صفحه 5 از 121 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1209

موضوع: پیدا کردن خانه یا همخانه در دانمارک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران - تهران مرکز

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن خانه یا همخانه در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    دوستان اگه بخواهیم ی ماه توی هاستل باشیم ، ، قیمت رو ارزونتر حساب میکنن؟ چون هر چی هاستل میبینم زیر شبی 400 کرون نیست . مرسی
    موندن تو هاستل برای چند شب خوبه ولی برای دراز مدت از اتاق گرونتر در میاد حتی اگه ارزونتزین باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

چند سوال داشتم:
    1-آیا برای رزرو و اجاره خانه یا اتاق ... فقط از سایتها باید اقدام کنیم یا بعد از ورود به دانمارک مثل ایران میشه به مشاور املاک یا چیزی شبیه این مراجعه کرد؟
    2-اگر باید فقط از سایتها استفاده کنم از ایران عضو سایت بشوم یا بیام دانمارک بعد..؟
    3-نکته مهمی در این زمینه دوستان دارند بفرمایند.
    تا کجا باید دوید.....

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    چند سوال داشتم:
    1-آیا برای رزرو و اجاره خانه یا اتاق ... فقط از سایتها باید اقدام کنیم یا بعد از ورود به دانمارک مثل ایران میشه به مشاور املاک یا چیزی شبیه این مراجعه کرد؟
    2-اگر باید فقط از سایتها استفاده کنم از ایران عضو سایت بشوم یا بیام دانمارک بعد..؟
    3-نکته مهمی در این زمینه دوستان دارند بفرمایند.
    مشاورین املاک بیشتر روی فروش کار میکنند. یا اشنا باید داشته باشین یا از روی سایت اقدام کنید. از همین الان شروع کنید چون معضل بزرگیه. اکثر سایتها در قبال دریافت وجوهی به شما آفر میدهند اما سایت DBA.com مجانی هست م خیلی چیزهای دیگه غیراز خونه میتونید پیدا کنید از ماشین تا وسایل دست دوم. اگر پرداخت انلاین میکنید حواستون باشه که بعداز انجام کار حتما unsubscribe کنید واگرنه همینطور از حسابتون کسر میشه.
    دوستانی که قصد سفر به ارهوس دارند : آقایی که خیلی هم به من لظف کردند و خونه پیدا کردند ، میتونند کمک کنند تا قبل از لند کردن منزل دلخواهتون رو پیدا کنید. در صورت تمایل پ خ بدهید.
    دقت کنید که کجا خونه میگیرید چون واقعا حمل و نقل گرونه بهتره نزدیک به مراکز خرید بانک و...بگیرید. منطقه هم مهمه که کجا باشه مثلا ویبو بیشتر ایرانی افغانی عرب میبینید یجوری مافیا بازی جریان داره البته زیرپوستی یا سنترال استیشن که مرکز شهر به نوعی محسوب میشه همه جوره ادم میبینید و خیلی شلوغه یا مناظق باکلاس مثل هسله خیلی خلوت و ارومه و نزدیک دانشگاهه که دانشجوها سوییت اجاره میکنن .یادمه یکبار رفتمانتهای خظ ۱۴ خونه ببینم که بیشتر اروپای شرقی اونجا بودن و بوی الکلشون از چندمتری میومد و وسط روز هر کی با یه شیشه رو پله نشسته بود و خیلی بی سرو سامون بود . انتهای خط ۱۹ هم کنار دریا نزدیک ویلای ملکه هم که جای خودشو داره . نزدیک دریا و مرکز شهر گرونتره. بهتره کوتاه مدت اجاره ببندید نه یکهو ۶ ماهه و unlimited باشه مثلا یکماه قبل از تخلیه اطلاع بدین کافی باشه.

دوستان یه ایرانی تو کپنهاگ دنبال هم خونه میگرده اتاق هم داره به من اینو گفته که خونه سه تا اتاق سینگل داره ماهی ۴۰۰۰کرون اما تو قرارداد نوشته ۱۰۰۰۰ در صورتی ۱۲۰۰۰ اجاره میشه گفت این هزینه تو دیپازیتو اینا رفلکت میشه

چقدر حرفش قابل اعتماده اصلا همچین چیزی هست ؟

ممنون
    جهت تشکر ، +\- یا * گوشه پایین سمت راست هر پست کلیک کنید
    این خانه قشنگ است ولی خانۀ من نیست،این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست.

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

یه ایرانی تو کپنهاگ دنبال هم خونه میگرده اتاق هم داره به من اینو گفته که خونه سه تا اتاق سینگل داره ماهی ۴۰۰۰کرون اما تو قرارداد نوشته ۱۰۰۰۰ در صورتی ۱۲۰۰۰ اجاره میشه گفت این هزینه تو دیپازیتو اینا رفلکت میشه

چقدر حرفش قابل اعتماده اصلا همچین چیزی هست ؟

سلام دوستان
    مجددا پیام خصوصی دریافت کردم که بد ندیدم در اینجا پاسخ بدم چون مسلما سوال اکثر شما عزیزان نیز می تواند باشد.
    پاسخ این است:
    نحوه قرارداد خانه در دانمارک به اینصورت است که مستاجر می تواند خانه را به مستاجر دیگری اجاره دهد یا به اصطلاح ساب-لت کند. البته فقط یکبار انجام پذیر است و مستاجر دوم نمی تواند به مستاجر سوم اجاره دهد. اتاق یا سوییت های مستقل قیمت های بالاتری از اپارتمانهای ۳ خوابه به بالا دارند ،پس بعضی دوستان ترجیح می دهند که خانه بزرگتر با هم اجاره کنن و با هم شیر کنن. قانون دپازیت معمولا ۲ماه پیش حساب میشه و برای مدت معین یا نا معین قرارداد منعقد می شود. مثلا چند ماهه یکساله یا نامحدود بدینصورت که هر وقت خواستید فسخ کنید یکماه یا ۲ ماه جلوتر باید اطلاع دهید.
    حالا پاسخ سوال این دوست ما این می تواند باشد که احتمالا آن آقا یا خانم خانه را اجاره کرده قرارداد را بسته دپازیت را پرداخت نموده و مبلغ بیشتری که از شما و دیگران اخذ می کند بابت دپازیتی است که پرداخت کرده و از شما دپازیتی نمیگیرد که این به نفع شماست چون پولتون بلوکه نمیشه و هر وقت خواستید می تونید ترک کنید.
    یک نکته دیگه اینکه شیر کردن خانه مزایا و معایبی داره که احتمالا بسیاری از دوستانیکه در شهر دیگری تحصیل کرده اند این تجربه را دارند . بهتر این هست که قبل از همخانه شدن با آنها آشنا شوید و از علایق و عادات خود به آنها بگویید و از آنها سوال کنید. همخانه شدن میتواند تجربه بسیار شیرین و لحظات خوشی را همراه با همکاری و همیاری رقم بزند و در همان حال می تواند حتی شما را از مهاجرت منصرف کند و پشیمانتان کند. با چشم باز انتخاب کنید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط jari1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هفته ديگه دارم ميرم كپنهاگ
    برا شروع ميخام برم يه هاستل
    ولي همشون برا بوكينگ كارت اعتباري ميخان
    راهي برا رزرو كردن وجود داره؟
    مرسي از راهنماييتون
    دوست عزيز شما مي تونيد از سايت booking.com بدون كارت اعتباريم هاستلتونو رزرو كنيد يه هتليم هست به اسم wakeupcopenhagen كه قيمتاش نزديك هاستل هست ببينيد اگه جا داشت و قيماتاش نزديك هاستل بود بد نيست فقط مشكلش اينه كه اتاقاش خيلي كوچيكن ولي به قيمت مي ارزه ما خودمون اول اونجا رفتيم

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

ظاهرا به تازگی خیلی ها موفق به دریافت وبزا شدند. اگر خانوادگی هستید و قصد رفتن به کپنهاگ را دارید ما 2 نفر هستیم و آماده گرفتن منزل اشتراکی.
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوست عزيز شما مي تونيد از سايت booking.com بدون كارت اعتباريم هاستلتونو رزرو كنيد يه هتليم هست به اسم wakeupcopenhagen كه قيمتاش نزديك هاستل هست ببينيد اگه جا داشت و قيماتاش نزديك هاستل بود بد نيست فقط مشكلش اينه كه اتاقاش خيلي كوچيكن ولي به قيمت مي ارزه ما خودمون اول اونجا رفتيم
    سلام
    من رفتم تو اون سايته
    اما كرديت كارت ميخاد

سلام ....
    می تونی به همون هاستلی که میگی email یا زنگ بزنی و بگی که تو ایران امکان رزرو با کارت رو نداری قبول می کنن.... ( من اینکارو کردم) اگه کار دیگه ای هم داشتی می تونی با من تماس بگیری...

Junior Member

سلام
    از بچه ها کسی هتلی یا آژانسی میشناسه که خونه برای یک ماه بده و اجازه رجیسترام بده
    چون من با هر هتلی که صحبت کردم
    به من گفتن اجازه
    ریجستر کردن با آدرسمونو نمیدیم
    دنباله اتاق تو یک خانه گشتم
    یک جاهم که پیدا کردم گفتن که حده اقل باید ۶ ماه بمونی تا بتونی با آدرسمون
    رجیستر کنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)