صفحه 56 از 64 نخستنخست ... 646474849505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 636

موضوع: ( دیتابیسGRE ) با ذکر برنامه ریزی و کتابهای خوانده شده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics-Shahid Beheshti

پیش فرض پاسخ : ( دیتابیسGRE ) با ذکر برنامه ریزی و کتابهای خوانده شده

وربال:147
    رایتینگ:3 (معنی دقیق اسکاندال رو نمی دونستم، من از معنی دومش که به معنای فاجعه طبیعی هست استفاده کردم. اما خدا رو شکر یه طوری نوشتم که به این معنی اصلی هم می خورد. )
    کوانت:161
    من برای وربال: 60 تا کلمه حفظ کرده بودم در عرض 2 ماه قبل از امتحان.
    بقیه بخش های وربال+ چگونگی نوشتن بخش رایتینگ+ کوانت رو پنجشنبه و جمعه قبل از روز ازمون خوندم. کلا چون برای تافل در عرض 1 ماه و نیم خیلی فشرده خونده بودم (تافل 101)با وجود مطالعه کم برای جی ار ای جنرال نمرهام خوب شده فکر کنم.
    با ارزوی موفقیت برای همه موسیو ها و مادام های محترم،
    (it is a miracle that curiosity survives formal education(Albert Einstein

Member
    رشته و دانشگاه
    sharif- electrical eng

کوانت 170
    وربال 161
    رایتینگ 3.5
    من دو سال پیش هم امتحان داده بودم که شده بود 800 و 460
    خیلی لغت بلد بودم. با توجه به اینکه سرباز بودم فقط بعد از ظهرها میتونستم بخونم (به مدت سه ماه). کتابهای 1100 words you should know و 1100 words for gre و word smart و gre manhattan رو لعاتش رو حفظ کردم
    تقریبا تمام کتابهای موجود در بازار رو زده بودم. پیشنهاد میکنم برای وربال , وربال ورک بوک بارونز و کاپلان رو بزنید.

بار اول نوامبر ۲۰۱۲:
    کوانت : ۱۶۲
    وربال: 1۵۵
    رایتینگ :۴
    ۴ الی ۵ هفته مطالعه (۲۴ ساعته و البته بعد از امتحان تافل)
    منابع:
    ورد اسمارت
    و کلاسهای مگوش (اکانت داشتم)
    بار دوم نوامبر ۲۰۱۳:
    کوانت : ۱۶۹
    وربال: ۱۶۰
    رایتینگ :NS
    6 هفته مطالعه (۲۴ ساعته)
    منابع:
    ورد اسمارت و ۱۱۰۰ برای لغت بیشتر از این هم لازم نیست.
    و باز هم کلاسهای مگوش و توصیه های سایتشون رو استفاده کنید. چیزی نبود که جای دیگه باشه و اونجا نباشه، سوالهاشون رو با دقت بخونید و اشتباهتون رو تقسیم بندی کنید و قبل امتحان برید سراغشون دوباره. من این بار نمره بالای ۳۳۰ میخواستم، و البته میدونستم که باید حتمن از ۳ ماه قبل براش آماده بشم اما اتفاق های غیر منتظره همه ی برنامه ها رو به هم زد و تا ۶ هفته قبل نتونستم شروع کنم، برای همین توی همون هفته ی اول فهمیدم که باید از خیر رایتینگ بگذرم و سفید گذاشتمش.

امتحان های آخر افیشال رو بالاتر میزدم (کوانت ۱۷۰ بود همیشه و وربال زیر ۱۶۲ نبود)، هنوز نمیدونم که کوانت رو کجا اشتباه زدم.
    من بعید میدونم ets توی هیچ کدوم از امتحان ها نمره رو اسکیل کنه. چون تا جاییکه من میدونم توی امتحان cbt نتایج رو بعد از امتحان میبینید چجور ممکنه که تو اون فرصت کم نمره ها اسکیل بشه؟
    ویرایش توسط mak86 : December 13th, 2013 در ساعت 07:24 PM
    iBT complete Speaking&Writing ideas
    http://www.applyabroad.org/forum/att...4&d=1349378128

کوانت 168
    وربال 147
    رایتینگ 3
    برای وربال فقط یک ماه 110 و لغات آخر کاپلان رو خوندم و همینطور که از نمرم پیداست خوب نشدم به دوستانی که نمره بالا تو این قسمت می خوان توصیه می کنم منابع بیشتر مصل منهتن و ورداسمارت رو حتما بخونن... رایتینگم هم خول نشد و علت اصلیش به نظر به خاطر این بود که نوشتن با مداد HB سرعتم رو خیلی پایین آورد (رایتینگ تافل 28 شدم).. برای رایتینگ حتما Argument pool و isuue pool ای تی اس که در فروم موجوده رو تمرین کنید تا دستتون روون شه با مداد... کوانت هم که فقط باید سر حلسه دقت کرد و من فقط 2 روز از روی کاپلان خوندم که ببینم سوالات چه جوره که خدا رو شکر زیاد بی دقتی نکردم.

Quant :167
    Verbal : 151
    W: 3
    كلاس دكتر برز آبادي براي وربال
    رياضي هم بارونز و آفيشيال اي تي اس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science buali sina university of hamedan

quant 164
    verbal 153
    w 3.5
    کلاس نرفتم
    1100+ 500 کاپلان فقط خوندم
    2 3 تا تست بیگ یوکم زدمف ریاضیم فقط آفیشال گایدو خوندم.

Junior Member

سلام اولین بارم بود امتحان می دادم
    quant 167
    verbal 153
    A.W 3
    به جز رایتینگ همونی که فکر می کردم شد و راضیم
    3 ماه روزی 6 7 ساعت خوندم پایه زبانم نسبتا خوب بود.ریاصی رو 2 هفته آخرخوندم وسعی کردم بی دقتی نکنم چون بی دقتم، ولی مثل اینکه بازم از دستم در رفته!official guide gre و very hard questions که تو کتابخونه هست برای فنی ها کاملا کفایت می کنه.
    وربالم می خواستم متوسط بشه که شکر خدا شد.کلمه تا می تونید حفظ کنید بعد تو متنا دوره کنید.یعنی با خوندن متنا یاداوریشون کنید.bigbook واسه وربال عالیه اگر توزمان خواسته شده بزنید امتحاناشو و کتاب wordsmart هم برای لغت حفظ کردن خیلی خوبه.
    رایتینگ هم 20 تا نوشتم کلا ولی خب 3 هم فکر نمی کردم بشم.همونطور که دوستانم گفتن pool of issue رو بخونید که تو معنی ها گیر نیفتید.

Member
    رشته و دانشگاه
    .Mechanical Eng

Q:168
    V: 142
    A:2.5
    تجربیات من : برای ریاضی فقط همون جزوه ETS رو بخونید که 3 و 4 روز بیشتر طول نمیکشه، ریاضیاتش ساده هست فقط یکم آمار بخونید که تو همون جزوه ETS هست و از خود سایت قابل دانلود، فقط سر جلسه خیلی خیلی دقت کنید که گزینه اشتباه نزنید و دقت کنید دقیقا از شما چی میخواد که آفت ریاضی همین اشتباهات ساده و بی دقتی هست وگرنه 170 هم میشه زد.
    توی سایت ETS کلا 100 تا تاپیک برای رایتینگ Issue و 100 هم تاپیک برای رایتیگ Argument هست که توی امتحان دقیقا از همون ها میاد ما که روز قبل امتحان به این موضوع پی بردیم از طرفی هم رایتینگمون افتضاح بود ولی اگر وقت دارید یه نگاهی بهش بندازید کمک میکنه خیلی، گاهی هم بعضی وقتها لغتهای نا آشنا داخلش هست که سر امتحان گیج کنندست. ( تاپیک و گوگل کنید نمونه هایی که نوشته شده میاد و میتونید ایده بگیرید.)
    واسه وربال هم فقط لغت های کلاس برزآبادی و خوندم، ولی امتحان به نظرم خیلی سخت بود و وقت امتحان خیلی کم بود. بلد بودن لغت شرط لازم هست ولی کافی نیست باید درک مطلب هم خوب باشه و لغاتو تو جمله یاد گرفته باشید.

Senior Member mokhteh آواتار ها

از وربال راضی نیستم------کوانت: 169-----وربال: 145------رایت: 3

باید اضافه کنم که یه سه ماهی برای وربال خونده بودم...1100+ورد اسمارت+80% وربال ادونتیج ولی مشکلم با زمان بود سر جلسه....گرچه نصف ریدینگا رو نرسیدم و شانسی زدم ولی توجاخالی و SE ها خیلی راضی بودم....فکر می کردم می تونه تا 148 نمرم بشه که نشد...بازم خدا رو شکر....
    ویرایش توسط Simon : December 14th, 2013 در ساعت 05:56 PM
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

وربال 153
    کوانت 169
    رایتینگ3
    دوستان نمرات بهتر دارن که گذاشتن منابع رو من واسه وربال فقط رسیدم تو 2ماه 3500 لغات آخر کتاب ,وربال بارون revised رو بخونم اکتبر که امتحان دادم لغات نصف شده بود که شدم 144 ولی نوامبر این 3500 با بدبختی تموم شد 153 که به نظرم به دوباره امتحان دادن می ارزید
    پیش نهاد من اینه اگه دوستان تونستند دوبار امتحان بدن بد نی چون مثلا کوانت اکتبر خیلی سخت بود که من شدم 160 اما نوامبر ساده تر بود و شدم 169
    راستی واسه لغت از نرم افزار واجب تر نداریم من anki استفاده کردم تو هفته آخر باهاش روزی 100 تا لغت یاد گرفتم که فقط به کمک انکی بود که تونستم اون لغات هفتع اخر رو به زور تا روز امتحان تو ضحنم نگه دارم انتظرم 155 به بالا بود ولی خب همینم خدا رو شکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)