارد امریکا شوم از نظر درس خواندن و معدل وضعیت خیلی خوبی دارم از نظر مقاله و ریسرچ ضعیف. چند فامبل در usa دارم و چندین دکتر فامیل و اشنا در تخصص های مختلف در ایالت های مختلف
    یک سوال به نظر شما اگه واقعا تلاش کنم حدود چند سال طول میکشد در یکی از شهرهای خوب مثل LA ya newyork رزیدنتی پزشکی خانواده یا داخلی قبول بشم؟

Junior Member

سلام...من رزیدنت سال ۴ پاتولوژی هستم...که آبان ماه باید طرح برم ولی برای دی ماه استپ وان usmle ثبت نام کردم...میخاستم ببینم کسی میدونه که چطور میشه طرح تخصصو پیچوند یا خرید یا نرفت یا حتی به تاخیرش انداخت!چون زمانمو برای خوندن و رفتن با این وضع طرح از دست میدم!
    ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره در اختیار منم بزاره
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط Pegahslm نمایش پست ها
    سلام من یه سوال داشتم از دوستانی که اطلاعات درباره پروسه مچ شدن آمریکا رو دارن :من شنیدم برای جلب نظر اساتید و گرفتن recommendation letter باید هزینه ی طرح های تحقیقاتیشونو تامین کنیم می خوام بدونم چقدر صحیحه
    اصلا صحیح نیست ! اولین دفعه هست همچین چیزی میشنوم !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    General Physician

سلام به همه دوستان.
    سوالي داشتم.اينكه ميگن براي اخذ پذيرش رزيدنتي در آمريكا معدل عمومي بايد بالا باشه(يكي از شرط ها هست) منظور حداقل معدل چقدر هست؟معدل كل ١٦ مناسب هست يا پايين؟
    IELTS:7.5,TEF:B2

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي

نقل قول نوشته اصلی توسط mf135 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    سوالي داشتم.اينكه ميگن براي اخذ پذيرش رزيدنتي در آمريكا معدل عمومي بايد بالا باشه(يكي از شرط ها هست) منظور حداقل معدل چقدر هست؟معدل كل ١٦ مناسب هست يا پايين؟
    سلام نمره usmle و usce( ابزرورشيپ يا الكيتوز) و سابقه ي ريسرچ به مراتب مهمتر و در اولويت قرار دارند و هيچ كات افي براي معدل تعيين نشده است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)