صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: تفاوت زیاد بین دو نمره در GRE

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : تفاوت زیاد بین دو نمره در GRE

البته من فکر می کنم بستگی به فاصله 2 امتحان هم داشته باشه مسلما اگه نزدیک باشه تفاوت زیاد بین دو نمره غیرمنطقیه اما وقتی فاصله بین دو امتحان زیاد باشه من فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد و برعکس این میتونه بیانگر تلاش شما هم باشه بعلاوه اینکه من دیدم دانشگاههایی که بگند ما آخرین نمره و یا حتی بهترین نمره رو مدنظر قرار میدیم...
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member babakn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    البته من فکر می کنم بستگی به فاصله 2 امتحان هم داشته باشه مسلما اگه نزدیک باشه تفاوت زیاد بین دو نمره غیرمنطقیه اما وقتی فاصله بین دو امتحان زیاد باشه من فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد و برعکس این میتونه بیانگر تلاش شما هم باشه بعلاوه اینکه من دیدم دانشگاههایی که بگند ما آخرین نمره و یا حتی بهترین نمره رو مدنظر قرار میدیم...
    مشکل اینجاست که ETS میگه اگر تشخیص بده غیر منطقیه نمره را کم می کنه:
    "Those considering repeating a test should be aware that large score increases are unusual, and for some test takers scores will go down..."
    Man becomes what he thinks about

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_n
    مشکل اینجاست که ETS میگه اگر تشخیص بده غیر منطقیه نمره را کم می کنه:
    "Those considering repeating a test should be aware that large score increases are unusual, and for some test takers scores will go down..."
    برادر یا خواهر من:
    جمله را خوب بخوانید:

...آنها که می خواهند دوبار امتحان بدهند باید این نکته را در نظر داشته باشند که افزایش بیش از اندازه نمره معمولا کم اتفاق می افتدو و در برخی موارد نمره کاهش هم می یابد.

بر مبنای اطلاعات جمله استنباط کنید نه بر مبنای فرضیاتی که خارج از جمله است و روی قضاوت شما تاثیر می گذارد.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط haagh
    برادر یا خواهر من:
    جمله را خوب بخوانید:

...آنها که می خواهند دوبار امتحان بدهند باید این نکته را در نظر داشته باشند که افزایش بیش از اندازه نمره معمولا کم اتفاق می افتدو و در برخی موارد نمره کاهش هم می یابد.

بر مبنای اطلاعات جمله استنباط کنید نه بر مبنای فرضیاتی که خارج از جمله است و روی قضاوت شما تاثیر می گذارد.
    دقیقا!
    من اصلا به اون متن دقت نکردم و برمبنای پاسخ بچه ها نتیجه گیری کردم...

به هیچ وجه نگفته که نمره رو کم میکنه!!!
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member babakn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط haagh
    برادر یا خواهر من:
    جمله را خوب بخوانید:

شاید بهتر بود این موضوع را اول بیان می کردید تا اینقدر حواشی پیش نیاد.
    به هر حال متشکر که من را از اشتباه در آوردید.
    اما موضوع زیر هنوز جای ابهام داره:
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    من یک مورد (البته در امتحان SAT بود فکر کنم ) سراغ دارم که طرف نمره خیلی بالاتری از امتحان اولش گرفته بود و ETS مجبورش کرد که بره بار سوم امتحان بده و بهش گفته بودن تقلب کردی. بعد طرف دوباره امتحان داد و میگفت که خیلی هم خوب داده ولی نمرش میانگین دو نمره قبلیش اومد و ETS بهش گفته بود دیدی درست گفته بودیم که تقلب کرده بودی!!!
    طرف میگفت مطمئن بوده بهتر داده و ETS نمرش رو دستکاری کرده تا ثابت کنه که طرف تقلب کرده بوده.
    Man becomes what he thinks about

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

منم GRE امتحان میدم ولی writing نمیدونم چی کار کنم!!!؟؟؟؟

چون حتی لغتهای بعضی از تاپیک ها رو هم متوجه نمیشم!!!

خالی گذاشتن بدتره یا مثلا نمره 0.5 گرفتن؟؟؟

کدومش برام بعدا از دید ETS یا استاد برام مشکل درست میکنه؟؟؟

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_n
    شاید بهتر بود این موضوع را اول بیان می کردید تا اینقدر حواشی پیش نیاد.
    به هر حال متشکر که من را از اشتباه در آوردید.
    اما موضوع زیر هنوز جای ابهام داره:
    سلام
    شما وقتی به دنبال تقلب کردن نیستید، چرا همش فکر میکنید که ets ممکنه شما رو متهم به تقلب کنه. سازمانی مثل ets مطمئنادر مورد تقلب کردن اشخاص، همه جوانب رو در نظر میگیره. به نظر من نگران نباشید + این مطلب که فکر میکنم موضوع داره به حواشی کشیده میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط gambooli
    منم GRE امتحان میدم ولی writing نمیدونم چی کار کنم!!!؟؟؟؟

چون حتی لغتهای بعضی از تاپیک ها رو هم متوجه نمیشم!!!

خالی گذاشتن بدتره یا مثلا نمره 0.5 گرفتن؟؟؟

کدومش برام بعدا از دید ETS یا استاد برام مشکل درست میکنه؟؟؟
    اگر در مورد نحوه اماده شدن برای امتحان سوال دارید، به این موضوع مراجعه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,5620.0.html

سلام دوستان
    یک سوال مهم
    لطفا پاسخ بدین
    من ازمون |gre 22 oct 2011 رو دادم و برای 19 nov هم ثبت نام کردم.
    با توجه به حجم کار اپلای می ترسم اصلا نرسم برای دومی بخونم. و نمرم کمتر از اولی بشه نمره gre اول رو هم بعد از ذومی گزارش می کنن.
    حالا اگر من امتحان دوم را کمتر بشم نمره اولم خراب میشه؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنید امتحان دوم رو بدم یا نه؟؟؟
    ETS گفته ریپورت تلفنی برای gre اول 21 nov اممکان دارهزنگ بزنم چونه بزنم نمره رو زودتر بگن. مثلا جمعه 1 روز قبل از ازمون ازمون دوم چون شنبه یکشنبه 19 nov and 20 nov که برای اونا تعطیله و براشون جمعه و دوشنبه تفاوتی نمی کنه!!!
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام،

دوستان این تاپیک یخورده من رو هم به تردید انداخت! من حدود 50 روز پیش امتحان دادم، ولی به علت شرایط نامناسب سنتر برگزار کننده نمرم شد 296 (Q:155 & V:141)! درحالیکه وربال همیشه 150 تا 152 میزدم توی تست هام. حتی یک کاپلینت هم فرستادم برای ETS ولی محل نذاشتن. الان نزدیک 50 روز از امتحان قبلیم میگذره و رجیستر کردم برای یک امتحان دیگه ولی در یک سنتر دیگه. تو این مدت هم خوب خوندم و فکر کنم نمرم بیاد روی 310 (انشالله). بنظر شما این تفاوت نمره حدود 15 تا 16 نمره در مجموع کاملا اوکی هست و مشکلی برای شک و تردید ایجاد نمیکنه؟ (میدونم خیلی بعیده ولی خب یک خورده واسم وسواس شده) حتی میخواستم به ETS این ایمیل بزنم و بپرسم ازشون!! بنظر شما اگر از خودشون بپرسم خودش شک ایجاد نمیکنه؟

با سپاس
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام،

دوستان این تاپیک یخورده من رو هم به تردید انداخت! من حدود 50 روز پیش امتحان دادم، ولی به علت شرایط نامناسب سنتر برگزار کننده نمرم شد 296 (Q:155 & V:141)! درحالیکه وربال همیشه 150 تا 152 میزدم توی تست هام. حتی یک کاپلینت هم فرستادم برای ETS ولی محل نذاشتن. الان نزدیک 50 روز از امتحان قبلیم میگذره و رجیستر کردم برای یک امتحان دیگه ولی در یک سنتر دیگه. تو این مدت هم خوب خوندم و فکر کنم نمرم بیاد روی 310 (انشالله). بنظر شما این تفاوت نمره حدود 15 تا 16 نمره در مجموع کاملا اوکی هست و مشکلی برای شک و تردید ایجاد نمیکنه؟ (میدونم خیلی بعیده ولی خب یک خورده واسم وسواس شده) حتی میخواستم به ETS این ایمیل بزنم و بپرسم ازشون!! بنظر شما اگر از خودشون بپرسم خودش شک ایجاد نمیکنه؟

با سپاس
    دوستان خودم جوابم میدم: دوباره امتحان دادم و تفاوت نمرم با نمره قبلیم حدود 16 نمره شد! ولی everything is fine! و اگر کسی یک زمانی این نگرانی فکری داشت اصلا نگران نباشه.

به امید موفقیت همه!
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)