صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 78

موضوع: ددلاین

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

پیش فرض پاسخ : مربوط به deadline پست مدارك

دوستان
    برای دانشگاهی که deadline ش مثلا 1 Jan هست، مدارک باید چند روز قبلش پست بشه؟
    مرسی

من تازه از ارشدم دفاع کردم و نمره زبان ام حاضر هست و در حال حاضر دارم مدارک ام رو برای گرفتن پذیرش دکتری حاضر میکنم منتهی هدف اصلی ام امریکا هست و تمام دانشگاه های امریکا نمره GRE رو هم جزو مدارکشون میخوان ولی من نتونستم واسه امتحان آخر آبان ثبت نام بکنم و امتحان بعدی در فوریه بر گزار میشه و Deadline بیشتر دانشگاه ها تا آخر ژانویه هست. آیا من میتونم بدون داشتن نمره GRE اقدام به apply کردن بکنم و نمره GRE رو بعد از زمان Deadline بفرستم؟

Junior Member nafi3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

می خواستم بپرسم اگه به یک دانشگاه معتبر یعنی دانشگاه میشگان ایمیل بزنم و بگم که مدارکم حالا هم زبان و هم مدارک تحصیلیم تا deadline شون آماده نمی شه و یک ماه!!!! دیرتر می فرستم کاره مسخره ای؟؟!!! (البته به یک استاد هاش ایمیل زدم -هی کم و بیش تحویل گرفته ولی خوب گفته که خیلی رقابتیه این جا پذیرش)- راستی در قسمت ادمیشن اش نوشته که
    It is recommended that you submit your application early to ensure that it arrives on or before the deadline. If your application will be significantly delayed, please contact XXXXXXX to discuss your situation

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    برای Deadline های Jan 1st و Jan 15th تقریبا باید کی پست کرد مدارک رو برای کانادا و آمریکا؟
    حدود 2 تا 3هفته زودتر که یک هفته هم طول میکشه برسه و 1-2 هفته هم محض احتیاط خوبه ...؟
    سلام بچه ها
    کسی میشه این سوالو جواب بده
    فکر کنم سوال خیلی ها باشه
    سپاس

Junior Member nafi3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

نقل قول نوشته اصلی توسط mpanvari نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    سپاس
    من دقیقا نمیدونم ولی فکرکنم با پست تی ان تی 3-4 روزه می رسه- خوب پس بهتره برای 15 ژانویه از 31 دسامبر بفرستید- برای آمریکا را من می گم- بعدش تو پروفایل apply online دانشگاه مربوطه -نشان می ده که مدارک تون رسیده-
    البته باز هم دوستان با تجربه تر باید جواب بدهند

نقل قول نوشته اصلی توسط mpanvari نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    سپاس
    توی دانشگاه minnesota نوشته بود که شما 2 هفته قبل از deadline مدارک را پست کنید تا به موقع برسه. معمولا فکر کنم 1 هفته ای برسه. minnesota واسه اینکه دیگه خیلی وسواس به خرج بده گفته 2 هفته.

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

سلام دوستان

من مدارکمو فرستادم یه دانشگاهی تو استرالیا، ددلاینشون 31 دسامبره ، مدارکم هم از پریروز (28 دسامبر) رسیده سیدنی (همون شهر محل دانشگاه) ولی با توجه به تعطیلی به نظر میرسه شاید تا 4-5 ژانویه تحویل دانشگاه نشه.
    کسی تجربه نداره، نمی دونید مدارک این چنینی رو دانشگاه ترتیب اثر میده یا نه؟

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

امروز سومین دوشنبه ژانویه‌ست و مثل این‌که تعطیله. من مدارکم باید 15 ژانویه یعنی شنبه می‌رسید امریکا. با توجه به این که دیروز و امروز تعطیله اشکالی نداره فردا برسه؟ دانشگاه‌ها هم تعطیل هستند یا مدارک رو تحویل می‌گیرن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ددلاین

سوال درباره ددلاین و مدرک تافل دارم.
    اگر مدرک تافلم تا آخر زمان ددلاین اکسپایر شه یعنی 2-3 ماه ازش بگذره ولی وقتی براشون مدارکو می فرستم هنوز اکسپایر نشده باشه آیا مدرک تافل منو قبول می کنند یا باید تافل رو دوباره بدم.؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

پیش فرض پاسخ : ددلاین

سلام دوستان.من میخوام فردا صبح مدارکمو برای پلی تکنیک میلان پست کنم.ددلاین 15 دسامبره.من میخوام از شهرستان بفرستم و اینجا فقط dhl داره.به نظرتون دیر می شه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)