صفحه 4 از 121 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1209

موضوع: پیدا کردن خانه یا همخانه در دانمارک

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن خانه یا همخانه در دانمارک

[QUOTE=farnaz_8013;1299034][QUOTE=arshiar;1298878]جدا تبریک میگم امیدوارم موفق باشی سایتairbnb.com برای اسکان موقت میتونه کمکت کنه برای پرواز هم اگه از الان با کردیت کارت اینترنتی از پگاسوسflypgs.com خرید کنی زیر 150 دلار هم گیرت میاد . راستی به شما چند امتیاز دادن؟ از طریق تلفن یا ایمیل دریافت ویزا رو به شما خبر دادن؟؟[/QUOTE

با سلام
    نمیدونم احساس میکنم خیلی ایده آل میبینید
    من که یک هفته تو این سایتها از جمله همین سایت airbnb.com عضو بودم و درخواست دادم چه از طریق اینجا چه از طریق اون طرف . دریغ از یک جواب موثر !!!!
    اصلا نه به تلفن جواب میدن نه به ایمیلها و بالای سایتاشونم گذاشتن که جنایتهای ایتنرتی زیاد شده و کسانی به انگلیسی نامه میفرستن مواظب باشید و اینها ...
    من که نا امید شدم ازینجا خانه پیدا کردن. اگر برای شما موثر بوده به ما هم بگید که استفاده کنیم ؟
    در مورد هواپیما پگاسوس هم کجا زیر 150 دلار هست؟؟ مگر اینکه واسه 3 یا 4 ماه بعد بشه پیدا کرد . اتفاقا پگاسوس واسه کمتر از 2 ماه بخواهیم از همه پروازا گرانتره!!
    اینها نتایج یک ماه تحقیق من بوده!!!
    اگر راه مناسبی سراغ دارید به من هم بگید ممنون میشم[/QUOTE برای 3 الی 4 ماه پیش از رفتن از پگاسوس خرید کنید می صرفه! منظورم همین بود! خونه داستانش جداست قبول دارم معضلیه! برید اونجا هستل چند روز بعدش بلاخره گیر میارید اون شرط زمانیه 5 روز هم زیاد جدی نگیرید ! 10 روز هم شد کاری ندارن

[QUOTE=arshiar;1299095][QUOTE=farnaz_8013;1299034]
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    جدا تبریک میگم امیدوارم موفق باشی سایتairbnb.com برای اسکان موقت میتونه کمکت کنه برای پرواز هم اگه از الان با کردیت کارت اینترنتی از پگاسوسflypgs.com خرید کنی زیر 150 دلار هم گیرت میاد . راستی به شما چند امتیاز دادن؟ از طریق تلفن یا ایمیل دریافت ویزا رو به شما خبر دادن؟؟[/QUOTE

با سلام
    نمیدونم احساس میکنم خیلی ایده آل میبینید
    من که یک هفته تو این سایتها از جمله همین سایت airbnb.com عضو بودم و درخواست دادم چه از طریق اینجا چه از طریق اون طرف . دریغ از یک جواب موثر !!!!
    اصلا نه به تلفن جواب میدن نه به ایمیلها و بالای سایتاشونم گذاشتن که جنایتهای ایتنرتی زیاد شده و کسانی به انگلیسی نامه میفرستن مواظب باشید و اینها ...
    من که نا امید شدم ازینجا خانه پیدا کردن. اگر برای شما موثر بوده به ما هم بگید که استفاده کنیم ؟
    در مورد هواپیما پگاسوس هم کجا زیر 150 دلار هست؟؟ مگر اینکه واسه 3 یا 4 ماه بعد بشه پیدا کرد . اتفاقا پگاسوس واسه کمتر از 2 ماه بخواهیم از همه پروازا گرانتره!!
    اینها نتایج یک ماه تحقیق من بوده!!!
    اگر راه مناسبی سراغ دارید به من هم بگید ممنون میشم[/QUOTE برای 3 الی 4 ماه پیش از رفتن از پگاسوس خرید کنید می صرفه! منظورم همین بود! خونه داستانش جداست قبول دارم معضلیه! برید اونجا هستل چند روز بعدش بلاخره گیر میارید اون شرط زمانیه 5 روز هم زیاد جدی نگیرید ! 10 روز هم شد کاری ندارن
    پس نتیجه میگیریم هیچ برنامه ریزی نمیشه ازینجا کرد واسه اونجا و خودتو باید بندازی وسط استخر

Junior Member

دوستان بزرگوار و با تجربه
    اگر ممکنه یک مقایسه از نظر هزینه های زندگی در کپنهاگ و سایر شهر ها بفرمایید من الان کپنهاگ هستم میخام تفاوت هزینه ها رو بدونم .فکر کنم برای همه دوستان تجربه شخصی شما میتونه مفید باشه

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shida نمایش پست ها
    دوستان بزرگوار و با تجربه
    اگر ممکنه یک مقایسه از نظر هزینه های زندگی در کپنهاگ و سایر شهر ها بفرمایید من الان کپنهاگ هستم میخام تفاوت هزینه ها رو بدونم .فکر کنم برای همه دوستان تجربه شخصی شما میتونه مفید باشه
    گرچه هزینه های زندگی در دانمارک در تاپیک جداگانه ای هست و لطفا دوستان در مورد سایر هزینه ها در فروم مربوطه مطالب خود را بگذارند، اما چون عمده تفاوت هزینه زندگی در شهرها مربوط به مسئله مسکن هست، در اینجا توضیحی می دهم.
    به طور کلی اجاره خانه در شرایط مشابه در کپنهاگ از بقیه شهرها بیشتر و در شهرهای بزرگ از شهرهای کوچک بیشتره. ولی در هر صورت همیشه شانس ممکنه با یکی یار باشه و بتونه تو کپنهاگ هم خونه ای با قیمت مناسب از طریق دوست و آشنا و ... پیدا کنه. همونطور که من کسی رو میشناسم که با 5000 کرون آپارتمان 70 متری تو کپنهاگ اجاره کرده. ولی اینجا من بحث موارد خاص رو نمی کنم. یک راه ساده مقایسه قیمتها از سایتهای دارای تعداد زیادی خونه هست. البته در این تاریخ که من این مطلب رو میذارم، یعنی اول آگوست 2013،
    اگر سایت boligportal را چک کنید، مثلا یک آپارتمان 60 تا 70 متری با یک اتاق خواب و سالن (که در دانمارک میشه آپارتمان 2 اتاقه) اگر سرچ کنین و بر اساس اجاره خونه مرتب کنین این نتایج رو می بینین. البته یکی دو مورد اول که ارزونتره معمولا شرایط خاص داره که من اینجا اونها رو نمی نویسم.
    - در منطقه آرهوس و در کد پستی 8000، 8200 و 8210 حداقل قیمت 4930 و حداکثر 9128
    - در منطقه های مرکزی کپنهاگ، حداقل 6500 و حداکثر 11000
    - آلبورگ از 3450 تا 6500، البته خیلی هاش رو فقط به دانشجو میدن.
    - سیلکبورگ از 3200 تا 6000
    - ویبورگ از 3650 تا 4900
    - هرنینگ 3400 تا 4500
    - Esbjerg از 4000 تا 4700

سلام و درود

به نظر من برای انتخاب شهر اولیه، بهتره که شهرهای کوچیک و ارزون رو انتخاب کنید که بتونید راحت تر مستقر شید.
    ضمنا برای مصاحبه تون هم جایی باشید که مرکزیت داشته باشه و بتونید راحت رفت و آمد کنید. بالطبع جایی مثل کپنهاگ یا شمال یولند جای مناسبی نیست.
    گزینه های خوب میتونه fyn و midjutland باشه. اطراف شهرهایی چون اوندسه یا آرهوس یا شهر هایی در محدوده اینها.
    تو مرکز شهر خونه نگیرید بهتره. چون گرونه و کمیاب.
    بعد میتونید شهرتون رو عوض کنید.

موفق باشید
    کاوه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical Eng, univ of Tehran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام بهزاد جان

سلام
    سه تا سوال دارم . با توجه به اينكه طبق قانون براي هر نفر يا زوج بايد يك اتاق خواب باشه:

1- يك خانه 50 متري كه مثلا يك هال و يك اتاق خواب داره براي دو زوج قابل استفاده است يا حتما بايد دو خوابه باشه؟
    1- بايد قرارداد اجاره را به نام دو نفر با صاحب خانه ببنديم يعني تو قرار داد اسم هر دو نفر باشه؟
    3- براي بستن قراداد چه مداركي ميخواد؟ ترجمه شناسنامه و كارت ملي هم ميخواد يا پاسپورت كافيه؟

ممنون

یکی از دوستان برای من پیغامی فرستاده بودند که سوال و جواب رو عینا براتون میذارم:

با توجه به اينكه طبق قانون براي هر نفر يا زوج بايد يك اتاق خواب باشه:

1- يك خانه 50 متري كه مثلا يك هال و يك اتاق خواب داره براي دو زوج قابل استفاده است يا حتما بايد دو خوابه باشه؟
    1- بايد قرارداد اجاره را به نام دو نفر با صاحب خانه ببنديم يعني تو قرار داد اسم هر دو نفر باشه؟
    3- براي بستن قراداد چه مداركي ميخواد؟ ترجمه شناسنامه و كارت ملي هم ميخواد يا پاسپورت كافيه؟

طبق قانون درسته ولی اینجا کسی رو اتاق خواب گیر نیست. چیزی رو چک نمیکنن.
    پس خیلی نگران نباشید

ببینید فقط کافیه صاحب خونه راضی باشه.
    ضمنا تو کمون از شما قرارداد یا کاغذ نمیخوان. حضور کسی هم لازم نیست. فقط خودتون.
    فقط آدرس رو روی فرم تون مینوسید.
    پس جواب سوالهای شما این میشه:

1-برای دو زوج هم میشه
    2- اسم تمام افراد باید تو قرار داد بیاد. ولی کمون قرارداد رو لازم نداره. این فقط برای خود شماست.
    3- فقط پاسپورت. ولی کلا شما همه چی رو با خودتون بیارید لازم میشه. مثلا ترجمه عقد نامه رو هم بیارید. من خودم کارت ملی و شناسنامه هام رو هم آوردم.

موفق باشید
    کاوه

Junior Member arsana61 آواتار ها

دوستان اگه بخواهیم ی ماه توی هاستل باشیم ، ، قیمت رو ارزونتر حساب میکنن؟ چون هر چی هاستل میبینم زیر شبی 400 کرون نیست . مرسی

Junior Member

این آدرس اتاق ماهانه 5000 کرون میده . ایستگاه مترو نوربرو . نوروبروگراد شماره 51 خانم کارولینا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران - تهران مرکز

کلا بودن در هاستل گرونتر در میاد تا بودن در اتاق یا خونه. هاستل واسه شروع خوبه تا یه جایی پیدا کنید. من 2 شب اول رو تو danhostel بودم نزدیک central station شبی 225 کرون بود. موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)