صفحه 8 از 52 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 515

موضوع: تجربه های ورود به تخصص پزشکی در ایالات متحده

پیش فرض پاسخ : تجربه های ورود به تخصص پزشکی در ایالات متحده

فکر نمی کنم. ویزا را می توانید از داخل کانادا درخواست بدهید ولی به مانند یک ایرانی با پرونده شما برخورد می شود. ویزای j1 scholarهم نیاز به این ندارد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar5958 نمایش پست ها
    با تشکر از شما دکتر عزیز می خواستم بدانم من که با PR وارد کانادا می شوم میتوانم ویزای j1 و همچنین statement of need را از کانادا بگیرم؟

ممنون از توضیحاتتون و از وقتی که می گذارید. واقعا کامل و کمک کننده است. به جرات می تونم بگم که در هیچ جا چنین توضیحاتی رو پیدا نکردم. یک سوالی داشتم و اینکه من شنیده بودم در شروع دوران رزیدنتی هم می توان امتحان step 3 رو داد ؟ آیا این درسته ؟ و دیگه اینکه آیا اگر کسی نخواد وارد تخصص بشه و در عمومی شروع بکار بکنه مراحل بعد از step 2 به چه شکل خواهد بود؟ ممنون از راهنماییتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتتون و از وقتی که می گذارید. واقعا کامل و کمک کننده است. به جرات می تونم بگم که در هیچ جا چنین توضیحاتی رو پیدا نکردم. یک سوالی داشتم و اینکه من شنیده بودم در شروع دوران رزیدنتی هم می توان امتحان step 3 رو داد ؟ آیا این درسته ؟ و دیگه اینکه آیا اگر کسی نخواد وارد تخصص بشه و در عمومی شروع بکار بکنه مراحل بعد از step 2 به چه شکل خواهد بود؟ ممنون از راهنماییتون.
    امتحان step3 رو میشه بعد از ورود به رزیدنسی داد اما به شرطی که تا پایان سال اول اونو پاس کنی و گرنه ادامه تحصیلت دچار مشکل میشه.
    تو آمریکا چیزی به نام پزشک عمومی تقریبا میشه گفت وجود نداره و همه دانشجویان پزشکی اونجا پس از حدود 5.5 سال درس خوندن دیگه فارغ التحصیل میشن و اگه می خوان طبابت کنن باید با پاس کردن امتحانات usmle وارد یکی از رشته های رزیدنسی بشن. اونجا پزشک خانواده که خودش یه تخصص محسوب میشه تقریبا کار پزشک عمومی رو انجام میده.

خوشحال هستم که مفید واقع شده. درباره امتحان step 3 می بایست همانطور که گفتم در یک وقتی پیش از شروع رزیدنتی بدهید. دیگر خیلی دیرش می شود ماه مارچ به دلیل اینکه نتیجه امتحان برای گرفتن ویزای اچ وان که ویزای بدون محدودیت هست نیاز هست.
    درباره عدم ورود به تخصص هم امکان ش نیست. اما می شود مثلا پزشکی خانواده خواند که ۲ ساله هست.

ببخشید اگر سوال تکراریه، تمام پستها رو خوندم ولی جواب سوال را پیدا نکردم یا شاید بوده و من ندیده ام !
    آیا این مسئله درسته که میشه ابتدا step 2 رو امتحان داد ؟! اگر چنین چیزی امکان داشته باشد، آیا step 1 را اول بدهیم بهتر است یا 2 را ؟! ممنون.

بله تکراری هست. ترتیبی وجود نداره ولی سئوال ها طوری هست که به نظر شخصی من اگر امکان دادن به ترتیب شون وجود داره حتما به ترتیب بدهید. استپ ۲ کلینیکال تر می شه و آسان تر. قدم اصلی استپ ۱ هست.
    ببخشید اگر سوال تکراریه، تمام پستها رو خوندم ولی جواب سوال را پیدا نکردم یا شاید بوده و من ندیده ام !
    آیا این مسئله درسته که میشه ابتدا step 2 رو امتحان داد ؟! اگر چنین چیزی امکان داشته باشد، آیا step 1 را اول بدهیم بهتر است یا 2 را ؟! ممنون.

جناب آقای دکتر، شما احیانا از کار این موسسه کاپلان مدیکال که کلاس های آموزشی برگزار می کنه و در صورت ثبت نام فرم I20 برای ویزای f1 صادر می کنه، اطلاعی ندارین؟ اونجا از خارجی ها کسی رو می شناسین که به ککمک کاپلان ویزا گرفته باشه و اومده باشه آمریکا؟ همچنین در مورد این موسساتی که میشه ثبت نام کرد و تحت نظر یه پزشک چند ماهی رو بیمارستان کار کرد و letter of recommendation برات صادر می کنن خبری ندارین؟ چقدر پول می گیرن؟ معتبرن یا نه؟

سلام ببخشید میشه یکم بیشتر در مورد پیدا کردن research assistant position در آمریکا توضیح بدید. چون اکثرا یا برای nativeهاست یا اینکه تجاربی می خواد که منی که پزشکی خوندم ندارم ! من سابقه تحقیق در زمینه اطفال و پزشکی هسته ای دارم و هرچی جستجو کردم، فایده ای نداشته ! میشه یکم راهنمایی کنید. خیلی ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mesefo نمایش پست ها
    جناب آقای دکتر، شما احیانا از کار این موسسه کاپلان مدیکال که کلاس های آموزشی برگزار می کنه و در صورت ثبت نام فرم I20 برای ویزای f1 صادر می کنه، اطلاعی ندارین؟ اونجا از خارجی ها کسی رو می شناسین که به ککمک کاپلان ویزا گرفته باشه و اومده باشه آمریکا؟ همچنین در مورد این موسساتی که میشه ثبت نام کرد و تحت نظر یه پزشک چند ماهی رو بیمارستان کار کرد و letter of recommendation برات صادر می کنن خبری ندارین؟ چقدر پول می گیرن؟ معتبرن یا نه؟
    من متاسفانه از بچه ها کسی رو نمی شناسم که با این ویزای اف آمده باشه ولی غیر ایرانی زیاد دیده ام که این کار را می کنند. از اندونزی هند و پاکستان.
    موسسات را نمی شناسم ولی یکی از دوستان از کانادا آمده و با ویزای توریستی موفق شده دو تا روتیشن رفته در بیمارستان ها مختلف و خیلی هم راضی بود.

سلام ببخشید میشه یکم بیشتر در مورد پیدا کردن research assistant position در آمریکا توضیح بدید. چون اکثرا یا برای nativeهاست یا اینکه تجاربی می خواد که منی که پزشکی خوندم ندارم ! من سابقه تحقیق در زمینه اطفال و پزشکی هسته ای دارم و هرچی جستجو کردم، فایده ای نداشته ! میشه یکم راهنمایی کنید. خیلی ممنون میشم.
    والا همانطور که گفتید بیشتر به خود امریکایی ها می دهند چون واقعا برای یک خارجی هر چقدر هم که تجربه تحقیق داشته باشد، ساده نیست جا افتادن. من اینجا با گروه تحقیق بخش اورژانس و مدیر تحقیق ش که یکی از شناخته شده ترین محققین اورژانس در امریکاست کار کرده ام، او هم معتقد است حتی کسی که سابقه تحقیق دارد برای اینکه در سیستم ش جا بیوفتد شش ماه زمان نیاز دارد و برای همین خیلی علاقه دارد کسی را استخدام بکند که دست کم دو سال بماند برایش کار بکند.
    اما این تنها تجربه من از اورژانس است و می دانم که مثلا در هاروارد یا در هاپکینز یا حتی در همین پن، بچه ها در رادیولوژی یا رشته های دیگر می آیند و تحقیق می کنند. بهترین کار این است که بچه های ایرانی را پیداب کنید که توانسته اند جایی پوزیشن پیدا بکنند. اطفال را نمی دانم ولی شاید پزشکی هسته ای را بتوانید برای پوزیشن رادیولوژی ارایه بکنید
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)